Prognozy Paula Globy na 2020 r

Prognozy dotyczące przyszłości całego świata, a zwłaszcza Rosji, są interesujące dla wielu osób, szczególnie w obecnej trudnej sytuacji, gdy sytuacja polityczna jest bardzo pogarszana, kiedy każde oświadczenie kraju może być początkiem nowej, trzeciej wojny światowej. Pojawia się wielu predyktorów, czarowników, wróżbitów i astrologów, którzy mówią o różnych wynikach sporów między krajami. W naszym kraju jest znany na całym świecie astrolog, jak Pavel Globa, który według gwiazd przewiduje przyszłe wydarzenia nie tylko w życiu ludzi, poszczególnych znaków zodiaku, ale także los wielu krajów. Prognozy Pavla Globy na 2020 r. Są sprzeczne, aw niektórych źródłach wręcz absurdalne.

Życie słynnego astrologa

Słynny astrolog urodził się w Moskwie 16 lipca 1953 r. Jego dziadek zajmował się astrologią w swojej rodzinie. To od niego Paweł otrzymał wiele wiedzy, a także starożytne książki o astrologii.

Od dzieciństwa zainteresował się tą nauką, a jako nastolatek spełnił się jeden z jego przewidywań i zaczął poważnie studiować astrologię. Uważnie przestudiował bibliotekę, którą opuścił jego dziadek.

Po tym instytucie Pavel pracował w Moskiewskim Instytucie Historyczno-Archiwalnym, a jednocześnie wykładał astrologię. Ale w Związku Radzieckim taka działalność była nielegalna. Został zwolniony z pracy i przez pewien czas przetrzymywany w areszcie śledczym.

Paul dostał pracę jako stróż i kontynuował naukę astrologii. A już w 1991 r. Opublikował książkę „On, ona i gwiazdy”, a następnie dwie kolejne. Dzięki tym książkom Pavel Globa stał się jednym z najpopularniejszych astrologów w przestrzeni poradzieckiej. Zaczął świadczyć prywatne usługi, przepowiadał ludziom, udzielał wywiadów. Pracował z niektórymi mediami drukowanymi jako konsultant. I długi okres, od 1998 do 2008 roku, nadawany na kanale „TNT” Global News.

Otworzył także swoje centrum astrologiczne, które działa do dziś. Szkoli przyszłych astrologów.

Nadal pojawia się w telewizji i radiu jako zaproszony gość, czasem jako konsultant polityczny.

Wielu krytyków twierdzi, że prognozy Globy są bardzo niejasne i nie zawierają dokładnych informacji. Nie zgadł z wynikami wyborów prezydenckich na Ukrainie, w USA, ze zbawieniem Saddama Husseina.

Sam astrolog odpowiada na takie oskarżenia, że ​​tylko szarlatan może dać 100% dokładną prognozę. Życie może się zmieniać i można na niego wpływać, więc jego prognozy czasami się nie sprawdzają.

Chociaż przewidział takie zdarzenia, jak odejście Jelcyna i dojście Putina do władzy, trzęsienie ziemi w Armenii w 1988 r., Wypadek w Czarnobylu i wiele innych wydarzeń.

Prognozy dla całego świata

W 2020 r. Nastąpi połączenie Jowisza z Saturnem, w wyniku czego zmieni się wiele światowych trendów.

Według słynnego astrologa od 2020 roku na świecie rozpoczną się wielkie zmiany. Stopniowo zaczną się rozwijać.

Tak więc dla Stanów Zjednoczonych przewiduje, że w 2020 roku kraj nie straci swojej struktury, ale stopniowo zacznie rezygnować z pozycji na arenie światowej, traci wpływy i przywództwo. Może to wynikać z ponownego wyboru prezydenta Donalda Trumpa w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Być może wraz z odejściem Trumpa konflikt między Ameryką a Wenezuelą dobiegnie końca, a sytuacja się tam normalizuje.

W przypadku Unii Europejskiej przewiduje on poważniejsze zmiany. Być może do końca 2020 r. Europa jako związek nie przetrwa i nie rozpadnie się, po czym pozostanie kilka małych podmiotów.

Ten sam los czeka NATO. Struktura ta straci na znaczeniu w polityce światowej i rozpadnie się na małe organizacje.

Czy będzie wojna na całym świecie?

Prognozy Globy na 2020 r. Nie wspominają o wojnie światowej. W różnych częściach świata będą konflikty, ale on nie widzi wielkiej wojny.

