Poznaj Nowy Rok 2020 za granicą

Najbardziej magiczna noc w roku dla wielu ludzi staje się okazją do refleksji. W końcu nastrój na nadchodzące miesiące zależy od właściwego planowania świąt noworocznych. Opcjonalnie wielu Rosjan planuje wyjechać za granicę na Nowy Rok 2020, zmęczony znanymi krajobrazami. Przyjemne zimowe wakacje w obcym kraju to marzenie wielu turystów z wystarczającą ilością gotówki. Ponadto podróż może nie tylko ożywić, ale także dać szansę na zdobycie wyjątkowej wiedzy. Wybierając punkt na mapie, do którego chcesz się udać, musisz wziąć pod uwagę ważne czynniki: finanse, posiadanie dzieci, osobiste preferencje.

Gdzie tanio odpocząć na Nowy Rok 2020

Mając niewielki budżet, nie rezygnuj z długo oczekiwanej podróży zagranicznej za wrażenia. Można poznać zagraniczne tradycje, zobaczyć starożytne zabytki, spacerować pięknymi ulicami, spróbować potraw z innych krajów, nie wydając milionów dolarów. Łatwo dostrzec narożniki budżetu na Nowy Rok 2020!

Jednym z najciekawszych świąt w kulturze światowej jest świętowanie św. Sylvester. Podobna nazwa to Nowy Rok w Czechach, któremu towarzyszą kolorowe uroczystości. Zabawa odbywa się na ulicach i placach, a najbardziej hałaśliwe uroczystości odbywają się w Pradze. Za granicą czeska stolica gromadzi maksymalnie interesujących turystów, choć Karlowe Wary pozostają nie mniej popularne. Jeśli chodzi o koszt ukończonych czeskich wycieczek, zaczyna się od znaku 45 000 rubli.

Dzięki niskim cenom Bułgaria jest w stanie zagwarantować wysoki poziom usług godny każdego elitarnego centrum za granicą. Bułgarzy oferują aktywne świętowanie Nowego Roku 2020 w ośrodkach narciarskich. W Sofii turyści oczekują festiwali ludowych, niezwykle klimatycznych i przyjaznych. Wycieczka kosztuje jedną osobę około 15 000 rubli.

Czarnogóra jest gotowa zaoferować Rosjanom wspaniałą przyrodę, nadając wakacjom magiczną atmosferę. Miłośnicy zajęć na świeżym powietrzu mogą jeździć na nartach i snowboardzie, sankach i łyżwach. Większość świątecznych wydarzeń przypada na katolickie Boże Narodzenie. Minimalna cena biletu wynosi 25 000 rubli.

Za granicą musisz odwiedzić Niemcy. Wiele niemieckich miast może popaść w bajkę: zabawne jarmarki, aromat smażonych kiełbasek, słodycz piernika, ciepło grzanego wina, zabawne konkursy z ciekawymi nagrodami. Za tydzień wakacji w Nowym Roku 2020 będziesz musiał zapłacić około 300 euro. Chociaż kwota może być wyższa, jeśli hotel jest elitarny, a program obejmie wiele wycieczek.

Państwa bałtyckie również czekają na gości i chętnie zadowolą się magią i bogactwem kolorów. Dla rozrywki kraje bałtyckie organizują koncerty, jarmarki noworoczne, degustacje świąteczne, przedstawienia teatralne i programy dla dzieci. Turyści mogą delektować się różnymi przysmakami, łaskotać nerwy podczas przejażdżek.

Rodzinne wakacje za granicą można zorganizować z dziećmi, dla których Finlandia jest idealna. Laponia to wspaniałe miejsce, w którym odbywają się spotkania ze Świętym Mikołajem. Fińska wycieczka kosztuje od 30 000 rubli, ale należy ją zarezerwować z wyprzedzeniem.

Nowy Rok wakacji na morzu

Dla niezapomnianych wrażeń warto wybrać się na wycieczkę nad morze, na szczęście istnieje wiele takich piękności za granicą. Nawet kilka dni w morskiej podróży może dać magiczne emocje. Po mroźnej rosyjskiej zimie ciepłe wybrzeże morskie zachwyci Cię przytulnością, a kolorowa opalenizna wzbudzi zazdrość przyjaciół.

