Prognozy Wanga na 2020 rok

Od czasów starożytnych ludzie interesowali się przyszłością, szukając sposobów, aby w nią spojrzeć. Najpopularniejszą metodą pozyskiwania informacji zawsze byli widzący, którzy mają dar przewidywania przyszłych wydarzeń. Najbardziej znaną osobą o potężnym potencjale była Vanga, bułgarska prorokini, której prognozy są ważne nawet po jej śmierci. W odniesieniu do 2020 r. Legendarna ciemna również poczyniła pewne prognozy.

Ważne proroctwa Wanga na rok 2020

Krewnym zmarłego udało się zapisać nie wszystkie jej słowa, ale część prognoz, udało im się zapisać w oryginalnej formie. Proces nagrywania miał miejsce w tych momentach, kiedy stara kobieta komunikowała się z gośćmi. Biorąc dłoń mężczyzny, Vanga mógł zobaczyć swój los w najdrobniejszych szczegółach i wypowiedzieć to, co nas czeka. Niesamowity szok spowodowany był niektórymi wypowiedziami Vanga, kiedy odkryła fakty znane tylko jednej osobie.

W skali globalnej Wang scharakteryzował rok 2020 jako punkt zwrotny dla mieszkańców planety, fatalny i bardzo ważny.

Nie ma dokładnej interpretacji prognoz, ale dwa kolejne potwierdzają pierwsze stwierdzenie. Podobno wszystkie światowe pieniądze stracą na wartości, a ich miejsce zajmą liczby. Prawdopodobnie pieniądz elektroniczny - na przykład na pierwszy plan wysuwają się kryptowaluty. Chociaż płatności bezgotówkowe mogą również pojawiać się w wizjach. W końcu dziś większość operacji odbywa się bez gotówki. Częściowo tak się już stało, a papierowe banknoty mają coraz mniej miejsca we współczesnym świecie.

Do 2020 roku Vanga obiecał, że przyjdzie ktoś, kto może ustanowić spokój i ciszę na Ziemi. Najwyraźniej odnosi się to do polityka, mądrego władcy. W 1995 roku jasnowidz przewidział pojawienie się innowacyjnego źródła energii. Moc tej energii przewyższy energię słoneczną, a ropa stanie się niemal bezużyteczna. Systemy paliwowe zostaną zastąpione panelami słonecznymi, pozbawiając wiele krajów dochodów ze sprzedaży zasobów naturalnych.

Prognozy dla Rosji

Vanga mówiła także o przyszłości Rosji, którą w 2020 roku uważała za stabilną i równą. Jako niepodzielne i całe państwo, państwo będzie nadal obierało wybrany kurs i nie będzie obszarów, które chciałyby się rozdzielić. Nie oczekuje się sporów społecznych, ludzie zjednoczą się, staną się potężni. Nie będzie wojny, a wrodzone pokolenie dzieci pokaże wspaniałe talenty. Dorośli geniusze będą mogli osiągnąć niespotykane wyżyny, opanować nowe kosmiczne terytoria, odkryć nieznaną planetę! To odkrycie udowodni, że nadal istnieją odpowiednie terytoria dla życia ziemian. To prawda, że ​​nie wszyscy Rosjanie będą w stanie opanować tę stronę, i to nie w 2020 roku, ale znacznie później.

Medycyna w Rosji zrobi ogromny przełom; będą lekarstwa na kilka strasznych chorób. Pewien rosyjski lekarz ze swoim odkryciem będzie mógł przedłużyć swoje życie, opóźniając datę śmierci. W sferze politycznej Wanga widziała pojednanie z Białorusią, a także z Ukrainą! Narody braterskie znów staną się dobrymi sąsiadami.

Według prognoz, do końca 2020 r. Rosjanie będą mieli solidne podstawy, a Rosja pójdzie w dobrym kierunku. Lato ma być wyjątkowo suche, gorące i płonące. Brak deszczu spowoduje osierocenie rzek, ale będą mieli czas na uratowanie zbiorów. Długo oczekiwane opady nadal będą spadać, podlewając pola i chroniąc sadzonki.

Jakich kataklizmów się spodziewamy

Z natury przygotowano nie tylko suche lato, ale także inne testy na 2020 rok. Tajwan wraz z sąsiednimi lokalizacjami stanie w obliczu wielu katastrof. W części azjatyckiej nastąpi seria potężnych trzęsień ziemi wywołanych działalnością człowieka. Ulga zacznie się szybko zapadać, pojawią się usterki.

Kontynent afrykański zostanie ogarnięty falą straszliwych epidemii, które zabijają ludzkie życie. W ciągu wielu miesięcy będą poszukiwane skuteczne szczepionki. Częste wybuchy słońca zwiększają ryzyko chorób skóry, takich jak rak skóry. Lodowce arktyczne, już topniejące, gwałtownie się zmniejszą. Wszystkie katastrofy zgłaszane przez Wanga stanowią poważne zagrożenie.

Co Wang przewidział dla Europy

Jeśli chodzi o europejską przyszłość, opinia Wanga jest jeszcze bardziej negatywna, przerażająca. Jej prognozy i prognozy dotyczące 2020 roku nie są kroplą optymizmu. Najsilniejszy konflikt o charakterze religijnym wybuchnie w całej Europie i potrwa kilka lat. Stary Świat stanie przed bezprecedensowymi walkami, trudno będzie je rozwiązać. Napływ imigrantów z krajów wschodnich pogrąży świat wierzących w chaosie.

W tym czasie, kiedy Vanga przewidział kryzys wiary, było mniej muzułmanów. Prawdopodobnie zbliża się przesiedlenie Syryjczyków, Libańczyków i innych ludów na dużą skalę. Według widzącego tłumy obcych, udających ofiary, doprowadzą do diabelstwa. Stąd międzynarodowe zagrożenie globalnym terroryzmem.

Szkoda, ale Vangelia prawie nigdy się nie pomyliła, wszystkie jej przewidywania się sprawdziły. Chciałbym wierzyć w najlepsze, jednak prognozy na 2020 rok wyglądają dość dramatycznie. Istnieje szansa, że ​​ludzie będą mogli zminimalizować obrażenia, a apokalipsa się nie zdarzy.

Z filmu dowiesz się o prognozach Wanga włącznie do 2020 roku:

Zobacz szokujące proroctwa Ewangelii na nadchodzące lata:

Obejrzyj wideo: Wstrząsająca przepowiednia na rok 2019 (Październik 2019).