Zwycięska loteria na Nowy Rok 2020

Czy chcesz zapewnić swoim bliskim i przyjaciołom wspaniały świąteczny nastrój? Win-win loteria na Nowy Rok 2020, aby Ci pomóc! A jak zorganizować to wydarzenie związane z hazardem, przedstawi naszą recenzję tematyczną.

Zwycięska loteria 2020: najlepsze pomysły i wskazówki dla wczasowiczów

Jak każda impreza wakacyjna, loteria wygrana-wygrana wymaga pewnego finansowego i kreatywnego przygotowania. Zanim zaczniesz organizować zabawę, musisz najpierw określić jej temat, program i „skład uczestników”. Zwycięska loteria dla dzieci to najłatwiejsza opcja na noworoczną rozrywkę. Aby zadowolić dzieci, wystarczy dość prosty scenariusz, kilka nagród motywacyjnych i proste rekwizyty „produkcyjne”.

W przeciwieństwie do zabawy dla dzieci loteria dla dorosłej firmy jest wydarzeniem, które wymaga bardziej kreatywnego podejścia. Sekretem sukcesu w tym przypadku jest zakaz używania prymitywnych i „hackneyowanych” klisz, które mogą zamienić wakacje w nudną i bardzo nudną akcję. Biorąc pod uwagę, że Nowy Rok to czas żartów i zabawy, organizator imprezy nie będzie zbyteczny, aby zaopatrzyć się w oryginalne żarty, które pomogą stworzyć niezbędną atmosferę w zespole.

Równie ważną misją przy organizacji noworocznej imprezy firmowej jest zmiana scenariusza i wybór symbolicznych prezentów dla zwycięzców loterii. Aby uniknąć incydentów i nieprzewidzianych przerw zapłonowych, należy wcześniej obliczyć liczbę uczestników rajdu, a także wybrać moderatora zdolnego do wysokiej jakości humorystycznej improwizacji.

W zależności od formatu, w jakim odbywa się losowanie nagród, pytania i łamigłówki można „wyrazić” w prozie i poezji. Alternatywą są zabawne zadania (przepadki), za pomyślne ukończenie których uczestnicy loterii mogą otrzymać dodatkową nagrodę „bonus”.

Ponieważ gospodynią roku 2020 jest Rat, bardzo ważne jest, aby temat loterii wygrywającej wygranej był związany z tym totemicznym zwierzęciem. Jako oryginalny pomysł na organizację imprezy firmowej można zastosować dekoracje i kostiumy w stylu Dziadka do orzechów. Bilety na loterię można wydawać w postaci zabawnych figurek szczurów, a pudełko do losowania - w postaci ogromnej główki sera. Aby stworzyć to rozwiązanie, uczestnikom rysunku na pewno się spodoba, rozweseli je i pomoże zanurzyć się w atmosferze wakacji.

Win-win loteria 2020 dla dzieci i uczniów szkół podstawowych

Nowy Rok można bezpiecznie nazwać ulubionym świętem zimowym większości dzieci. I jest to całkiem uzasadnione, ponieważ święto to zawsze obejmuje dekorowanie choinki, zabawną ucztę z mnóstwem gadżetów i, oczywiście, prezenty od Świętego Mikołaja, których rozpakowanie można łatwo połączyć z loterią, która wygrywa. Ta lekcja nie tylko rozweseli dzieci, ale co więcej, doprowadzi je do prawdziwej rozkoszy.

Jak wspomniano wcześniej, przygotowanie do tej rozrywki nie zajmie dużo czasu organizatorowi, jednak warto się na nią odpowiednio przygotować. Według animatorów najlepszy format losowania jest poetycki. W związku z tym autor wydarzenia musi zaopatrzyć się w wystarczającą liczbę komiksowych kupletów, które będą towarzyszyć prezentacji nagród motywacyjnych.

Z uwagi na fakt, że zgodnie ze wschodnim kalendarzem nadchodzący rok jest poświęcony Szczurowi, bilety na wygraną w loterii można wydawać w postaci oryginalnych twarzy szczurów. Co więcej, można to zrobić niezależnie, używając do tego celu kolorowego kartonu, nożyczek i pisaków. Jeśli jest wystarczająca liczba kapsułek z firmy Kinsurprise, bilety można wykonać ze zwykłego miękkiego papieru, dekorując go kolorowymi naklejkami.

„Ceremonia wyciągnięcia” kapsułek (biletów) z „magicznego kosza” będzie o wiele bardziej zabawna, jeśli towarzyszy im uroczysta kompozycja muzyczna (do wyboru organizatora). Odpowiednimi do tego utworami mogą być klasyczne melodie noworoczne, a także ścieżki dźwiękowe z nowoczesnych kreskówek lub hitów, na przykład Spider-Man, Batman lub Minionki.