W sylwestra wielu urlopowiczów wyjeżdża do Tajlandii, gdzie ogrzewanie powietrzne osiąga +30, a woda jest tylko dwa stopnie niższa. Tak, Tajowie żyją według wschodniego kalendarza, ale szczególnie dla obcokrajowców oświetlają je w pełni. Centrami rozrywki są Phuket i Pattaya.

W Indiach najbardziej popularnym miejscem jest kurort Goa, rozpieszczający turystów ciepłem morza, malowniczą przyrodą i niesamowitą obsługą. W hotelach są programy pokazowe.

Za granicą najgłośniejsi ludzie bawią się na Dominikanie, muzyka rozkwita tutaj i nikt nie jest w stanie odmówić tańca przez całą dobę. Santo Domingo, jako stolica państwa, jest gotowy na spektakularny pokaz ognia.

Nowy Rok 2020, spotkany na Malediwach, to okazja do ogólnej zazdrości, gwarancja żywych wrażeń. Wśród wysokich palm, na białym piasku, ze szklanką egzotycznego koktajlu, świętowanie jest przyjemnością.

Najbardziej komfortowa pogoda w zimie na relaks za granicą, na wyspach na Oceanie Indyjskim, a gościom proponowane są imprezy z fajerwerkami i pyszne przekąski.

Kraje bezwizowe dla obywateli rosyjskich

Nie każdy ma wizę, a przetwarzanie dokumentów to kłopotliwa sprawa. Dlatego możesz świętować Nowy Rok 2020 w krajach, w których obowiązuje system bezwizowy. Za granicą takie kierunki są wystarczające. Na przykład Abchazja ma piękne góry i oferuje rozrywkę dla każdego portfela. Zimowe kurorty górskie są dostępne dla narciarzy i snowboardzistów, a hotel oferuje ekscytujące programy. Wieczór jest wypełniony tańcami brzucha, dźwiękami muzyki na żywo, na stołach - lokalne owoce i smażone mięso.

Kuba to świetne miejsce do nurkowania, a słońce jest tu niezwykle ciepłe. Wiza na kubańskie wakacje nie jest wymagana, ale potrzeba dużo pieniędzy.

Za granicą Afryka, w szczególności Tunezja, zasługuje na szczególną uwagę. Państwo zapewnia możliwości leczenia, lokalni przewodnicy prowadzą ekscytujące wycieczki.

Sylwester 1001 czeka w Maroku, choć sami Arabowie nie obchodzą święta, które Rosjanie kochają.

Wietnam zapewnia niedrogie wakacje, pełne jasnych fajerwerków, głośnej muzyki, gadżetów.

Gdzie jeszcze mogę wyjechać za granicę

W Nowym Roku wszystkie hiszpańskie miasta są ozdobione kolorowymi girlandami, a uliczne święta zapalające. Zawody, targi i inne rozrywki nie pozwolą się nudzić. Cypr - wyspa radości na Morzu Śródziemnym - jest idealnym miejscem na relaksujące wakacje z całą rodziną. Singapur jest bogaty w pokazy laserowe, a wakacje w tych częściach zyskują globalny zasięg. Wycieczka będzie kosztować około 1500 USD, ale lepiej zarezerwować wcześniej rezerwację. Francja oferuje zakupy, lodowiska, przedstawienia teatralne. Alpy Europejskie są ulubionym celem turystyki ekstremalnej.

Każdy kraj może przedstawić wiele niespodzianek, co najważniejsze, starannie przygotować się do podróży. Należy zarezerwować hotel z wyprzedzeniem lub zapłacić za ukończoną wycieczkę. Jeśli nie ma wizy - warto obejrzeć cel wolny od wiz. Jeśli w każdym zakątku planety jest dużo pieniędzy, naprawdę można po królewsku odpocząć.

Obejrzyj film o tym, gdzie jeszcze możesz udać się na wakacje na Nowy Rok 2020, w których krajach:

Dowiedz się więcej o ruchu bezwizowym dla Rosjan:

Obejrzyj wideo: TAROT WRZESIEŃ 2019 WIELKIE ODRODZENIE PRZED NOWYM ROKIEM NUMEROLOGICZNYM (Listopad 2019).