Prognozy Nostradamusa na 2020 r

Przez wiele setek lat ludzkość zawsze próbowała dowiedzieć się, co ją czeka w przyszłości. Zawsze byli szamani, wróżki, prorocy, którzy twierdzili, że wiedzą, co będzie przed nami, jakie wydarzenia się wydarzą. Niektóre z nich naprawdę spełniły się z ich przewidywaniami, niektóre po prostu okazały się szarlatanami, ale wszystkie były nieznaczące i dlatego informacje o większości z nich nie dotarły do ​​nas. Ale był taki, którego prognozy dotarły do ​​naszych dni. Takim prorokiem był Nostradamus. Przewidział przyszłość, wiedział, jakie wydarzenia czekają na ludzkość, zadziwił współczesnych, był uważany za wielkiego proroka. Jakie czekają na nas prognozy Nostradamusa na 2020 rok?

Tajemniczy prorok lub zwykła osoba

Mało kto wie, że Nostradamus nazywał się Michel. Urodził się we Francji w małym miasteczku Saint-Remy. Jego rodzice byli kupcami zbóż. Kiedy chłopiec dorastał, został wysłany na studia jako lekarz. Po otrzymaniu dyplomu w 1536 r. Zamieszkał w Agen. Tam ożenił się po raz pierwszy i miał dwoje dzieci. Ale wkrótce żona i dzieci zmarły z powodu nieznanej choroby. Ta tragedia zszokowała Michela i poszedł na spacery po miastach.

W tym czasie plaga nękała całą Europę, nikt nie wiedział, jak poradzić sobie z tą straszną chorobą. Było wiele legend, że Michelle uratowała całe miasta przed tą infekcją, ale tak nie jest. Medycyna w tym czasie znajdowała się na najniższym poziomie, z czego większość była nadal nieznana, a Nostradamus był lekarzem swoich czasów. Lek, którego używał, został stworzony przez niego niezależnie od ziół leczniczych. Miał postać kulek i musiały być trzymane w ustach, zapachy, które pochodziły z leku, odpędzały infekcję, więc ci, którzy ich używali, nie chorowali. Po dziewięcioletniej podróży osiada w mieście Salon. Tam ponownie się żeni. I tam w 1551 roku wypuścił almanach, przyjmując pseudonim Nostradamus (Nostra Damus - z łaciny „dajemy”). W tych almanachach było wiele prognoz związanych z polityką, rolnictwem i życiem rodzinnym.

Te książki przyniosły mu dużą popularność, ponieważ wiele wydarzeń się spełniło. W 1555 r. Został zaproszony na spotkanie z Catherine de Medici. Spotkanie przebiegło dobrze, w przyszłości utrzymywali kontakt, aw 1564 roku Michelle została doktorem życia.

W tym samym czasie ukazała się jego słynna książka „The Prophecies of the Master Michel Nostradamus”. Zawierał 942 czterowiersze, które zaczęli nazywać quatrainami. Zjednoczyli się w rozdziałach stu czterowierszy - stuleci. Proroctwa astronomiczne doprowadzone do 3797. Znaczenie wszystkich czwartorzędów, jak to ujął sam Michel, jest przez niego nitowane, aby uczynić je trudnymi do zrozumienia. Celowo zrobił to, aby zapobiec możliwej krzywdzie teraźniejszości i przyszłości.

2 lipca 1566 zmarł Nostradamus. Przepowiedział swoją śmierć.

Astrologia w życiu Nostradamusa

Michelle opublikowała almanach w 1550 r., Który składał się z 12 czterowierszy, które zawierały prognozy dla jednego z miesięcy nadchodzącego roku. Od tego momentu zaczęła się koncepcja, jako astrologiczna prognoza znaków zodiaku.

Następnie Nostradamus wydawał takie almanachy co roku aż do swojej śmierci.

Prognozy dla całego świata

Do końca nikt nie był w stanie odszyfrować quatrainów Nostradamusa. Nie ma jednego klucza, który pomógłby dać pojęcie o tym, jak poprawnie odczytać informacje z prognoz.

W tej chwili zdarzenia, które już miały miejsce, można prześledzić w quatrainach, ale czasami niektóre można przypisać dwóm wydarzeniom.

Gdy nosze zostaną obalone przez trąby powietrzne

A twarze są ukryte przez maski

Republika będzie niepokojona przez nowych ludzi.

Wtedy biały i czerwony zostaną ocenione przeciwnie (niesprawiedliwe).

Wielu naukowców przypisuje ten czwartorzęd do dwóch zdarzeń jednocześnie. Pierwsza to Wielka Rewolucja Francuska z 1789 roku, a druga to Rewolucja Październikowa w Rosji w 1917 roku. W tych rewolucjach były podobne cechy. Na przykład zamiast monarchii do władzy doszli bardziej radykalni ludzie, nowi. Jak również kolory, czerwony i biały. W Rosji istniały armie Czerwonych i Białych, a we Francji sakuloty nosiły czerwone czapki, a rojaliści byli pod białym sztandarem Burbonów.

