Prognozy Vera Lyon dla Rosji i świata na 2020 rok

Z aforyzmem „Nie ma proroka we własnym kraju” Aleksander Siergiejewicz wyraźnie się spieszył. Co więcej, zarówno dosłownie, jak i w przenośni. Po pierwsze, choć alegorycznie, w Rosji, wręcz przeciwnie, dochodzi do naruszenia całego Zachodu i wywyższenia ich oryginału. Po drugie, w tej ziemi nie brakuje naturalnych proroków.

Jest ich wiele, a jedną z najjaśniejszych gwiazd współczesnego krajowego horyzontu pozazmysłowego postrzegania można nazwać Vera Lyon. Tak, bardzo „kazachski Wang”, którego nazwisko pojawia się ostatnio coraz częściej w prasie, w związku z tą czy inną prognozą, która się sprawdziła, lub z kolejnym ogłoszonym przez nią ogłoszeniem tego, co nas czeka w przyszłości.

Vera Vitalievna Visich - tak naprawdę nazywa się Vera Lyon - warto zwrócić uwagę na bardzo interesującą i wszechstronną osobowość, której talenty, a także bezwarunkowy dar uzdrowiciela i wróżbitki, oczywiście, zasługują na najbardziej szczegółową znajomość z nią samą.

Życie i umiejętności kazachskiego Wanga

Przyszła wróżka urodziła się w 1962 r. W jednym z wywiadów przyznała, że ​​we wczesnym dzieciństwie bardzo różniła się od innych dzieci. Dziewczyna widziała prorocze sny, rozmawiała z duchami w rzeczywistości, od czasu do czasu słyszała głos mówiący jej, co ma robić, lub opowiadający o czymś.

Często ta interwencja sił paranormalnych uratowała dziewczynę i jej rodzinę, ostrzegając przed czymś ważnym, na przykład, może obudzić się w kluczowym momencie. Matka dziewczynki, sama doświadczona wróżka, uczyła swojego rzemiosła i córki i bardzo szybko przekroczyła swoje umiejętności.

Otwarcie trzeciego oka miało miejsce w wieku czternastu lat: dziecko straciło sen, często pogrążone w transie, pokazując ją, jakby w kinie, fragmenty czyjegoś życia, wydarzeń, ludzi ... W tych wizjach panował ciągły chaos, dziewczyna bardzo się ich bała i nauczyła się stawiać bariery, odcięcie tej zdolności od siebie. Na chwilę ją opuściła, ale w końcu „wystąpiła” z arytmią i straszliwymi migrenami. Vera została dokładnie zbadana, ale nie znaleziono przyczyny choroby, a ona sama wycofała się kilka miesięcy później.

Piętnaście lat później dar powrócił, a zwyczajna droga życia Very Visich została na zawsze naruszona. Jej stan zdrowia znacznie się pogorszył, a lekarze już chcieli rozpocząć terapię hormonalną, ale kobieta skonsultowała się z pewnym doświadczonym medium, który wyjaśnił, że to nie jej choroba lub kara ją obezwładnia - to prawdziwy talent, który szuka wyjścia.

A jeśli Vera nie wyśle ​​go, by pomagał ludziom, wkrótce umrze. Od tego czasu zaczęła leczyć dzieci i dorosłych, opowiadać wróżki i zapisywać swoje prognozy widzenia. I prowadzi tę działalność od ponad dwóch dekad.

Według własnego oświadczenia Vera Lyon jest wierząca. Ale bożki i czyjeś nauki są jej obce, ponieważ jej ścieżka jest tak wyjątkowa, że ​​nie akceptuje nikogo duchowego przywództwa jako takiego. Publikuje poezję i prozę pod pseudonimem VerAnika Zima, pisze książki dla dzieci jako Nika Ville.

Vera Vitalyevna, znana i ceniona fotografka z gatunku impresjonizmu i abstrakcji, pracuje nad produkcją „aplikacji fraktalnych” - paneli artystycznych na zamówienie, i wykonuje inne elementy projektu, które niosą odlewy aur różnych elementów.

Wróżka ma własną stronę internetową, na której chętnie dzieli się nowymi przewidywaniami ze swoimi fanami i klientami, udziela porad w różnych dziedzinach życia, a także umawia się na uzdrowienie.

Jak rodzą się prognozy Vera Lyon?

Vera Lyon widzi alegorycznie, szkicowo zdjęcia przyszłości, i twierdzi, że duchy mówią jej wszystko, co się dzieje, a także wizualizację oczekiwań.

Jednak nie uważa się za bezwarunkowo sprawiedliwego proroka, zauważając, że wszelkie prognozy, zgodnie ze statystykami, są prawdziwe tylko w 80–95%: zawsze istnieje szansa, że ​​albo obraz zostanie źle zinterpretowany, albo wydarzy się coś innego - mocniejszy niż to, że obalić plany losu.

Co się sprawdziło z wcześniejszych prognoz?

