Nowy Rok 2020 w Pradze

Każdego roku biura podróży sprawiają, że wakacje są niezapomniane, szczególnie w sylwestra. Noworoczna wycieczka do Pragi autobusem lub liniami lotniczymi jest w większości dostępna dla turystów, więc każdy, kto jest gotowy na świętowanie tych wakacji poza domem, powinien przynajmniej raz w życiu w stolicy Czech.

Najlepszym miejscem do spędzenia wakacji noworocznych jest oczywiście dom z rodziną, ale powinniśmy uczyć się od Czechów i świętować Nowy Rok głośno, bawić się z rodziną i przyjaciółmi, ale nie w domu, ale na Rynku Starego Miasta lub w restauracji lub pubie. W tym kraju od dawna wierzy się, że rodzinne wakacje są Świętami Bożego Narodzenia, ale Nowy Rok jest początkiem wszystkich początków i należy to odnotować jako tak zabawne, jak pozwala na to budżet, inicjatywa, firma i wyobraźnia. Trudno znaleźć miejsce na naszej planecie, w którym tak wspaniałe wakacje byłyby tak obchodzone. USA, Finlandia, Norwegia - gdziekolwiek byłeś w Nowym Roku, przede wszystkim pamiętasz dokładnie ten, który spędziłeś w Czechach.

Noworoczna wycieczka do Pragi

Jeśli odwiedzasz to europejskie miasto po raz pierwszy, Twoja rozkosz i emocjonalna eksplozja nie będą ograniczone! Wszystko tam Cię zafascynuje i zaskoczy, szczególnie w przeddzień nowego roku! Jedyny problem polega na tym, że nie zawsze można samodzielnie zorganizować własną trasę po mieście i zorganizować wakacje, w których nigdy nie było tak łatwo. Biura podróży nie są innowacją dla wszystkich, ale zawsze są prawdziwym ratownikiem dla spędzania fantastycznych dni relaksu.

Aby w pełni spędzić wakacje, możesz skorzystać z pełnego pakietu usług biura podróży, a mianowicie:

  • Organizacja zakwaterowania w Pradze;
  • Prowadzenie wycieczek po głównych atrakcjach miasta;
  • Utworzenie programu noworocznego i jego wdrożenie;
  • Lot z Moskwy iz powrotem.

Koszt takich wycieczek średnio na osobę przedstawiono w tabeli

Nazwa trasyCena
Noworoczna trasa z klimatyzacją „Czech Airlines”Od 363 euro
Trasa noworocznaOd 429 euro
Runda na Nowy Rok 2020Od 457 euro
Nowy Rok w PradzeOd 482 euro

6-dniowa wycieczka noworoczna w Pradze jest uważana za najbardziej optymalną i interesującą, obejmuje rozrywkę na morzu, pobyt w hotelu z ekscytującym programem i zwiedzanie zabytków Republiki Czeskiej. Dla bogatszych obywateli dostępna będzie wycieczka z najszerszym zakresem usług. A dla tych, którzy chcą spędzić wakacje bardziej budżetowo, możesz wybrać pierwszą prezentowaną trasę.

Więc razem możesz spędzić święta Nowego Roku od 50 000 rubli.

Wycieczki autobusowe do Czech

Szczególnie interesujące dla wielu turystów są autobusy. Taka wycieczka pozwoli Ci zobaczyć wiele nowych i interesujących rzeczy, szczególnie w przeddzień nowego roku. Na podstawie opinii turystów większość z nich jest zwolennikami takiej wycieczki i nie leci samolotem do Czech. Pierwszy dzień podróży odbywa się w Rosji i na Białorusi. Drugiego dnia autobus przyjeżdża do Pragi, gdzie każdy może odpocząć i spędzić wolny czas: pospacerować po mieście, kupić coś (w Czechach podczas wakacji noworocznych są bardzo korzystne zniżki na pamiątki, ubrania i wiele więcej). Trzeci dzień obejmuje bardzo interesujący program, który obejmuje:

  • Zwiedzanie stolicy Czech;
  • Wycieczka do Karlowych Warów;
  • Wizyta w świetle i występie muzycznym.

Czwartego dnia autobus jedzie do Drezna, piątego - do Wacława. Szóstego dnia autobus wraca przez Białoruś do Moskwy. Za to wszystko jedna osoba zapłaci od 50 000 rubli, ale najciekawsze jest podróżowanie z rodziną lub w towarzystwie przyjaciół.

Cała ta podróż obejmuje świętowanie Nowego Roku, inne zajęcia rekreacyjne, z których wszyscy będą zachwyceni!

Wskazówki dotyczące podróży

Jeśli zdecydujesz się pojechać z małymi dziećmi do Pragi na Nowy Rok 2020, bardziej odpowiednia jest wycieczka z wykorzystaniem linii lotniczych. Dzieci w wieku 10 lat mogą już wybrać się na wycieczkę autobusem i będą nimi bardziej zainteresowane. Warto zauważyć, że wszyscy turyści powinni kupować kupony wcześnie i rezerwować pokoje w hotelach w Czechach, ponieważ ceny do 30-31 grudnia wzrosną o nie mniej niż dwa, aw stolicy nawet o trzy więcej od cen na początku zimy.

Obejrzyj wideo: Praga sylwester 2018 (Listopad 2019).