Nowy Rok w Petersburgu 2020

Piotr słynie z arystokracji i wspaniałej historii, a mieszkańcy tego miasta utrzymują ten status przez cały okres swojego istnienia. Miliony ludzi odwiedzają północną stolicę Rosji, ale zimą szczególnie ważne jest, aby się tam dostać, ponieważ to miasto jest szczególnie piękne zimą i jesienią.

Sylwester to zawsze bajka i nadzieja, że ​​w nadchodzącym roku wszystko będzie lepiej, aby osiągnąć nowe wyżyny, wygrać nowe zwycięstwa. Nic dziwnego, że mówią: „Gdy obchodzisz Nowy Rok, spędzisz go”, i dlatego jest to kolejny powód, aby świętować go w wielkim mieście Sankt Petersburg, które ma wiele atrakcji, ogromną liczbę atrakcji i mnóstwo okazji do relaksu tak, jak chcesz . Główną zaletą jest to, że możesz poczuć wszystkie uroki miasta, dobrze się bawić niedrogo i z korzyścią!

Wakacje w Petersburgu na Nowy Rok 2020

Lucky to ten, który znajdzie śnieżny Sankt Petersburg w przeddzień Nowego Roku. Pogoda w mieście słynie z deszczowej pogody, ale zimą wszystko jest inne. Odwiedzając Petersburg pod koniec grudnia, zanurzysz się w prawdziwą bajkę, mieszkańcy tego cudownego miasta próbują odtworzyć atmosferę magii, a wszyscy turyści i goście poczują prawdziwą radość i będą mogli poczuć cały urok nadchodzących wakacji jak w dzieciństwie, a dzieci pozostaną w niesamowitej rozkoszy, a nawet To smutne, że dni tak mijają w ekstrawagancji Nowego Roku i Bożego Narodzenia.

Jak spędzić wakacje noworoczne

Jeśli przeanalizujemy ranking miast, w których lepiej spędzić Nowy Rok w Rosji, to Sankt Petersburg niewątpliwie zajmuje wiodącą pozycję. Tabela pokazuje miasta Rosji w pierwszej dziesiątce najlepszych na ferie zimowe.

Miejsce w rankinguMiastoRub / dzień
1Sankt Petersburg3 350
2Soczi5 800
3Moskwa3 850
4Kazań3 700
5Kaliningrad3 430
6Pskowski2 640
7Jarosław4 000
8Nowogród Wielki3 700
9Jekaterynburg2 530
10Niżny Nowogród2 000

Główne święto roku możesz świętować na różne sposoby:

 • Miłośnicy wygrzewać się w przytulnej atmosferze, można wynająć domek w bazie turystycznej;
 • Dla aktywnych i ognistych kluby Piotra przygotowują wybuchową noc taneczną;
 • Jeśli wyznawcy tradycyjnie świętują Nowy Rok na głównym placu miasta w pobliżu największej choinki, to Plac Pałacowy będzie czekał na swoich gości i nie pozwoli się nudzić, wystarczy przynieść dużo gorącej herbaty, aby nie ustąpić prawdziwej rosyjskiej zimy;
 • Możesz świętować w hotelach, w lobby i restauracjach hotelowych odbywających się programy noworoczne z konkursami, loteriami, numerami muzycznymi. Najbardziej aktywni mogą również otrzymywać niezapomniane nagrody;
 • Restauracje i kawa są również bardzo popularne na takie święto, zwłaszcza że istnieją również programy rozrywkowe i konkursy, które pomogą zabawiać nawet najskromniejszych gości;
 • Opcjonalnie - idź do niezapomnianych i interesujących miejsc w mieście, ale lepiej zrobić to następnego dnia po uroczystości.

Wskazówki dotyczące podróży

W Petersburgu jest masa wszystkiego, co może zobaczyć nawet najbardziej zepsuty turysta, który już widział, jak on myśli, i nie ma się co go dziwić. Na przykład powinieneś udać się do następujących miejsc:

 1. Katedry i świątynie. Odwiedzanie niektórych z tych miejsc jest możliwe za dodatkową opłatą w wysokości 200 rubli, wierzący może wyrazić swoje „fi”, że katedr nie można zapłacić, jednak wiele kościołów wymaga konserwacji i renowacji, ponieważ przetrwały ponad sto lat i przetrwały całość historia ludzkości;
 2. Muzea Najsłynniejszy Ermitaż - warto odwiedzić każdą osobę na świecie, przenosi historię całych pokoleń i narodów, nie jest realistyczny, aby zobaczyć go w jeden dzień, 400 rubli dla obywatela Federacji Rosyjskiej i 600 rubli dla zagranicznego turysty. Erarta Museum of Modern Art przyciąga również swoimi znanymi dziełami. Wejście do niego wynosi 500 rubli.
 3. Dawna rezydencja cesarska Peterhof. Plac Pałacowy, Pałac Katarzyny;
 4. Dla najbardziej odważnych i decydujących - Kunstkamera;
 5. Księgarnie itp.

Najważniejszą radą jest wczesna rezerwacja hoteli w Sankt Petersburgu.

Ponieważ miasto jest liderem w przyciąganiu turystów w Sylwestra, powinieneś prawie trzy miesiące, a nawet pół roku, pomyśleć o tym, gdzie i jak będziesz żył w tych zabawnych, noworocznych dniach!

Obejrzyj wideo: Nowy Rok w Moskwie - Rosja 2018 (Listopad 2019).