Prognoza astrologiczna na 2020 r

Zmiana świętych zwierząt, wyznaczonych przez wschodni horoskop, zachodzi co 12 lat, a 2020 r. Właśnie otwiera nowy 12-letni cykl. Świnia, zamykając listę, zostaje zastąpiona Szczurem. Cały rok minie pod jej dowództwem, co odcisnęło piętno na wszystkich sferach życia ludzkiego. Aby zadowolić krnąbrnego gryzonia, będziesz musiał wiele wysiłku, ale cała praca się zwróci.

Horoskop na rok 2020 biały szczur

Pamiętając, że kolor Szczura będzie Biały, konieczne jest wcześniejsze porzucenie wszelkich intencji handlowych. W nich Pani roku nie będzie nikogo wspierać, a nawet może surowo ukarać. Szczur uwielbia wykorzystywać innych do własnych celów, ale robi to przebiegle i nie obraża. Horoskop 2020 mówi, że ci, którzy okażą zdradę i zaczną manipulować ludźmi z czarnymi myślami w głowach, będą bardzo rozczarowani.

Metal Rat kocha uczciwość i jest gotów podtrzymać prawdę. Tylko uczciwi i otwarci ludzie zasługują na układ szczurów. Nie warto coś ukrywać i ogólnie kłamać w tym roku, ponieważ kłamstwo zamieni się w ogromny kamień, zsuwający się na dno. Zaniedbania i ukryte kłamstwa również nie przyniosą korzyści nikomu i wyrządzą więcej szkody.

Szacunek to optymizm jako sposób na poradzenie sobie z każdym testem. Dodatkowe randki i przyjaźnie mogą się nie zdarzyć, ponieważ postać Szczura w metalu wyklucza emocjonalną otwartość. Wielu obywateli odczuje na sobie, że chcą się bardziej wycofać, przestać mieć szeroko otwarte dusze. Ktoś może odczuwać nadmierną nerwowość i nieśmiałość.

Prognoza dla wszystkich znaków zodiaku.

Od samego początku rok White Metal Rat przyniesie każdemu wiele trudności i prób. Horoskop ostrzega, że ​​w miesiącach zimowych ryzyko utraty poprzedniej pracy, poszukiwania nowej pozycji, a nawet zmiany miejsca zamieszkania staje się wysokie. Nie trzeba obawiać się radykalnych zmian, które wraz z nadejściem wiosny staną się błogosławieństwem. W nowej pracy będzie wyższa pensja, milszy szef, bardziej mili koledzy. Tak, a nowa obudowa zadowoli bardziej komfortowe warunki. Już w lecie życie stabilizuje się, a wszelkie tytaniczne wysiłki zostaną zwieńczone sukcesem. Ci, którzy ciężko pracowali, oczekują nagród i nagród. To prawda, że ​​bliżej upadku powinno przynieść oszczędności, a nie zmarnować finanse. Jesień będzie sprzyjającym okresem dla wszelkich projektów, ale nie ma potrzeby kumulowania problemów. Najlepiej oddać wszystkie długi i zakończyć konflikty przed listopadową zimą.

Horoskop kariery na 2020 r

Szczur nie rozdaje nagród w sposób niezasłużony, zachęca tylko pracowitych i zmotywowanych pracowników. Jeśli ktoś ciężko pracował i był optymistycznie nastawiony do przyszłości, otrzyma miły prezent od Patronki.

Absolutnie wszystkie znaki zodiaku będą mogły uzyskać awans, ale tylko wtedy, gdy zmuszą się do pracy na zużycie, nie oszczędzając wysiłku i czasu. Przekraczać innych, odsuwać na bok ich opinie i działać niegrzecznie, to pewne sposoby na pozostanie z niczym. Szczur nie może znieść niegrzecznych ludzi, którzy nie oszczędzają pracy innych ludzi i zachowują się zbyt agresywnie. Jeśli nie zastosujesz siły, nie pokonasz lęków, nie dostosujesz swojej postaci, nie osiągniesz szczytów kariery. Jednocześnie horoskop 2020 nie zaleca podejmowania ryzyka ani podejmowania pochopnych decyzji. Aby coś poszło pod górę, musisz uważać, aby nie spieszyć się z przygodami. Ale nawet jeśli długo oczekiwany wzrost nie był możliwy, to w przyszłym roku na pewno nadejdzie. W końcu Szczur pomaga położyć podwaliny pod przyszłe osiągnięcia.

Horoskop finansowy na 2020 r

Woląc liczyć wszystko, oszczędzać pieniądze i myśleć o pracy, Szczur nigdy nie siedzi bez finansów. Jako kalkulator regularnie oblicza zyski, szacuje straty i chętnie porzuca romans ze względu na interesy zawodowe. Miłość do oszczędności pozwoli Ci odłożyć wymaganą kwotę na drogie zakupy lub zaoszczędzić pieniądze zarobione w „deszczowy dzień”. Każdy, kto nie marnuje pieniędzy na próżno, horoskop obiecuje solidny zysk i stabilność finansową.

