Symbol roku 2020 w kalendarzu wschodnim

Wszyscy, którzy nie są obojętni na swoją przyszłość, z góry zastanawiają się: pod jakim symbolem wschodniego kalendarza pójdzie Nowy Rok? W szczególności każdy jest zainteresowany zwierzęciem, który będzie patronem w 2020 r. Tak więc, po Świni, White Metal Rat wejdzie na swoje, co wpłynie na wszystkie sfery ludzkiego życia. Nie lubi leniwych ludzi i szanuje tych, którzy zarabiają na chleb i ser. Spotkanie roku Szczura powinno być zabawą, w hałaśliwym towarzystwie, z mnóstwem świątecznych potraw.

Co przyniesie nam symbol 2020 roku

Według wszystkich prognoz astrologów rok 2020 będzie niezwykle obfitujący w wydarzenia i interesujący. Ponadto sama numerologia wyjaśnia, że ​​dwie dwadzieścia obiecuje fatalne wydarzenia, nieco śmiertelne i nieuniknione. Nie tylko dla poszczególnych obywateli, ale dla całej ludzkości, zmiany, które przyniesie ze sobą Szczur, będą miały wpływ. Ponadto powtarzająca się liczba 20 jest nieprzewidywalnym elementem, który może przewidzieć szereg ujemnych lub fal stałych dodatnich.

Ponieważ Szczur będzie Metaliczny, filozofowie postrzegają go jako wojownika w zbroi. Dlatego w 2020 r. Wszyscy staną w obliczu poważnego niebezpieczeństwa i potrzeby obrony. Ale gryzoń jest obdarzony mocą i jest w stanie bronić swoich interesów, chroniąc terytorium osobiste. Symbol wschodni, przykuty metalową zbroją, zapowiada dość trudny rok, pełen napiętych chwil. Zmiany mogą być nieprzewidywalne, a sama atmosfera będzie wypełniona ciągłym napięciem. Ponieważ symbol roku nie toleruje głodu, ludzie będą musieli ciężko pracować, aby w żadnym wypadku nie mogli siedzieć bez pieniędzy i jedzenia.

Urodzony w roku Szczura

Taki symbol chińskiego kalendarza, jak Szczur, charakteryzuje się bezpośredniością, wytrwałością, aktywnością w sprawach, kreatywnością, wysoką inteligencją i wygórowanym urokiem. Ponadto postać szczura ma cechy wglądu, zmysłowości i ciężkiej pracy. Jednak w przypadku wschodniego symbolu nie kosztuje nikogo wykorzystywanie innych do własnych celów, mściwość, zazdrość i kłamstwo dla własnej korzyści. Ludzie urodzeni w latach Szczura uwielbiają przebiegłość i często snują różne intrygi. Ale nigdy nie działają z brutalną siłą i zawsze szukają obejścia. Wśród pozytywnych cech tego znaku są nadmierny urok, zdolność do sympatyzowania z innymi, towarzyskość, oszczędność i zdolność dostosowania się do każdych warunków. Dzięki wytrwałości w pracy przedstawiciele tego znaku często stają się odnoszącymi sukcesy biznesmenami.

Ale Szczury mają pewne negatywne cechy, na przykład nadmierną wybredność i wymaganie. W swoich pragnieniach i działaniach mogą być zmienni i łatwo stracić panowanie nad sobą w stresującej sytuacji. Pewność siebie szczurów dosłownie przesuwa się nad krawędzią, a ich pragnienie przejęcia władzy niepokoi wielu. Mają też tendencję do wywoływania konfliktów, kochają spory.

Mając ekstremalny stopień organizacji, Szczury łatwo budują biznes i osiągają wysokie stanowiska. Energetyczne osobowości mają wielostronne interesy, zawsze jest o czym rozmawiać. Ich przywództwo pozwala im szybko gromadzić wokół siebie zwolenników i kierować działaniami zespołu z korzyścią dla wszystkich. Dla nich nie ma nic ważniejszego niż taktyka i bez starannego przygotowania nigdy nie popełnią żadnego czynu. Zakochać się - nie spieszą się z ujawnieniem swoich uczuć, ale w zalotach są bardzo uważni i okazują pasję. Jednak bez poczucia powrotu ognia szybko schładzają się do przedmiotu westchnienia i wolą opuścić związek. Ważne jest, aby byli częścią partnera, zajmowali ważne miejsce w jego życiu.

Co 2020 roku spotkać i jak?

Pamiętając, że w przypadku symbolu 2020 - najważniejsze jest, aby nie być głodnym, powinieneś umieścić menu świąteczne w kluczowej sprawie, a dopiero potem zaplanować rozrywkę. Po tym, jak w menu znajdują się przekąski, sałatki i inne dania, należy zwrócić uwagę na szafę.

Ponieważ kolory roku będą białe i szare, należy wybrać ubrania na obchody Nowego Roku w tych kolorach.

