2020 jakie zwierzę według horoskopu

Chińska chronologia ma jasne zasady, które dyktują zmianę 12-letniego cyklu, podczas gdy każdy z 12 lat ma własne zwierzę, swojego patrona. Uruchamia listę szczurów, która odpowiada znakowi 20-20. To święte zwierzę jest pomalowane na kolor biały, a metal stanie się jego żywiołem. Okazuje się, że 2020 r. Przejmie kontrolę nad White Metal Rat. Przebiegłość jest główną siłą napędową, a szczęścieom towarzyszyć będą znaki zaprzyjaźnione z symbolem nadchodzącego roku.

Jakie zwierzę będzie w 2020 roku

Patronka roku wejdzie w swoje prawa natychmiast po Piggy, a zmiana władzy nastąpi 25 stycznia 2020 r. Jako pierwszy znak chińskiego horoskopu, wszystkie szczury należą do męskiego symbolu Yin. W ciągu dnia największa moc szczurów wzrasta z 23 godzin do 1 w nocy. Za najbardziej udaną porę roku uważa się zimę, a szczyt szczęścia przypada na grudzień. Według starożytnej chińskiej legendy Szczur zdobył pierwsze miejsce w horoskopie dzięki swojej przebiegłości. Popłynęła przez Świętą Rzekę na grzbiecie Byka, a Nefrytowy Cesarz potwierdził jej zwycięstwo.

Ponieważ w 2020 r. Szczur będzie metaliczny, wpłynie to na charakterystykę całego roku. Będzie bogaty w globalne projekty i przyniesie bezprecedensowe bogactwo ambitnym ludziom. Będziesz musiał dużo pracować, ale wynik nie potrwa długo. Gryzoń, jakby ubrany w metalową zbroję, jest gotowy na wyzwania, a wielu z nich oczekuje się w 2020 roku.

Funkcja roku

Przede wszystkim Szczur jest symbolem niekończącej się przebiegłości, realizmu i wysokiego stopnia dostosowania do absolutnie każdych warunków. Ze względu na naturę szczura zwierzę jest obdarzone miłością i licznymi talentami. W ciągu roku pod patronatem tego zwierzęcia najlepiej oszczędzać, oszczędzać pieniądze i ciężko pracować. Orientalny patron, wspiera wszelkie pragnienia poprawy warunków mieszkaniowych, przeprowadzki do lepszego domu lub mieszkania, naprawy. Cały rok jest świetny do remontu domu, różnych prac wykończeniowych. Jeśli chodzi o komunikację, wielu intrygantów i rywali będzie dążyć do osiągnięcia celu poprzez manipulację. Okres ten dobrze nadaje się do budowania relacji rodzinnych i znalezienia bratniej duszy.

Rok Szczura przyniesie sukces i dobrobyt tak wschodnim znakom horoskopu, jak Szczur, Byk, Smok, Małpa i Świnia. Rok 2020 nie będzie w pełni pomyślny dla Królika, Tygrysa, Konia, Kozy i Koguta. Okres neutralny będzie dla Psa i Węża.

Ludzie urodzeni w roku metalowego Szczura

Każda osoba ma swojego patrona zwierząt. A dla osób urodzonych w tym roku są charakterystyczne cechy. Z reguły mają one bezpośredni charakter, nadmierną skrupulatność i wysoki poziom inteligencji. Wszyscy mężczyźni i kobiety występujący pod tym znakiem mają elokwencję, towarzyskość i urok. To prawda, że ​​bardzo lubią manipulować innymi i często używają naturalnej przebiegłości. Mając wysoki stopień dostosowania do każdych warunków, zawsze łatwo jest znaleźć wspólny język ze współpracownikami i czuć się komfortowo w dowolnym miejscu. Ten znak ma dość uderzający wygląd, który przyciąga do nich partnerów seksualnych. Ponadto w miłości Szczur wykazuje swoją pasję i nie toleruje braku wzajemności.

