Prognozy wróżbitów i jasnowidzów na 2020 rok

Czasami zbyt uduchowieni ludzie słuchają słów i przepowiedni wróżbitów, magików, szamanów, wróżbitów i zaczynają działać przeciwko losowi. Wszystko, czego dowiadujemy się za pośrednictwem powyższych pośredników, los przesyła nam, abyśmy byli gotowi na przyszłe wydarzenia, a nie tak, aby włożyli kije w jej koła i próbowali jakoś zmienić ich przyszłość.

Co stanie się w 2020 roku według jasnowidzów

Nie będzie możliwe zebranie prognoz wszystkich jasnowidzów i wróżbitów na 2020 r. Nawet w jednej dużej książce rozprawy. Dlatego w tym artykule zebrano tylko wypowiedzi wszystkich najbardziej znanych i szanowanych jasnowidzów na temat wydarzeń w nadchodzącym 2020 roku.

Wszyscy jasnowidze są zgodni co do tego, że w tym roku: świat będzie nadal podążał drogą nieporozumień, konfliktów i wojen.

Przy tym wszystkim warto odnotować pozytywne prognozy i uwagi, a mianowicie: duchowe i materialne oczyszczenie całej planety rozpocznie się ponadto pokojowo i bezboleśnie.

Według Edgara Cayce'a oczyszczenie rozpocznie się właśnie z Rosji, od momentu, gdy przestanie być samolubny, nieopłacalny, ambitny, a rząd zapamięta ideę wolności i ludzkości. Dodał także, że Rosja powinna nawiązać stosunki ze swoim głównym przeciwnikiem, Stanami Zjednoczonymi, i połączyć siły z nią w imię pokoju na ziemi.

Opinia Alexeya Fada

Najsłynniejszy i najsilniejszy rosyjski medium, Aleksiej Fad, miał bardziej szczegółowe zdanie na temat konta na 2020 rok. Mówił o zjednoczeniu Karaibów. Według niego będzie to potęga systemu komunistycznego ze wspólną walutą krajową. Japonia rozszerzy również swoje terytoria o zakupione ziemie bez właściciela z Federacji Rosyjskiej.

Ponadto, wróżka przepowiedziała zjednoczenie Korei Południowej i Północnej po 75 latach separacji. Kontynent afrykański nie będzie tak gładki. W wyniku lokalnych konfliktów zbrojnych polityczna mapa naszej planety może się zmienić nie do poznania.

Nostradamus o przyszłych wydarzeniach

W charakterystyczny sposób metaforyczny francuski prorok mówił także o globalnej wojnie między Zachodem a Wschodem. Przepowiedział atak Iranu na kraje Europejczyków i Turków. Uważał, że wojna będzie wielka i krwawa. Można temu zapobiec jedynie przez poświęcenie milionów ludzkich istnień. Na tle tych wydarzeń Chiny staną się najsilniejszą i najbardziej rozwiniętą gospodarczo potęgą na świecie.

Przepowiednie Vanga na najbliższą przyszłość

Bułgarski widzący w swoich przewidywaniach zidentyfikował trzy główne wektory wydarzeń.

  1. Pierwszy to szczyt działalności naukowej na początku XXI wieku. Ludzkość dojdzie do wynalezienia nowego rodzaju energii i nie będzie już używać węglowodorów. Ludzie porzucą papierowe pieniądze i wkroczą w erę bankowości cyfrowej.
  2. Drugi wektor będzie początkiem największej suszy związanej z globalnym ociepleniem. Według Vanga straszna choroba może pochodzić z Afryki, której walka zajmie kilka lat.
  3. I trzecia runda - w Europie może rozpocząć się konflikt między rdzenną ludnością a uchodźcami z różnych krajów muzułmańskich.

Prognozy Świętej Matrony

Twierdziła, że ​​rewolucja nastąpi w Rosji w XXI wieku. I zacznie się, gdy sami Rosjanie nie pozbędą się oszustów, którzy wciągną kraj do swoich kieszeni. Tylko w takim przypadku ziemia rosyjska będzie potrzebowała rewolucji. Matrona z Moskwy zachęcała ludzi, by byli bliżej Boga i szanowali wiarę. W przeciwnym razie naród rosyjski nie będzie miał życia i pokoju.

Words of Vera Lyon („Kazakh Wang”)

Pozytywnie mówi o roku 2020, a także o sprzyjającym początku drugiej dekady. Nastąpi nowy przełom naukowy i technologiczny, który doprowadzi ludzkość do budowy niesamowitych miast, stworzenia latających maszyn i podboju kosmosu. Vera Lyon powiedziała również, że w tym roku urodzi się prorokini, którą Wang pobłogosławiła.

Pomimo wszystkich prognoz na 2020 rok, możemy mieć tylko nadzieję, że nadchodzący rok przyniesie więcej pozytywnych wydarzeń dla naszego świata niż negatywnych. Musimy tylko wziąć pod uwagę wszystkie przepowiednie i po prostu być przygotowanym na każdy wynik wydarzeń.

Dzięki prognozom Wanga dowiedz się, co wydarzy się w 2020 roku, jakich wydarzeń i kataklizmów należy się spodziewać: