Czy w 2020 r. Nastąpi trzecia wojna światowa

Sytuacja polityczna na świecie jest bliska wielkiego konfliktu. Każdego dnia dochodzi do małych potyczek między krajami, które są nawinięte na jedną wielką piłkę. Trudno powiedzieć, czy III Wojna Światowa nastąpi w 2020 r., Ale możesz przeanalizować niektóre fakty i słowa ludzi, aby zrozumieć, co czeka wszystkich w przyszłości. Najsilniejsi medium, prognostycy, czarownice i eksperci opowiedzą o trzeciej wojnie światowej. Ktoś jest pewien, że wojny nie da się uniknąć i można ją rozpocząć już w 2020 r., Podczas gdy ktoś udowadnia, że ​​nie będzie wojny, nastąpi pokój między krajami konfliktowymi.

Prognozy wróżbitów o rozpoczęciu nowej wojny na świecie

Wróżki, jak nikt inny, uwielbiają przewidywać przyszłość. Najczęściej ich prognozy są niejasne, a konkretna odpowiedź na pytanie o wojnę jest niemożliwa do uzyskania. Wielu uważa ich za szarlatanów i oszustów, którzy robią tylko to, co oszukują zwykłych ludzi. Ale być może wśród nich są rzeczywiście ludzie o nadprzyrodzonych zdolnościach, którzy widzą, co się dzieje w przyszłości. Wielu z nich mówiło kiedyś o rozpoczęciu 3 wojny światowej, kiedy to nastąpi i czy w ogóle będzie.

Edgar Cayce

Jest to jeden z najsłynniejszych amerykańskich widzących XX wieku, zasłynął jako śpiący prorok, ponieważ widział swoje prognozy we śnie.

Casey uważał Rosję za nadzieję świata, o której wielokrotnie mówił i pisał. Przepowiedział możliwość wybuchu III wojny światowej, w szczególności z powodu konfliktów i sporów w Syrii, Egipcie i Ankarze.

Ganglia

Prognozy Wanga są chyba jedną z najczęściej dyskutowanych ostatnio. Jej słowa o zatrzymaniu się na świecie przyciągają wielu do tej czy innej sytuacji, eskalując sytuację w stanie moralnym zwykłych ludzi.

Wang nigdy nie mówił o III wojnie światowej. Przepowiedziała, że ​​w niektórych ośrodkach na świecie pojawią się konflikty, ale nie obejmą one wszystkich.

Wolf Messing

Jest to jedna z najbardziej kontrowersyjnych i sławnych wróżek XX wieku, której patronował szczyt sowieckiego reżimu, a jednocześnie nienawidził Hitlera, któremu przepowiedział śmierć, gdyby poszedł na wojnę na wschodzie.

Negatywnie mówił o rozpoczęciu nowej wojny światowej.

Michel Nostradamus

Ani jeden rok nie jest kompletny bez prognoz Nostradamusa. Każdego roku jeden z naukowców donosi, że rzekomo rozwikłał swoje quatrainy na temat przyszłości, ale nie ma sposobu, aby zweryfikować te wydarzenia, ponieważ jeszcze się nie zdarzyły.

Niektórzy twierdzą, że Michel przewidział III wojnę światową, ale w którym dokładnie roku zacznie to być nieznane, być może w 2020 roku, a może później.

Gene Dixon

Amerykański medium i jasnowidz. Przepowiedziała przyszłe wydarzenia dotyczące prezydenta USA Kennedy'ego, że najpierw zostanie wybrany, a następnie zabity.

Mówiła o tym, że w 2020 roku Chiny rozpoczną operacje wojskowe, początkowo pójdą na wojnę z Rosją, stopniowo posuwając się na zachód. Ale ostatecznie Zachód zatriumfuje.

Obecnie Chiny zdobywają pozycję lidera na świecie, a Rosja obecnie przyjaźnie współpracuje z tym krajem. Dlatego nadal trudno powiedzieć, co może się stać, aby w 2020 r. Chiny zaczęły zajmować terytoria rosyjskie.

