Prognozy dotyczące Donbasu na 2020 rok

Sytuacja, która rozwinęła się we wschodniej części Ukrainy, w Donbasie, jest nadal jednym z głównych tematów polityki światowej. Nie wiadomo dokładnie, kiedy nadejdzie koniec wojny, spory i spory między mieszkańcami Donbasu a rządem Ukrainy. Dlatego dużym zainteresowaniem cieszą się prognozy dotyczące przyszłości tego regionu od najsilniejszych medium. Duża liczba magików i czarowników przewiduje prognozy dotyczące Donbasu na 2020 rok. Wiosną 2019 roku został wybrany nowy prezydent Zelensky i wielu spodziewa się wielkich zmian na Ukrainie.

Skąd wzięła się koncepcja Donbasu?

Donbass to nazwa niektórych terytoriów Ukrainy i nazwa przemysłowej części wschodniej Ukrainy.

Koncepcja Donbasu pochodzi od toponimicznego Zagłębia Donieckiego, w latach 20. XIX wieku od inżyniera górnictwa Evgrafa Kovalevsky'ego.

Podczas rewolucji 1917–1922 terytorium dorzecza Doniecka, w szczególności regiony Doniecka i Ługańska, zaczęto nazywać Donbasem.

W latach wojennych mieszkańcy gruntów rolnych nadali swoje znaczenie koncepcji Donbasu. Nazwę tę kojarzyli z obszarami przemysłowymi, istniała koncepcja „idź do Donbasu”, tj. iść do pracy w przemysłowej części kraju.

Prognozy dla Ukrainy

Słynny jasnowidz Wang niewiele przewidywał na temat Ukrainy. Mówiła o narodzie ukraińskim, że po długich udrękach i trudnościach nadejdą wspaniałe czasy. Może to prawda. W tym roku prezydent zmienił się w kraju i do 2020 r. Mieszkańcy Ukrainy poczują się lepiej z ekonomicznego punktu widzenia.

Jednocześnie jeden z wyznawców Vangelii, Kaede Uber, mówi, że kolejny Majdan czeka na Ukrainę w 2020 roku. Będzie mały, jak poprzedni, ale krwawy. Terytorium Donbasu nie wróci na Ukrainę, ale pozostanie niezależne.

Słynny Pavel Globa, według różnych źródeł, twierdzi, że w 2020 roku lider zostanie zastąpiony na scenie światowej w jednym z ważnych krajów, co może wpłynąć na przyszłość Ukrainy. Kryzys gospodarczy w przyszłym roku nigdzie nie potrwa, dopiero w 2025 r. Kraj zacznie z niego wychodzić. Nie oczekuje się żadnych specjalnych krwawych wydarzeń, nowe rewolucje nie będą miały miejsca. A terytorium Republiki Donieckiej i Ługańskiej nie wróci na Ukrainę.

Inne przewidywania dotyczące życia Ukrainy w 2020 r. Zostały przedstawione przez słynnego indyjskiego astrologa Dzhugalo Joshi. Nie jest medium, lecz matematycznie oblicza przyszłość. Obliczył, że dla Ukraińców w 2020 r. Większość konfliktów zostanie rozstrzygnięta, życie stanie się bardziej stabilne i spokojne.

Na Ukrainie istniała słynna widząca matka Kijów Alipija. Przepowiedziała, że ​​w dniu Pawła i Piotra wybuchnie wojna, ludzie zostaną ukarani za swoje czyny, ich zgniły stan. Wielu badaczy twierdzi, że to stwierdzenie odnosi się do lat 2019-2020.

Pewna amerykańska wróżka twierdzi, że w 2020 roku Bóg pocałuje Ukrainę. Będzie duża uprawa pszenicy i innych upraw, a to oznacza, że ​​Ukraina zacznie kwitnąć. A narody Rosji i Ukrainy jednoczą się dzięki „fali” z Morza Czarnego.

Politycy robią swoje „prognozy”. Były minister transportu i komunikacji Ukrainy twierdzi więc, że jeśli kraj nie zacznie nawiązywać stosunków z Rosją, upadek jest nieunikniony. Oba kraje nałożyły embargo na import produktów spożywczych, a także na Ukrainę oraz import lokomotyw i sprzętu kolejowego z Federacji Rosyjskiej. Dlatego, jeśli utrzymają się wzajemne sankcje obu krajów, ukraińska gospodarka może bardzo ucierpieć.

Niektórzy obserwatorzy polityczni twierdzą, że prezydent bez doświadczenia politycznego nie będzie w stanie dobrze prowadzić kraju. W 2020 r. Nastąpi spłata wielu pożyczek dla krajów zachodnich, ale kraj ten po prostu nie ma nic do spłacenia. W rezultacie hrywna spadnie i nastąpi głęboki kryzys.