Spośród najbardziej znanych starych prognoz Vera Lyon, o których zdecydowanie możemy powiedzieć, że się sprawdziły, warto przynieść jej oczekiwanie na upadek ZSRR i rezygnację Gorbaczowa.

Ostrzegła także z wyprzedzeniem o większości klęsk żywiołowych, które miały miejsce w ostatnich dziesięcioleciach, w szczególności o pożarach na dużą skalę, erupcjach wulkanów, powodziach i innych. Mówiła o kryzysie gospodarczym w 2008 roku, a także ostrzegała przed wojną na Ukrainie i w Syrii.

Prognozy, które się nie spełniły

Z przykładów niespełnionych wydarzeń, uczciwie, warto na przykład wspomnieć, że Vera Lyon przewidziała niepowodzenie wyborów prezydenckich na Ukrainie - po prostu nie powinny się odbyć. A potem powiedziała, że ​​prezydent będzie energicznym młodym mężczyzną, w jakiś sposób związanym z Leo (czy znalazłeś coś podobnego w Vanga, prawda?).

Jednak Poroszenko trudno nazwać młodym i energicznym, nawet subiektywnie. Jedynym, który pasuje do tego opisu, jest burmistrz Lwowa Andriej Sadovy. Nawiasem mówiąc, jest o wiele bardziej energiczny, a nawet wygląda młodziej, chociaż w rzeczywistości jest tylko trzy lata młodszy od Piotra Aleksiejewicza i jest związany z Lwem (Lwów, jak wiadomo, miasto Lwa) jest najbardziej bezpośrednio związane.

Aktualizacja: po wyborach na Ukrainie w 2019 r. trudno już nazwać wszystkie powyższe „niespełnione” prognozy. Vladimir Zelensky jest w pełni dostosowany do wizerunku, o którym mówił medium.

Prognozy dla świata na 2020 rok

Vera Vitalyevna skarży się, że nadchodzący rok w jej wizjach jest zbyt niejasny i niejasny, jednak przynajmniej w pierwszej połowie nic nie powinno się dziać inaczej. A potem wydarzy się jakieś rezonujące wydarzenie, które będzie miało ogromny wpływ na przyszłe losy świata. I nie będzie w żaden sposób ze znakiem plus.

Vera Lyon mówi, że lato przyniesie dobre żniwa, ale zwykle oczekuje się, że rok będzie bardzo chłodny i bardzo często ziemia będzie cierpieć z powodu „mroźnych deszczy”. Widzi także, że twarz planety zacznie się zmieniać, „góra zacznie rosnąć” - wielu jej wyznawców uważa, że ​​odnosi się to do wulkanu Yellowstone i jego oczekiwanego przebudzenia.

Ponadto prorok widzi wojnę w piasku i kamieniach - najwyraźniej jest to gdzieś w Meksyku lub w Afryce Północnej. A może oznacza to, że pożary na Bliskim Wschodzie są przez długi czas przeznaczone na wygasanie. Spośród dobrych, wymyślonych zasadniczo nowych technologii dla kosmicznego przemysłu stoczniowego zostaną wynalezione, a „droga poleci w niebo”. Latające samochody będą również dostępne dla mas.

Prognozy dla Rosji na 2020 r. Z Vera Lyon

Według rosyjskiej przyszłości Vera Lyon miała dwie wizje. Rysuje się kajak, który schodzi wzdłuż górskiej rzeki: wokół jest wrząca woda, toczy się desperacko, walczy, a na koniec wisi nad otchłanią ... Myślisz, czy warto dalej się poruszać?

Sama predyktor interpretuje to jako nadchodzący okres bardzo trudnych wyborów, problemów. Uważa jednak, że mądrość nie pozwoli krajowi zrobić niewłaściwego kroku. Druga prognoza przedstawia Rosję jako górę, z której kawałek odrywa się i zostaje zrzucony. Najprawdopodobniej jest to obietnica obciążenia za nieuchronność wielkości rozstania się z częścią terytorium.

Warto pamiętać, że w wywiadach na temat rosyjskiej prognozy Vera Vitalyevna często przypomina, że ​​widzi wiele samolotów związanych z naszymi terytoriami - nastąpi znaczny wzrost uzbrojenia.

Znana jest też jedna z jej wizji narodzin nowego proroka na terytorium Rosji: Wanga, na ikonie, wyciąga rękę i stawia przed nią małą kobiecą postać, która nie chce spokojnie stać w miejscu - wszystko, jakby tańcząc, wszystko jest w ruchu. Jednak nie pokonuje nawet cala.

Oczywiście wszystkie proroctwa Faith Lyon można interpretować na różne sposoby, a tym bardziej - uwierzcie im lub nie. Musimy tylko chwilę poczekać i przekonamy się, co się stanie z jej słów w 2020 roku, a co zmieni się w kategorię błędów.

Obejrzyj wideo: The Great Gildersleeve: House Hunting Leroy's Job Gildy Makes a Will (Listopad 2019).