Warianty wersetów prezentowych mogą być następujące:

 • „Wszystkie nasze dzieci są słodkie - Dima, Vasya i Alena,
  Wszyscy będą bardzo zadowoleni z jedzenia pysznej czekolady! ";
 • „Przez cały rok zachowywałeś się przyzwoicie i uczyłeś się„ doskonale ”,
  Zasłużyłem na prezent - zdobądź maszynę do pisania w nagrodę!
 • „Jak możemy cię zaskoczyć? Jaką nagrodę możesz dać?
  Tutaj trzymaj grzebień, aby mieć fryzurę z modą! ";
 • „Jeśli jadłeś z brzucha, ale później nie myłeś zębów
  Rozwiążemy Twój problem smaczną, słodką, soczystą gumą do żucia! ”

Jeśli pozwala na to format zabawy, możesz użyć oryginalnych rymów, łamigłówek, których koniec wymyślą uczestnicy loterii:

 • „Wszyscy chętnie wygrają pyszną ... (czekoladę)”;
 • „Aby grzywka była piękna, zdobądź ją wkrótce ... (spinka do włosów)”;
 • „Jeśli jest ząb mleczny, - weź swoją kostkę ... (rubik)” ;;
 • „Narysuj piękną chmurę i użyj tego ... (długopis).”

Szczególnie interesująca i intrygująca dla dzieci będzie loteria w formacie popularnego programu telewizyjnego „Pole cudów”. Zamiast koszyka biletów w zabawie stosuje się improwizowany bęben z sektorami, których numery są powielone na biletach do gry. Ten dzieciak, którego sektor spada na bęben, zostaje szczęśliwym posiadaczem nagrody motywacyjnej.

Jak zorganizować loterię świąteczną dla dorosłych?

Loteria noworoczna to idealna opcja rozrywki nie tylko dla nastolatków, ale także dla dorosłych. Biorąc pod uwagę fakt, że główną misją tego wydarzenia jest rozbawienie publiczności, pytania, łamigłówki i inne zadania dla uczestników losowania powinny być wyłącznie komiczne i w żaden sposób obraźliwe. Bilety prognostyczne będą dobrym pomysłem na zorganizowanie zabawy. Taki format loterii będzie podwójnie interesujący dla gości imprezy, ponieważ nie tylko wiąże się z otrzymaniem symbolicznej nagrody, ale także „wyrażeniem” „oryginalnej” prognozy astrologicznej na najbliższą przyszłość. Aby uzyskać lepszy efekt, bilety można zawiesić na choince, umieścić w pułapce na myszy z tektury lub przymocować taśmą klejącą pod siedzeniami gości.

Dostarczenie i odczytanie cennych kart z „przepowiedniami” można połączyć z realizacją komicznych zadań. Na przykład przed otwarciem koperty loterii uczestnik loterii będzie musiał śpiewać karaoke, tańczyć taniec, pokazywać sztuczkę, rozśmieszyć zespół zabawnym dowcipem, odpowiedzieć na „pikantne” pytanie lub rozwiązać „skomplikowaną” zagadkę prezentera.

Oczywiście powyższa opcja wygranej w loterii nie jest innowacyjna, jednak z pewnością gwarantuje przypływ pozytywnych emocji i świetny nastrój dla całej noworocznej firmy.

Program rozrywkowy dla rodziny w Nowym Roku 2020: loterie win-win śmieszne z nagrodami

Nic nie wzbudza zainteresowania tą lub inną rozrywką, ponieważ ma ona charakter konkurencyjny (hazardowy). Zwycięska loteria dla przedstawicieli różnych kategorii wiekowych ma właśnie tę cechę. Aby uzyskać dobry pomysł na organizację tego wydarzenia, możesz skorzystać ze wskazówek profesjonalnych animatorów. Twórcze scenariusze i inne rekomendacje ekspertów można łatwo znaleźć na różnych stronach tematycznych i forach w Internecie.

Uniwersalnym rozwiązaniem jest loteria kierunku intelektualnego. Można go zorganizować w formacie słynnego programu telewizyjnego „Co? Gdzie? Kiedy?”. Przy pomocy partii dorośli i dzieci dzielą się na dwie drużyny i siadają przy stole, na którym układane są karty z zadaniami. Ich wybór można przekazać kapitanom drużyny. Nagroda jest przyznawana uczestnikowi rajdu noworocznego, który poprawnie odpowiedział na pytanie lub zagadkę z rozszerzonej koperty.

Noworoczny program rozrywkowy dla wesołej firmy

Interaktywny program wydarzenia jest idealny do organizowania loterii w gronie młodych i pełnych pasji osób. Prawdziwym odkryciem dla organizacji takiej zabawy jest konkurs z oryginalną komiksową treścią. Jako odpowiednią opcję można zastosować prosty, ale jednocześnie spektakularny scenariusz. Uczestnicy loterii stają przed zadaniem „przedstawienia” bohatera filmu, słynnego polityka lub popularnego artysty pop za pomocą gestów i wyrazu twarzy. Nagroda przyznawana jest „aktorowi”, którego postać została „ujawniona” innym uczestnikom konkursu.

Obejrzyj wideo: Wydarzenia TV Łańcut z dnia 28 czerwca 2019 r. (Listopad 2019).