Dlatego trudno jest w pełni zrozumieć, do którego wydarzenia odnosi się quatrain, tym bardziej rozszyfrować je na przyszłe wydarzenia. Ale niektóre prognozy wciąż się dowiedziały. Dotyczą wydarzeń zarówno na całym świecie, jak i dla konkretnych krajów.

  • Większość jego prognoz dotyczących Francji i Europy w ogóle. Przewiduje się, że do 2020 r. Powstania i opór emigrantów opanują Europę, konflikt islamsko-chrześcijański będzie trwał i nasilał się;
  • To właśnie w tym roku przewiduje zjednoczenie katolików i chrześcijan, że będą razem i pójdą do tego samego kościoła;
  • W przypadku Ukrainy przewiduje się, że tam powstanie pierwszy wspólny kościół dla katolików i chrześcijan;
  • Kraje zachodnie wymyślą nową broń, tektoniczną, która będzie w stanie spowodować katastrofy naturalne: trzęsienie ziemi, tsunami, erupcję wulkanu i inne;
  • Chiny umocnią swoją pozycję, zostaną liderem na rynku globalnym;
  • Nostradamus przewiduje pojawienie się Antychrysta w 2020 roku, kim on będzie i co miał na myśli, nie jest jeszcze w pełni zrozumiany.

Zgodnie z przewidywaniami USA oczekują w 2020 r

Jeden brytyjski medium-medium twierdzi, że był w stanie rozszyfrować niektóre czterowiersze Nostradamusa, które są bezpośrednio związane ze Stanami Zjednoczonymi. Twierdzi więc, że oczekuje się zamachu na obecnego prezydenta USA - Donalda Trumpa. A także, że zostanie wybrany na drugą kadencję.

Dla Stanów Zjednoczonych nadejdzie czas katastrof ekologicznych, trzęsienia ziemi i huragany będą występować nieustannie.

Tak wiele krajów będzie uzależnionych finansowo od Stanów Zjednoczonych.

Dokładne prognozy i wzmianki o konflikcie między USA a Wenezuelą jeszcze się nie pojawiły, być może quatrain o tych wydarzeniach nie zostały jeszcze rozszyfrowane.

Wydarzenia przewidywane dla Rosji.

Wydarzenia, które miały miejsce w naszym kraju, przepowiedział Michel. Są to wydarzenia rewolucji 1917 r., Wielkiej Wojny Ojczyźnianej i rządów Stalina.

Tak więc o rewolucji 1917 r. Istnieje następujący quatrain:

Bogaci ludzie zostaną zrujnowani z dnia na dzień.

Świat zostanie pogrążony w chaosie przez trzech braci.

Nadmorskie miasto jest zdobywane przez wrogów.

Głód, ogień, krew, zaraza i podwojenie wszelkiego zła.

W swoich czterowierszach Nostradamus nigdy nie używał takich słów jak Rosja, Rosja. Ale pisał o mieszkańcach północy i akwilończykach, a niektórzy twierdzą, że właśnie te koncepcje dotyczą naszego kraju. Oto, co naukowcy przewidzieli o Putinie:
„Król północy z Aquilonu pomoże wszystko naprawić.”

Wielu kojarzy to zdanie z wydarzeniami w Syrii. Tam wybuchł konflikt, terroryści wygrali z kraju, a kiedy Rosjanie przybyli na czele z Putinem, w kraju stopniowo zaczęto ustanawiać porządek.

Nie ma dokładnych prognoz dla naszego kraju na 2020 r., Jedynie przybliżone.

Tak więc dla Rosji przewiduje formację i wzmocnienie swoich sił. W konflikcie między krajami europejskimi Rosja stanie się rozjemcą, który powstrzyma konflikt.

Wiadomo również, że Nostradamus przewidział trzecią wojnę światową. I bardzo wielu ludzi jest teraz zainteresowanych tym, czy wojna rzeczywiście będzie, kiedy dokładnie nadejdzie. Nie było możliwe odczytanie dokładnej daty, dlatego nie można jednoznacznie odpowiedzieć, że wojna rozpocznie się w 2020 r. Lub znacznie później, albo wcale.

Dosłowne ustalenie, co Nostradamus wiedział o wszystkich przyszłych wydarzeniach, nie jest możliwe. Tak, wiele quatrainów dekodujących można rozumieć jako wydarzenia na świecie. Ale każdy naukowiec lub deszyfrator zawsze pisze, że być może to właśnie miał na myśli prorok, ale nikt nie może powiedzieć na pewno, co tak naprawdę powiedziano w tych książkach.

Obejrzyj wideo: Śmierć Papieża i Globalny Konflikt - Nostradamus Przepowiednie na 2019 (Styczeń 2020).

Zostaw Swój Komentarz