Oczekuje się również, że obecny prezydent spełni wszystkie swoje obietnice właśnie w 2020 r., Których nie będzie w stanie spełnić, co będzie wielką porażką dla niego i jego partii.

Ze względu na brak doświadczenia Zelensky'ego do 2020 r. Niewykwalifikowani pracownicy mogą znajdować się na ważnych stanowiskach w kraju. We współpracy z krajami zachodnimi i Rosją Zelensky będzie próbował manewrować, co może również prowadzić do nie najlepszych konsekwencji. Co może prowadzić do przedłużającego się konfliktu we wschodniej Ukrainie.

Są eksperci polityczni, którzy uważają, że Zelensky może przeciwdziałać korupcji w tym kraju i zwiększyć atrakcyjność inwestycyjną.

Prognozy dotyczące Donbasu, czy wojna będzie kontynuowana

Biorąc pod uwagę sytuację w Donbasie, wielu wróżbitów, predyktorów spekuluje na ten temat, wydając nieznane prognozy dotyczące przyszłości naszych sąsiadów. Nie można dokładnie ustalić, czy naprawdę widzą taką sytuację w przyszłości.

Jednym z nowoczesnych „predyktorów” jest Pavel Globa. Jest znanym astrologiem, który często mówi o przyszłych wydarzeniach w różnych krajach.

Jego zdaniem do 2020 r. Terytoria KRLD i LPR ostatecznie opuszczą Kijów i wkrótce staną się częścią Rosji.

Ale ukraiński astrolog Vladislav Ross twierdzi, że Donbas jako taki nie jest potrzebny Rosji, potrzebuje całego terytorium Ukrainy, ale tak się nie stanie, ponieważ władza Putina wkrótce przestanie istnieć. Dlatego jeśli Putin i nowy prezydent Ukrainy nie mogą się zgodzić, konflikty zbrojne będą kontynuowane na wschodzie Ukrainy. Chociaż widzi, że w przyszłości tereny Doniecka i Ługańska powrócą do swojego kraju.

Jasnowidz azerski Khayal Alekperov mówi, że naród ukraiński musi przygotować się na nowe zaostrzenia w polityce dotyczącej swojego kraju. Kraje zachodnie zmęczyły się długotrwałym konfliktem na wschodzie i stopniowo przestają wspierać rząd tego kraju. Wtedy Ukraina pozostanie sama ze swoimi wewnętrznymi konfliktami, a terytoria Donbasu w końcu uzyskają niepodległość.

Starszy Tichon, który przepowiadał proroctwa, w tym o sytuacji na Ukrainie i w Rosji, mieszkał w klasztorze Trójcy. Dosłownie powiedział: „Brat pójdzie z mieczem do swego brata”.

Prognozy dla całego świata. Konsekwencje działań światowych mocarstw na sytuację w Donbasie

Jeden z uczestników Bitwy o Wróżki Aleksiej Pokhabow widział w przyszłości, że wojny mogą wybuchnąć w Europie. Może się tak zdarzyć, jeśli UE zaatakuje konflikt w Donbasie i poprze armię ukraińską.

Angielski medium Craig Hamilton-Parker mówi, że do 2020 roku Ukraina stanie w obliczu wielkiego skandalu związanego z dostawą broni, która zostanie powiązana z krajami UE i Stanami Zjednoczonymi. Spowoduje to wielką negatywność i sankcje ze strony innych krajów.

Nowy prezydent będzie próbował „zaprzyjaźnić się” ze Stanami Zjednoczonymi, ich rządem i Trumpem, aby uzyskać poparcie na scenie światowej, co może również mieć negatywny wpływ na sytuację w kraju.

Nie można wyciągnąć jednoznacznego wniosku na temat przyszłej sytuacji w Donbasie.

Nie można dokładnie przewidzieć, czy konflikt będzie trwał, czy wojna się zakończy na wschodniej Ukrainie. Różni wróżbici tworzą różne prognozy na przyszłość. Niektórzy zgadzają się, że konflikt zniknie, a terytoria powrócą do dawnego kraju, podczas gdy inni twierdzą, że nie należy oczekiwać pokojowego rozwiązania tej kwestii. Wierzyć lub nie wierzyć w takie prognozy to sprawa każdego, pozostaje tylko obserwować obecną sytuację na świecie i wyciągać wnioski na temat przyszłego losu kraju.

Obejrzyj wideo: Jasnowidz Krzysztof Jackowski o III wojnie światowej, Rosji i Putinie (Październik 2019).