Sylwester 2020

Święta sylwestrowe to najlepszy czas na zbliżenie się do osób w pobliżu: krewnych, przyjaciół, kolegów, kolegów z klasy. Różne zajęcia rekreacyjne pomagają się lepiej poznać, a do tego przyczynia się wyjątkowa atmosfera. Jeśli masz za zadanie zorganizować świąteczny program i zastanawiasz się, co w nim uwzględnić, to dlaczego nie zrobić w nim scen? Zabawne i niezwykłe z pewnością przypadną do gustu wszystkim, którzy będą świętować Nowy Rok 2020 razem z tobą.

Scena imprezy firmowej. Pamiętanie o minionym roku

Nigdy nie wiesz, co powierzy Ci przywództwo tuż przed wakacjami. Jeśli tym razem musisz zorganizować szkic na przyjęcie w biurze i nie wiesz, jak dostać się do biznesu, to ta sekcja tego artykułu jest właśnie dla Ciebie! Do produkcji takiej liczby nie potrzeba specjalnych rekwizytów, kostiumów i długich prób. Nacisk należy położyć na artystów. Wybierz najbardziej emocjonalnych, wyzwolonych i wesołych współpracowników do gry na scenie, a wakacje na pewno się powiodą.

Połącz wszystkich obecnych w grze, aby nie odwracali uwagi od tego, co się dzieje, i będą śledzić fabułę z wielkim zainteresowaniem - co jeśli będą musieli również uczestniczyć w nowym etapie sceny?

Raz na wiosnę

W szkicu biorą udział 4 osoby oraz prezenter czytający tekst z ulotki.

Bohaterowie:

 • Święty Mikołaj stoi w rozpiętym płaszczu z owczej skóry, ma czapkę z boku, wąsy i brodę są rozczochrane. Zawsze wypowiada jedno zdanie: „Szczęśliwego Nowego Roku!”
 • Wnuczka Śnieżnej Dziewicy. Każda elegancka sukienka z motywem plus czapka i warkocze. Mówi słowo „dziadek!”
 • Mustafa Noszenie turbanu i brody. Lubi mówić: „Och, Allah!”
 • Akyn. Akcesoria obowiązkowe: jarmułka i tamburyn.

Gospodarz czyta tekst i zatrzymuje się w chwili, gdy dochodzi do miejsca, w którym stoi elipsa. Aktor mówi w tym momencie swoją wskazówką i robi to, co jest wskazane.

Goście są zaproszeni do stworzenia atmosfery: gwizdania, naśladowania śpiewu ptaków, stukania w szklanki - szepczą strumienie.

Nadeszła wiosna. Święty Mikołaj jest zmęczony, ledwo idzie drogą, od czasu do czasu szepcze ... Jego wnuczka, wyczerpując się oddechem, mamrocząc od upału, mamrocze i jęczy ... Spotykają Mustafę, pełną siły i radosną. Spieszy się na wiosenne wakacje z torbą prezentów. Wyrównywał się z podróżnikami, wykrzyknął ... Akyn usłyszał ten okrzyk i natychmiast zaczął wycie piosenki ..., grzechotając tamburyn. Aby zrozumieć, czy Święty Mikołaj ma halucynacje przed sobą, chwyta Mustafu za nos i wyrywa strzęp z brody. Wzdycha z ulgą: „On jest prawdziwy ...”. Wnuczka jest niezadowolona z zachowania dziadka, wykrzykuje ...! Mustafa, w trudnej sytuacji, ciągle powtarza ... W tym samym oszołomieniu Akyna traci instrument i mamrocze ...

W końcu wszystkie postacie odzyskują zmysły i mówią niemal jednocześnie: Święty Mikołaj jest dumny ... Wnuczka się martwi ... Mustafa jest wdzięczny ... a Akyn z zemstą ... gwałtownie uderzając w tamburyn. Po zidentyfikowaniu gwiazd na północy, Święty Mikołaj opuszcza, ważne jest, aby powiedzieć ... Śnieżna Panna macha uprzejmie, całuje i ucieka za swoim dziadkiem, krzycząc ... Dziadek Mustafa lubi taką uwagę, szepcze radośnie ... gładząc brodę i liście. Akyn chciał kontynuować swoje piosenki, ale powstrzymamy go przed tym, ponieważ może trwać wiecznie ...

Śmieszne i nowoczesne szkice dla uczniów szkół średnich

Niech przyjdzie!

W scenie zaangażowanej:

 • Snow Maiden;
 • licealiści (3 osoby);
 • Święty Mikołaj

Gospodarz ogłasza: „Drogie dzieci, wszyscy musicie przekazać pieniądze w wysokości 200 rubli, w przeciwnym razie nikt nie otrzyma prezentów”.

Jeden z chłopców donosi, że je frytki: „Ale oddam tylko 50, reszty już nie ma”. Wymownie wstrząsa frytkami. Święty Mikołaj zaczyna wyciągać prezenty z torby i mówi: „Wszystkim dzieciom na prezent: kto ma słodycze, który ma fantom z Pepsi Cola, ale Vasechka nie może, ma zapalenie żołądka, więc jest śliski i owsiany!

Jeden chłopiec brzęczy z politowaniem: „Potrzebuję mózgów, takich jak Bill Gates, proszę! Przynajmniej daj trochę, marzę, żeby się wzbogacić! ”

Święty Mikołaj: „Słuchaj, dlaczego takie trudności? Teraz uderzę sztab, a będziesz miał 10 milionów dolarów! ”

„Nie, nie. Proszę, nie potrzebuję mózgu! ”

„Na Nowy Rok marzenia powinny się spełnić. Proszę, weź to! ”

Chłopiec jest zszokowany: „Jestem frajerem! Odmówił takiej sumy pieniędzy! ”

Święty Mikołaj jest dobroduszny: „Chłopaki, nazwijmy tego, bez którego nie można zrobić urlopu. Chodź w refrenie! ”

Chłopaki krzyczą razem: „Policja, policja!”

