Nowy Rok 2020 na Białorusi

Aby świętować Nowy Rok w jakimś nowym kraju, sam stał się popularny wśród turystów, wśród krajów, które chcielibyście odwiedzić w te pozytywne i magiczne wakacje, musi być Białoruś. W tym miejscu można wybrać się na wielki spacer, zarówno do najbardziej zamożnych osób, jak i do tych, którzy chcą wydać jak najmniej pieniędzy, ale reszta jest zabawna i interesująca.

Jak spędzić Nowy Rok 2020 na Białorusi

Chociaż reprezentowany kraj nie jest duży, słynie z mobilności i bogactwa, które od wielu lat przyciągają turystów. Możesz spędzić ferie zimowe, kupując wycieczki obejmujące różne opcje wakacji lub opracuj własny plan spędzania czasu w kraju. Dla doświadczonych turystów druga opcja może być bardziej odpowiednia.

Główne wakacje roku możesz spędzić na różne sposoby:

  1. Odwiedź główny plac w stolicy Białorusi;
  2. Idź do ośrodka narciarskiego w Logoisk;
  3. Świętuj wakacje w kawie i restauracjach;
  4. Świętuj w bajecznej Puszczy Białowieskiej;
  5. Spędzaj czas w sanatoriach.

Głównym placem w Mińsku jest Oktyabrskaya, w Sylwestra to właśnie tam odbywa się największe spotkanie przyjaznych i wesołych „braci Białorusinów”! Masowe festyny, okrągły taniec, fajerwerki, program muzyczny, lodowisko i wiele innych czekają na ciebie za darmo (z wyjątkiem wypożyczalni lodowisk - dla pary powinieneś zapłacić 100-150 rubli). Zima w przeddzień Nowego Roku w tym kraju nie jest zimna, więc noc okaże się gorąca, wesoła, interesująca!

Logoisk spotka miłośników sportów zimowych z dobrze rozwiniętą infrastrukturą i dość przystępnymi cenami, taki zimowy weekend będzie dostępny dla przeciętnego obywatela o średnim dochodzie. Istnieją hotele w bazie, w których wygodnie jest spędzać wieczory i odpoczywać po męczącym dniu.

Hotele z programem pomogą Ci się zrelaksować i dobrze bawić w Nowym Roku. Na długo przed głównym świętem organizatorzy wydarzeń starają się zwabić gości korzystnymi cenami i ciekawymi ofertami. W sylwestra można nie tylko odpocząć, ale także zobaczyć znanych artystów, otrzymać prezenty i niezapomniane nagrody z udziału w konkursach. Aby spędzić główne święto zimy tak, jak chcesz, musisz skorzystać z usługi wczesnej rezerwacji, ponieważ popularność Białorusi wśród turystów jest bardzo wysoka i do Nowego Roku nie ma już ani jednego pokoju.

Tabela pokazuje opcje wycieczek na Nowy Rok 2020

Nazwa trasyMiejsce pobytuProgram noworoczny
Święta noworoczne w MińskuMińsk, Brześć, Belovezhskaya Pushcha, Berezinsky ReserveSylwester w Mińsku, pozdrawianie, wycieczki
Noc na zamkuZamki w Nieświeżu i MiruSpacer po starych dzielnicach Mińska, Noc w jednym z zamków, wycieczki
Wakacje w BrześciuPuszcza Białowieska, Brześć, Mińsk, majątek Świętego Mikołaja, Kobryń, Ferma Strusi, NieświeżZakwaterowanie w Brześciu, zwiedzanie muzeów, zamków, pałaców
Pakiety wakacyjne do sanatoriumAle, Leśne Jeziora, Radon, Srebrne KluczeProcedury terapeutyczne, wycieczki, bankiet, salut

Ceny

Aktywny i zróżnicowany tydzień na Białorusi na osobę będzie kosztował około 30 tysięcy rubli. Dla miłośników rodzinnych wakacji dobrym rozwiązaniem byłoby wynajęcie domu i relaks przy kominku, poczucie spokoju i szczęścia, że ​​wszyscy jesteście razem i wszyscy macie się dobrze, a już spieszysz się, aby włamać się do swojego nowego roku!

Będąc w tym cudownym kraju, nie skupiaj się tylko na wakacjach, zwracaj uwagę na zabytki, upewnij się, że na pewno jest tam coś do zobaczenia! Liderem wśród turystów jest Puszcza Białowieska, w której kryje się epoka wielkich wydarzeń w historii, w której znajduje się najwyższy świerk w Europie.

Rezydencja Świętego Mikołaja pomoże dzieciom i dorosłym uwierzyć w cud i bajkę. Zabytki i atrakcje w Mińsku zrobią na Tobie wrażenie! Zamki, Twierdza Brzeska i wiele innych pozostaną na zawsze w waszych sercach, a na Białoruś przyjedziecie niejednokrotnie!

Obejrzyj wideo: 2028 r.: Rosja zaatakuje Polskę przez Białoruś NAPISY PL (Grudzień 2019).