Wszystkie szczury zawsze dążą do materialnego dobrobytu i są gotowe do bardzo ciężkiej pracy, aby zdobyć pieniądze. Mimo ciężkiej pracy często są bardzo chciwi i nie lubią rozdzielać swoich osobistych oszczędności. Pożyczają bardzo niechętnie i zawsze bardzo wymagająco czekają na zwrot pożyczonych pieniędzy. Naturalny magnetyzm pozwala im bez trudu znaleźć podobnie myślących ludzi i przyjaciół. Ale często wykazują skrajny stopień zdenerwowania i martwią się bez powodu. Szczury urodzone jesienią lub zimą uwielbiają oszczędzać pieniądze. Ale letni i wiosenni przedstawiciele tego znaku wolą żyć kosztem kogoś innego i marnować finanse.

Pozytywne cechy tego zwierzęcia obejmują zdolność przystosowywania się do sukcesu, gdy inni ulegają trudnościom. Jeśli mówimy o talentach miłosnych, to w łóżku ten znak wschodniego zodiaku może dokonywać cudów. Ich partnerzy są interesujący, charyzmatyczni i ambitni. Ale mają również cechy negatywne, na przykład cyniczne podejście do wszystkiego, zemstę i mściwość, nadmierny upór i skłonność do wszystkich złych nawyków.

Jak i co świętować Nowy Rok 2020

Szczur jest zwierzęciem żyjącym w stadzie, dlatego nie może znieść samotności, zwłaszcza w święta. Im większa i bardziej zabawna będzie firma na Nowy Rok, tym bardziej Szczurowi się spodoba. Nie siedź w domu, ponieważ gryzoń uwielbia zabawę i komunikację. Dlatego najlepiej rozpocząć Sylwestra przy stole i kontynuować publiczną choinkę. Problemy z dekoracjami można łatwo rozwiązać, jeśli przypomnisz sobie kluczowe kolory Nowego Roku - biały i metaliczny. Odzież, biżuteria, obrusy i sztućce powinny być odpowiednie. Jeśli chodzi o menu, wszystko zależy od zasady prostoty i sytości. Mnóstwo sera i przekąsek jest mile widziane i nie zapomnij o orzechach i krakersach.

Trudno znaleźć prostszy symbol kalendarza wschodniego niż Szczur. To zwierzę nie toleruje konkurentów, uwielbia dowodzić i ciągnie wszystko do swojej norki. Dlatego rok 2020 lepiej poświęcić pracy i gromadzeniu zapasów oraz porzucić impulsywne działania. Na świątecznym stole należy położyć maksymalną ilość sera i przekąsek serowych. Zabawna i hałaśliwa firma - klucz do sukcesu w Nowym Roku.

Zgodność z innymi znakami

Jak zwykle najlepsza kombinacja jest możliwa między tymi samymi znakami. Dlatego inny Szczur może stać się najlepszym przyjacielem dla jednego Szczura. Łączy je podobne spojrzenie na życie i prawie te same hobby. Ze względu na przejaw wzajemnej czułości i sympatii dwie gryzonie szybko przechodzą od łatwej komunikacji do burzliwego romansu. Ale relacje kończą się równie szybko, jeśli nowość i wzajemność znikną w parze. Jeśli tak się stanie, związek albo rozpada się, albo istnieje, dzięki cierpliwości jednego z partnerów. Długotrwałe małżeństwa szczurów są rzadkie, ponieważ wszyscy przedstawiciele tego znaku uwielbiają dowodzić i nie tolerują konkurencji.

Królik i Szczur są najbardziej niefortunnym sojuszem, który może zakończyć się bardzo żałośnie. Tandem przyniesie tylko liczne skandale i skargi. Królik wywiera presję na Szczura, a w każdym razie związek zamieni się w łzy szczura. Nawet w przyjaźni Królik stłumi gryzonia i przyniesie mu tylko kłopoty. Odwrotna sytuacja w relacji między Szczurem a Wężem, to Wąż będzie cierpieć z powodu działań szczura. Taki związek zapowiada się krótko, ale bardzo jasno. Jeśli gryzoń nie czuje się przywódcą, nie będzie kontynuował związku. Wśród wszystkich zwierząt szczur ma neutralny związek z psem.

Aby uzyskać więcej informacji na temat zgodności wschodnich znaków zodiaku ze Szczurem, dowiedz się z wideo:

Obejrzyj wideo: Numerologia na 2020 (Luty 2020).

Zostaw Swój Komentarz