Okazuje się zaskoczony Snegurochka: „Cóż, więc nikt jeszcze do mnie nie zadzwonił!”

„Czy nazwiemy Nowy Rok?” Ach, nie pozwolono mu przyjść!

Losowanie rajdowe

Oprócz gospodarza w pokoju bierze udział sprzątaczka w szlafroku z prawdziwym mopem i wiadrem z wodą.

Po zakończeniu wkładki muzycznej sprzątaczka wkracza na scenę z prezenterem. Podnosi mop i zaczyna myć podłogi. (Działając naprawdę, aby publiczność nie miała wątpliwości, że rekwizyty są rekwizytami) Gospodarz jest oburzony, że sprzątaczka tak uroczyście myła podłogi podczas przedstawienia.

Sprzątaczka z zimną krwią: „Masz wszelkiego rodzaju rozrywki, ale ja mam pracę! Idź tutaj, depcz ... bez wstydu, bez sumienia ... Myje podłogi i narzeka. Gospodarz marszczy brwi, ale potem zbiera się w sobie i kontynuuje coś publicznego. Sprzątaczka zanurza mop w wodzie, jeździ po podłodze i idzie do miejsca, w którym scena jest zamknięta zasłoną. Nie zauważalnie zmieniając wiadro z wodą na to samo, ale wypełnione konfetti. Podnosi wiadro, z irytacją przewraca się na skraj sceny i „wylewa” zawartość na widownię. Początkowo wszyscy byli oszołomieni „brudną wodą”, a potem wybuchła śmiechem.

Ciekawe liczby dla szkoły. Jak zabawiać dzieci w wieku szkolnym

List do Świętego Mikołaja

Akcja rozgrywa się w domu. Dziewczyna i jej matka uczestniczą.

Uczennica: „Mamo, potrzebuję grubszego ogólnego notatnika, najlepiej 96 arkuszy”.

Mama ze zdziwieniem: „Dlaczego to?”

Uczennica: „Chcę napisać list do Świętego Mikołaja. Być wystarczającym na wszystkie moje pragnienia ”.

Mama: „Nie zapomnij napisać w liście, jak się zachowywałeś w tym roku”.

Uczennica: „Nie mogę pisać, co jest dobre - to nieprawda. A jeśli powiesz, że to źle, to za takie zachowanie nie da mi prezentów. Niech tak będzie: dziadek Mróz, przez cały rok zachowywałem się dość oryginalnie. ”

Nauczyciel w gniewie

Uczestniczy chłopiec i nauczyciel.

Nauczyciel mówi do chłopca: „Jak możesz tak źle się uczyć! Każdego dnia dostajesz dwójkę. Jeśli będziesz żył w tym samym duchu, twój ojciec zmieni kolor na szary! ”

Chłopiec: „Świetny prezent dla niego na Nowy Rok! W końcu mój tata jest całkowicie łysy! ”

Scena dla przedszkolaków

Missing Lariska

W numerze biorą udział następujące postacie:

 • Shapoklyak;
 • Rat Lariska;
 • Snow Maiden;
 • Święty Mikołaj;
 • Ołów
 • kot Leopold;
 • myszy są cienkie i grube.

Gospodarz mówi zwykłe słowa powitania, organizuje okrągły taniec. Nagle Shapoklyak biegnie i woła o pomoc.

„Oszczędź, pomóż, mojej Lariski już nie ma!”

Gospodarz pyta dzieci, czy dowiedziały się, kto je odwiedził i czy chcą pomóc starszej kobiecie. Mówi:

„Zadzwońmy do Larisy, może ktoś z was ma to imię?”

Dziewczyny wychodzą w kółko. Obiekty Shapoklyak:

„Żadne z nich nie jest podobne i podobne do mojej Lariski. Nie mają ani ogona, ani szarego płaszcza, ani anten.

Gospodarz pyta dzieci, czy na podstawie tego opisu rozpoznały, kogo stara kobieta. Dzieci odpowiadają w refrenie, a Shapoklyak prosi o znalezienie swojej dziewczyny: „Jeśli ją znajdziesz, to postaram się nie zmusić cię do szału. Co więcej, bez niej żadne wakacje się nie rozpoczną, ponieważ mój szczur jest kochanką roku! ”Gospodarz mówi, że nie będzie w stanie znaleźć ogoniastej i baleen dziewczyny, ponieważ się jej boi, ale on ma znajomego specjalistę od gryzoni. Na scenie do piosenki z kreskówki kot Leopold jedzie na rowerze. Gospodarz prosi dzieci, aby krzyczały w chórze, który przyszedł ich odwiedzić. Razem organizują tańce pod choinką wraz z myszami z kreskówki.

Gospodarz znajduje prezenty pod drzewem i nagle ciągnie szczura Lariska za ogon, który trzyma worek słodyczy w łapach. „A kto to tutaj jest?”

Szczur: „Nie zgadłeś? Jeśli mam słodycze, to znaczy, że jestem Świętym Mikołajem! ”

Prawdziwy Święty Mikołaj i Śnieżna Panna wchodzą, gratulują wszystkim na wakacjach. Gospodarz prosi dzieci, aby zgadły, kim jest Święty Mikołaj, a kto szczur Lariska. Następnie rozpoczyna się przegląd pokoi przygotowanych przez dzieci i rozpoczyna się dystrybucja prezentów.

Obejrzyj wideo: New Year Mix 2019Muzyka na Sylwestra 2019 (Grudzień 2019).