Juna

Jedna z najbardziej znanych współczesnych rosyjskich przepowiedni, Juna Davitashvili, była bardzo popularna w naszym kraju. Wiele legend wciąż krąży wokół niej.

W 2015 roku, przed śmiercią, powiedziała, że ​​konflikt na Ukrainie nie potrwa długo, 2-3 miesiące. Ale jeśli trwa dłużej, przerodzi się w III wojnę światową.

Można powiedzieć, że Juna wierzyła, że ​​tak naprawdę z powodu Ukrainy nadejdzie nowa wojna światowa.

Opinie astrologów na temat możliwej wojny światowej w 2020 roku.

Ponieważ rozmowy o zbliżającej się wojnie światowej nie ustają, a każdego dnia coraz więcej ludzi się rozpala, znani współcześni astrolodzy na całym świecie również robią prognozy na ten temat.

Pavel Globa

Paweł dokonuje wielu prognoz dotyczących stanu światowych mocarstw, sytuacji politycznej w różnych częściach świata.

Jest przekonany, że do 2020 r. Syria nie będzie w stanie całkowicie pozbyć się zakazanej organizacji, więc Rosja będzie nadal pomagać w rozwiązaniu tego konfliktu.

Czy Globe War nigdy nie powiedział, ale konflikty zbrojne będą się ciągle pojawiać.

Pavsekany Bogdanov

Rosyjski astrolog, prawdziwe nazwisko Victor Konstantinovich Bogdanov.

Oto, co astrolog dosłownie mówi o przyszłości na mapie kosmicznej: „Obraz, który obecnie kształtuje się ogólnie w przestrzeni kosmicznej, jest zwiastunem wielkich globalnych zmian. I z reguły zmiany te są negatywne. To wojny światowe, nieprzewidywalne klęski żywiołowe, katastrofy lotnicze. ”

Pavsekanov jest pewien, że trzecia wojna światowa jako taka już się rozpoczęła, świat żyje w tym stanie od 10 lat, szczyt był w latach 2014-2015, teraz już maleje. Broń nuklearna nie będzie używana, ale sytuacja na świecie nie jest najlepsza w ostatnich czasach, bez której nie można oczekiwać niczego dobrego.

Jakie scenariusze przyszłości widzą eksperci.

W odniesieniu do wydarzeń w przyszłości opinia ekspertów w dużej mierze się zgadza.

Przedsiębiorca Igor Ashmanov jest pewien, że wojna już trwa. W tym przypadku scenariusz przypomina początek II wojny światowej. Początkowo istniały ośrodki, które później przerodziły się w wojnę światową. Teraz dzieje się to samo: konflikty na Ukrainie, presja Stanów Zjednoczonych na Wenezuelę, Europa na krawędzi rozpadu.

Inny ekspert znanej firmy produkującej smartfony, który niedawno otrzymał wiele sankcji od Stanów Zjednoczonych, uważa również, że wojna już się toczy i Stany Zjednoczone uważają ją za podżegacza. Trump chce zniszczyć Chiny i używa do tego różnych metod.

Ekspert wojskowy Konstantin Sivkov uważa, że ​​aby rozpocząć III wojnę światową, potrzeba kilku czynników wydarzeń. Po pierwsze, są to trwające konflikty zbrojne w krajach takich jak:

  • Afganistan
  • Iran
  • Syria
  • Irak
  • Kraje Zatoki Perskiej.

Drugim wydarzeniem jest konflikt między Chinami i Japonią o wyspy, sprzeczności na Półwyspie Koreańskim. Sojusznicy krajów mogą zostać wciągnięci w tę konfrontację, dla Chin to Rosja, dla Japonii to Stany Zjednoczone, które mogą doprowadzić do wojny światowej.

Trzecim czynnikiem jest stale pojawiająca się kwestia Arktyki. W regionie kontrolowanym głównie przez Rosję wiele krajów NATO chce się osiedlić. Co z kolei może prowadzić do konfliktu na dużą skalę.