Style sukienek i garniturów powinny być proste, ponieważ Szczur nie lubi wulgarności i pretensjonalności. Prosty krój, wysokiej jakości tkaniny, srebrna biżuteria - to elementy sukcesu przy wyborze stroju „szczura”. Przyda się szary futro, aby uzyskać więcej podobieństw z Patronką zabawy.

Ponieważ Szczur mieszka w stadzie, rodzina jest dla niej na pierwszym miejscu. Na stole noworocznym powinna znajdować się maksymalna liczba krewnych i ogólnie, niech firma będzie duża, hałaśliwa i zabawna. Nawet w kręgu nieznajomych Szczur będzie zadowolony, ponieważ nienawidzi samotności i braku otoczenia. Możesz udać się na centralną choinkę, a tam możesz cieszyć się pokazem, który jest przygotowywany dla mieszkańców przez lokalne władze. Najważniejsze, aby nie siedzieć w domu sam, ale iść na spacer, cieszyć się wakacjami z dużą liczbą osób.

Tabela noworoczna 2020

Po raz kolejny warto zauważyć, że Szczury naprawdę lubią jeść i nie aprobują, jeśli na stole nie ma wystarczającej ilości potraw. Jednak egzotyczne gryzonie nie są mile widziane, są bliższe prostym, ale bardzo satysfakcjonującym potrawom. To nie jest Królik, który będzie zachwycony obfitością zieleni i marchwi! Symbol roku nie może żyć bez sera, mięsa i innych pachnących przysmaków. Ponadto apetyt na szczury obejmuje wszystkie produkty, dzięki czemu zwierzę może pozostać wszystkożerne. Ale przygotowanie świątecznego stołu należy dokładnie podejść, nie tracąc żadnych szczegółów.

Naczynia do gotowania

Największym zapotrzebowaniem na noworoczny stół są przekąski! A im więcej, tym lepiej. Ponadto w przypadku hałaśliwej firmy konieczne jest zapewnienie przekąsek na każdy gust, aby nikt nie był głodny. Jako podstawowy przepis odpowiednie są różne naleśniki z serem, chaczapuri i chlebek pita faszerowany szynką i serem. Kanapki i zwykłe plastry sera powinny również pojawić się wśród przystawek. Aby zadowolić Mistrzynię roku, powinieneś postawić na wazony stołowe z różnymi chipsami, „wyostrzyć zęby”.

Zimne dania są zwieńczone galaretką, zarówno z warzywami, jak i tradycyjnymi. Gorące dania również wymagają dużej ilości, a potrawy muszą być różnorodne. Różne zapiekanki z serem, pieczeń mięsna i przysmaki rybne, wszystko to i wiele więcej z pewnością ucieszy orientalny talizman. Sałatki, zawsze z serem, również zajmą należne im miejsce w menu noworocznym. Nie zapomnij o sałatkach z owocami morza i paluszkach rybnych.

Nakrycie stołu i dekoracja

Szczur, jako symbol 2020 roku, jest skrupulatny i chce zobaczyć staranność i staranność przy ustawianiu świątecznego stołu. Kolor i elementy odpowiadające rokowi nadają ton projektowi. Fani stylu High Tech mogą się cieszyć, ponieważ połączenie chromowanych detali i białych elementów będzie obowiązkowe w nadchodzącym roku. Ale dla Szczurów przytulność i rodzaj rustykalnego szyku są ważne, więc nie powinieneś nadawać wystrojowi zbyt biurowego charakteru. Obrus ​​najlepiej położyć śnieżnobiały, z bielonego lnu. A ponadto warto rozłożyć białe lub szare serwetki z delikatną koronką.

Aby uzyskać elegancki wygląd, wszystkie serwetki najlepiej złożyć pięknie, w postaci łabędzi, kwiatów lub innych arcydzieł fantasy. Jeśli nie ma potrzeby układania jednego białego obrusa, możesz go uzupełnić, umieszczając metalowy obrus na szczycie rombu. Metalowe akcenty powinny być umieszczone na krawędziach stołu, w formie świeczników ze świecami. Stożki malowane farbą metalową również dodadzą akcentu. Talerze należy wybierać z białej porcelany, a sztućce ze stali lub srebra. Kieliszki i kieliszki do wina powinny być zwięzłe, bez dodatków i ozdób. Aby uspokoić wschodniego patrona, możesz umieścić ozdobne torby z kaszą na stole. Doskonałym dodatkiem do porcji jest wazon z bukietem suchych uszu.

Od dawna tradycją jest kojarzenie wydarzeń roku ze swoim Patronem, wskazanym w chińskim kalendarzu. W 2020 r. White Metal Rat, uparty, pracowity i dominujący, stanie się taką Mistress.

Dowiedz się więcej z filmu, o symbolu i patronie 2020 roku - Szczurze oraz o osobach urodzonych w jego latach:

Obejrzyj wideo: ENIGMAS OF THE BIBLE I Mysteries Of The Bible I (Kwiecień 2020).

Zostaw Swój Komentarz