Nowy Rok 2020 w Veliky Ustyug: opcje rekreacji

Nie ma nic bardziej bajkowego i magicznego niż początek świąt noworocznych! Absolutnie wszyscy o tym wiedzą, więc każdy chce dostać się w rodzinne fantazje na mroźnych wakacjach. I gdzie można poczuć więcej magii i dobroci na Nowy Rok 2020, jeśli nie w obwodzie Wołogdy - w dobrach samego Świętego Mikołaja, którzy są w Veliky Ustyug! Na szczęście dla turystów są wygodne warunki życia, pyszne jedzenie i wszelkiego rodzaju śnieżna zabawa.

Sylwester w Veliky Ustyug

Obwód Wołogdy utrzymuje perłę na otwartych przestrzeniach - małym miasteczku, w którym od dawna osiadł czarodziej noworoczny. Wśród wielowiekowych drzew znajduje się luksusowa rezydencja otoczona aureolą magii.

Ci, którzy postanowili ukryć się na Nowy Rok 2020 przed zgiełkiem miasta w Veliky Ustyug, otrzymają morze żywych wrażeń, bogaty program kulturalny, piękne zdjęcia. Ładunek energii z pewnością wystarcza na cały rok, a poczucie szczęścia nie zniknie aż do następnych uroczystości.

Ponieważ miasto jest rozwiniętym kompleksem turystycznym, podróżni mają zapewnione wszelkiego rodzaju udogodnienia i program rozrywkowy. Każdego roku tysiące turystów z całego świata przyjeżdża do rezydencji.

Dzięki wystarczającemu napływowi turystów centrum Veliky Ustyug może sobie pozwolić na rozwój infrastruktury i poprawę warunków. Nie pojawią się problemy z doskonałym umieszczeniem, wystarczy zaoszczędzić wystarczająco dużo pieniędzy. Pod względem liczby atrakcji prowincję można uznać za skarbonkę rosyjskich wartości. Obywatele są zaproszeni do odwiedzenia starożytnych katedr, muzeów, wystaw i innych kultowych miejsc na rodzinne wizyty.

Wybór zakwaterowania: hotele, domki

Turyści, którzy zdecydują się osiedlić w Veliky Ustyug na święta Nowego Roku 2020, powinni pamiętać o szerokim przedziale cenowym wynajmu mieszkań. Wszystko zależy od całości niektórych parametrów: jaki rodzaj mieszkania? - pokój, a może oddzielny domek, jakie są wskaźniki udogodnień? - powierzchnia, usługi dodatkowe, lokalizacja - w samym osiedlu, w sąsiedztwie.

W centrum bazy turystycznej, w bezpośrednim sąsiedztwie dobrego Świętego Mikołaja, zbudowano dziewięć pensjonatów. Mają różną liczbę gwiazdek, a także poziomy usług. Nocleg w najbardziej bajeczną noc kosztuje co najmniej 3500 rubli za osobę! Ale za oryginalnymi wzorzystymi bramami w mieście Veliky Ustyug goście znajdą apartamenty, które oddychają nieopisanym ciepłem i komfortem. Goście mogą korzystać z bezpłatnego parkingu, uczestniczyć w różnych imprezach i zabawie. Świetne jedzenie w bloku restauracyjnym, działa na obrzeżach hotelu.

„Dvina” jest popularnym hotelem pośród innych ofert. Znajduje się w pobliżu starożytnego miasta Veliky Ustyug, rezerwacja obejmuje pełny poranny posiłek. Obszar wyposażony jest w strzeżony parking, cena za dzień to 1600 rubli. „Boże Narodzenie” to elitarny, oczyszczony obszar, obfite śniadanie, - od 3000 r. „Resident” - stoi nad brzegiem rzeki Sukhon, standardowe warunki ze wszystkimi wygodami, w pobliżu restauracji i kawiarni - od 1700 r.