Po czwarte, wyjście z „aresztu” Stanów Zjednoczonych Ameryki Łacińskiej. Sprzeczności między USA a Brazylią, Argentyną, Wenezuelą i innymi denerwują rząd USA, ponieważ rozumieją, że tracą tam kontrolę, a Rosja, wręcz przeciwnie, stara się nawiązać przyjazne i partnerskie stosunki z tymi krajami.

I wreszcie ostatnia to konfrontacja w naszym kraju, protesty obywatelskie, wewnętrzne konflikty zbrojne.

Rosja w dowolnym momencie może zostać wciągnięta w jedną z tych operacji wojskowych, które mogą wywołać wojnę na całym świecie.

Eksperci amerykańskiej gazety są przekonani, że dziś świat stoi na krawędzi wojny, a jedną z przyczyn wystąpienia takiej sytuacji jest Rosja pod przywództwem Putina, który jest agresywny w polityce zagranicznej. Przeanalizowali i wymienili 5 gorących punktów, które mogą doprowadzić do wojny światowej.

  1. Ukraina Sytuacja na wschodzie tego kraju nie została jeszcze rozwiązana, pomimo stałej zgody na rozwiązanie konfliktu. Działania zbrojne albo umierają, albo pojawiają się z nową energią. Nowo wybrany prezydent Ukrainy jeszcze nie pomógł rozwiązać tej sytuacji, ale wręcz przeciwnie, jest gotowy kontynuować konfrontację z mieszkańcami KRLD i LPR.
  2. Zatoka Perska. Rozpoczęcie nowej wojny światowej w tym regionie jest najbardziej prawdopodobne. Ciągły udział Stanów Zjednoczonych w polityce wewnętrznej wielu krajów wywołuje konflikty i pogarsza sytuację. Oprócz tego w Syrii dochodzi do konfrontacji z zakazaną organizacją, która z kolei ma wsparcie wojskowe ze strony Stanów Zjednoczonych i Izraela, co zostało wielokrotnie udowodnione.
  3. Morze Południowochińskie. „Wojna handlowa” między Stanami Zjednoczonymi a Chinami nasila się za każdym razem na wodach Morza Południowochińskiego, a ogranicza ją jedynie sankcje po obu stronach i nie wiadomo, do czego może dojść.
  4. Półwysep Koreański. Korea Północna ciągle prowokuje cały świat. Jest to szczególnie związane z bronią nuklearną. Chociaż niedawno zawarli rozejm z USA i Koreą Południową i porzucili atak nuklearny na te kraje, nie można być całkowicie pewnym, że konfliktu nie można ponownie sprowokować.
  5. To nie jest szczególne wydarzenie, ale tylko mały konflikt, który może przerodzić się w skalę globalną i wciągnąć absolutnie wszystkie kraje w konflikt zbrojny.

Istnieje wiele opinii na temat rozpoczęcia wojny w 2020 r. I wszystkie są różne, nie ma jednoznacznej odpowiedzi, kiedy wojna się rozpocznie. Tak, w naszych czasach sytuacja na świecie jest napięta, odbywa się wiele konfliktów zbrojnych, każdy kraj stara się zdobyć pozycję lidera na scenie światowej, co prowadzi do ciągłych konfrontacji. USA nie chcą stracić swojej pozycji, ponieważ zajmowały je od bardzo dawna. Ale Chiny i Rosja zaczęły wkraczać na arenę, która pod względem gospodarki, siły militarnej i wielu innych rzeczy jest prawie gorsza, a czasem przewyższa Stany Zjednoczone. Być może te potyczki mogą wywołać konflikt zbrojny na całym świecie, ale lepiej mieć nadzieję, że tak się nie stanie, ponieważ, jak powiedział Albert Einstein: „Nie wiem, z jaką bronią będą walczyć w 3 wojnie światowej, ale w 4 świecie będą walczyć kijami i kamieniami ”.

Obejrzyj wideo: PIOTR WROŃSKI - III WOJNY ŚWIATOWEJ NIE BĘDZIE. NA RAZIE (Listopad 2019).