Chociaż napięcia między krajami wzrosną. Rok będzie punktem zwrotnym, na scenie światowej będzie tylko kilku liderów. Najprawdopodobniej będą to Chiny lub Rosja.

W Syrii astrolog jest pewien, że zakazana organizacja nigdzie się nie wybierze. Być może jej głowa została odcięta, ale pojawi się ponownie. I Rosja będzie ponownie zaangażowana w niszczenie frakcji.

Wkrótce pojawi się jakiś wspólny wróg, który zmusi kraje, w tym Rosję i Stany Zjednoczone, do zjednoczenia się z nim. Nie będzie innego wyjścia.

Prognozy wydarzeń w Rosji i krajach sąsiednich

Rok 2020 jest uważany przez Rosję za punkt zwrotny dla Rosji.

Ogólnie uważa, że ​​dzisiejsza Rosja, poczynając od 2014 roku, popadła w pewną matrycę wydarzeń w latach 1914–1917. Niektóre wydarzenia się powtarzają, zmienia się nastrój polityczny, ludzie czekają na zmiany, ludzie są pewni, że nie da się tak żyć. Ale nie oczekuje się powtórzenia rewolucji, jak w 1917 roku. Rok 2020 będzie rodzajem momentu przeładunkowego, od którego zaczną się zmiany w kraju. Oczekuje się, że następne 3–4 lata będą trudne, po czym rozpocznie się duży wzrost, ożywienie dla Rosji.

Uważa również, że w 2020 r. Władza może się zmienić. Polityczna elita kraju zrozumie, że coś trzeba zmienić, podniesiona zostanie kwestia przetrwania. Dosłownie mówi: „To będzie kwestia przetrwania, będziemy musieli zmienić politykę. I pod tym względem wierzę w naszego prezydenta. Myślę, że tam na górze priorytetem będzie nie tylko uwięzienie w pierwszej osobie i oddanie, ale także cechy biznesowe, umiejętność kierowania się w nowych realiach. ”

Nazywa nowego lidera Białym Jeźdźcem. Będzie to wielka osobowość, w skali będzie porównywalny do Piotra I.

Astrolog dokonuje prognoz na przyszłość dla sąsiedniego kraju, dla Ukrainy. W 2014 r. Globa przewidział, że kraj podzieli się na trzy części, w wyniku czego tak się stało. Przewiduje, że kryzys nigdzie nie zniknie, gospodarka kraju upadnie, hrywna ulegnie dewaluacji i spodziewany jest kryzys hipoteczny.

Wschodnia część Ukrainy, KRLD i LPR, może przenieść się do Rosji, a następnie konflikt zostanie rozstrzygnięty. Krym pozostanie częścią Federacji Rosyjskiej.

A w przyszłości nie od razu, ale stosunki między Rosją a Ukrainą zaczną się stopniowo poprawiać. Oba kraje wejdą do unii wschodniej.

Według statystyk przewidywania Pavla Globy sprawdzają się w 80% przypadków. Nie można stwierdzić na pewno, czy to prawda, czy nie. Być może niektóre wydarzenia naprawdę się spełniają. Chociaż w odniesieniu do Stanów Zjednoczonych od dziesięcioleci mówi się, że kraj ten straci przywództwo, nadejdzie kryzys i gospodarka bardzo ucierpi. Globa z kolei twierdzi, że wkrótce nadejdzie koniec amerykańskiej potęgi na świecie. Niewątpliwie kryzysy, spory, skandale wokół działalności politycznej kraju mają miejsce w kraju zachodnim, ale przywództwo na scenie światowej jeszcze się nie poddało.

Według jego prognoz po 2020 r. Rosja zacznie rosnąć, zarówno pod względem gospodarczym, jak i politycznym. W związku z pogarszającą się sytuacją na świecie, ciągłym konfliktem z innymi krajami i spadkiem ekonomicznym życia mieszkańców Rosji, chcę wierzyć, że ta prognoza się sprawdzi i życie w tym kraju zacznie się poprawiać.

Ale, jak mówi sam astrolog, życie może się zmienić, a sami ludzie mogą na niego wpływać, więc nie zapominaj o tym i licz tylko na niektóre siły kosmiczne. Ważne jest, aby nie tracić siły i wiary w siebie i w swoim kraju, a wtedy życie zacznie się zmieniać we właściwym kierunku.

Obejrzyj wideo: Pół Polski nie może uwierzyć. Po tej przepowiedni los Jackowskiego wisi na włosku (Listopad 2019).