Istnieje wiele ofert, ceny i warunki należy znaleźć z wyprzedzeniem, czas na rezerwację pokoi. Opcjonalnie można wynająć prywatny dom - 2000-20 000 rubli. Najbardziej budżetowy będzie niewielki obszar z minimalnym zestawem opcji. Najdroższy jest prawdziwy pałac. W każdym razie będziesz musiał zarezerwować zakwaterowanie w październiku, w przeciwnym razie po prostu nie będzie wolnych miejsc. Z powodu napływu turystów przed samym świętem nawet znalezienie pokoju jest prawie niemożliwe.

Lokalne atrakcje i atrakcje

Koniecznie trzeba zobaczyć w Veliky Ustyug jest rezydencja Świętego Mikołaja, gdzie pierwszą rzeczą, do której spieszą się wszyscy turyści. Na rozległym terytorium znajduje się elegancki ogród zimowy, atrakcje, zoo i bajkowy dom dziadka. Nie tylko dzieci, ale także ich rodzice mogą bawić się na Nowy Rok 2020. Dla gości organizują zabawne konkursy, kursy mistrzowskie, festiwale, wycieczki i kuligi. Średni czas trwania wycieczki wynosi około dwóch godzin, a bilet wstępu kosztuje 1000 rubli i więcej. Istnieje system korzyści i rabatów.

W królestwie śniegu znajduje się muzeum poświęcone zabawce noworocznej. Otwarcie kompleksu muzealnego miało miejsce w 1998 r., Ale zgromadzono w nim bardzo starożytne eksponaty. Balony ozdobione wyrafinowanymi wzorami, postacie Świętego Mikołaja, zwierzęta-zabawki - wszystko to i wiele więcej jest eksponowanych w muzeum. Większość zabawek jest wykonana ręcznie, ozdobiona koralikami i szklanymi elementami.

Oddzielne muzeum opowie o historii kart okolicznościowych, aw rezerwacie zapozna Cię z funkcjami przyrody Wołogdy. Miasto ma wiele pamiętnych i pamiątkowych tablic, obiektów architektonicznych. Miłośnicy historii powinni odwiedzić osiedla, w których kiedyś mieszkali kupcy. Wszelkie rozrywki i wycieczki można gromadzić w indywidualnym schemacie, jako konstruktor, i odwiedzać tylko te obiekty, które chcesz. W domu należącym niegdyś do kupca Usowa przeprowadzają wycieczkę „Miasto kupców i rzemieślników”.

Wycieczki noworoczne do Veliky Ustyug

Aby nie przejąć wszystkich obaw związanych z turystyką dzięki urządzeniu do rezerwacji i wycieczki na Nowy Rok 2020, możesz zamówić gotową ofertę. Organizatorzy wycieczek, których wybór jest bardzo duży, są gotowi zrobić ekscytujący program wakacyjny. Wycieczki trwają średnio cztery dni, od 31 grudnia do 3 stycznia. Cena obejmuje: przejazd pociągiem, zakwaterowanie w hotelu, bankiet, codzienne posiłki, wycieczki, wystawy itp. Cena - ekonomia - 17 000 rubli. Oczywiście dodatkowa rozrywka i usługi podnoszą cenę wycieczki. Wszystko to należy wcześniej wyjaśnić.

Niezależnie od czasu trwania podróży i jej bogactwa, Wielki Ustyug przyniesie wiele pozytywnych emocji, niezapomniane przeżycie. Atmosfera cudów, pachnące potrawy z rosyjskiego piekarnika, gorąca kąpiel, pieśni ludowe.

Piękno panujące wokół przywróci siłę psychiczną, zyska energię na trudny rok pracy. Unikalne zdjęcia i filmy pomogą zachować pamięć o magicznych przygodach. Klimat w mieście jest łagodny, ale ciepłe rzeczy należy uchwycić.

Dowiedz się również całą prawdę o tym, czy warto jechać do Veliky Ustyug zimą 2020 roku, jakie są ceny mieszkań i żywności:

Obejrzyj wideo: Jakie schronienie wybrać na wędrówkę - Szkoła Biwakowania 1 (Kwiecień 2020).

Zostaw Swój Komentarz