Przedsiębiorcy będą mogli z powodzeniem inwestować pieniądze, pracownicy znajdą pracę w niepełnym wymiarze godzin, przedsiębiorstwa osiągną nowy poziom. Drogę do bogactwa znajdą ludzie z naturalną intuicją, zdolni wyczuć moment decydującego działania. Przed każdym zakupem musisz dokładnie rozważyć wszystkie argumenty, ocenić jego przydatność i nie ulec drobnej pokusie. Mimo całego swojego skąpstwa Szczur jest skłonny wykuwać wszystkie swoje oszczędności, a potem żałować. Szczur nie da zielonego światła żadnemu ryzykownemu projektowi! Nie czekaj na zwycięstwo w loterii lub hazard. Tylko uczciwa i ciężka praca! Lepiej nie dawać pieniędzy w długach; istnieje wysokie ryzyko, że ich nie odzyskamy. Zasadniczo liczba oszustów i złodziei wzrośnie wokół.

Miłość horoskop na 2020 rok

Miłość do pracy i pieniędzy nie sprawia, że ​​Szczur jest zimny. Nie, ona też chce kochać i być kochaną, cierpi z powodu samotności i tęskni za pasją. To prawda, że ​​ukochana osoba czasami nie otrzymuje odpowiedniej uwagi, ponieważ Szczur jest zajęty w pracy.

Każdy musi sam zdecydować: poświęcić miłosne sprawy dla kariery, czy nie? Jeśli tak, to finanse zadowolą, ale uczucia znikną. Nic dziwnego, że na tej podstawie powstają częste skandale, kłótnie i zażalenia. Większość związków rozpadnie się, nie zdając testu na szczury. Pracoholikom na ogół grozi samotność, jeśli nie znajdą czasu dla kochanka. Ale wtedy te pary, które wytrzymają test, poczują siłę swojego związku i będą miały okazję się zbliżyć. Wolny twórczy nastrój przyczyni się do romantycznych znajomości i prawie nikt nie pozostanie bez miłości i uwielbienia. Namiętność będzie w pełnym rozkwicie, wystarczy mieć czas, aby wrzucić kłody do ognia. Ci, dla których kariera jest cenniejsza niż miłość, powinni pamiętać, że życie jest dane tylko raz.

Horoskop rodzinny na 2020 rok

W rodzinie wszyscy chcą otrzymać opiekę i uwagę, ale w roku Szczura bardzo trudno będzie zachować harmonię. Ludzie będą spieszyć się do pracy, nie mając czasu na spędzenie wieczoru w kręgu rodzinnym. Stąd niechęć i skandale, nieporozumienia, a nawet poważne niezgoda w rodzinie. Aby zacieśnić więzi rodzinne, konieczne jest ustanowienie wspólnych tradycji, na przykład wyjazd z miasta na weekend. Oglądanie telewizji lub granie w gry planszowe nie będzie zbyteczne.

Rodzina powinna stać się przyjaznym zespołem i nie trzeba bronić każdego punktu widzenia, to zaszkodzi wspólnej sprawie. Tak, Szczur lubi dowodzić, ale w rodzinie nie powinno być kilku liderów. Ten wschodni znak zodiaku opiekuje się potomstwem, więc w 2020 r. Wskaźnik urodzeń gwałtownie wzrośnie. Będzie więcej szczęśliwych rodziców, a babcie nigdy nie będą się nudzić na emeryturze. Gniazdo rodzinne należy uporządkować, dokonywać napraw, wymieniać obecne krany, kupować wygodne meble.

Horoskop zdrowotny na 2020 r

Zdrowie szczura jest godne uwagi ze względu na jego wielką siłę i jest gotowe dać ładunek żywotności wszystkim totemom. Tylko całkowicie zdrowi ludzie będą w stanie wyprzedzić wszystkich, być aktywni. Ale wrząca energia zostanie zastąpiona spadkiem, a przeziębienia się pogorszą, wielu popadnie w depresję wiosną i jesienią. Brak witamin wpłynie negatywnie na zdrowie w połowie roku, kiedy zapasy się wyczerpią, a zbiory owoców i warzyw będą jeszcze daleko.

Od września horoskop zaleca ostrożność, ponieważ możliwe jest zaostrzenie przewlekłych ran, infekcji wirusowych, masowych chorób. Pogoda w domu będzie miała ogromny wpływ na dobre samopoczucie, dlatego lepiej unikać przypadkowych gości, czyścić i porządkować. Niech wszystkie gospodarstwa domowe poczują się ciepło i wygodnie, wtedy ciśnienie będzie normalne, a nerwy będą w porządku. Nie zaniedbuj podróży do lekarza, poddawaj się rutynowym badaniom, napij się witamin i koniecznie udaj się na wakacje.

Co przygotowuje rok 2020 dla wszystkich? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ los każdej osoby zależy od jej działań. Szczur, jako symbol roku, obiecuje materialne samopoczucie tym, którzy okazują pilność i szacunek dla innych. Nie zapomnij o rodzinie i romansie, ponieważ bez nich nie można osiągnąć wysokości kariery. Zdrowie należy chronić w każdym roku, ale najlepiej chronić je przed skokami energii.

Wszystkim tym przedstawicielom znaków zodiaku, którym zależy na sukcesie w 2020 roku, zalecamy obejrzenie filmu z prognozą astrologiczną V. Vladimirova na temat kwestii ekonomicznych:

Obejrzyj wideo: Prognoza astrologiczna Piotra Gibaszewskiego na wrzesien 2019 (Grudzień 2019).