Niespodziewane prognozy na 2020 r

Jeden z najpotężniejszych umysłów XX wieku, człowiek obdarzony niezwykłymi zdolnościami, subtelny psycholog, koneser ludzkich dusz, niesamowicie wrażliwy i opanowany na niewiarygodnym poziomie, wyjątkowy i, oczywiście, utalentowany artysta, który potrafi zahipnotyzować publiczność jedynie swoim geniuszem, nawet bez użycia hipnozy?

A może tajemniczy prorok, telepata, czytelnik myśli? Kim jest Wolf Messing? ...

Los i kariera Messinga

W 1899 r. W rodzinie żydowskiej bardzo dalekiej od dobrobytu w polskiej miejscowości Gura Kalwaria, w tym czasie pod panowaniem Imperium Rosyjskiego, urodził się chłopiec, który otrzymał imię Wolf. W sumie było czterech braci, ale tylko on cierpiał na somnambulizm od najmłodszych lat.

Bez wahania rodzice postanowili walczyć z chorobą, ale okazało się, że jest to skuteczna metoda: postawienie miski z wodą przy łóżku dziecka, aby kiedy wstał i błąkał się w nocy, natychmiast obudził się z zimnej wody. W tym samym czasie chłopiec miał częste i bardzo silne migreny, a jeśli przezwyciężono lunatykę, cierpiał z nimi jeszcze przez wiele lat.

Wilk został wysłany do szkoły żydowskiej, a wychowany w bardzo religijnej rodzinie, naprawdę na początku rozjaśnił karierę rabina, którą wysłano na studia jako nastolatek. To prawda, że ​​przez długi czas się tam nie trzymał - uciekł do Berlina, gdzie skończył, trzymając kawałek dyrygenta w pociągu i spoglądając mu w oczy przez długi, długi czas.

Był to pierwszy dokumentalny dowód talentu największego mentora w historii planety! Po zerwaniu z ojcowską opieką chłopiec jest strasznie biedny - przeszkadza jako robotnik i posłaniec, je od ręki do ust, co w połączeniu ze starą dolegliwością powoduje, że zapada w głodny omdlenie więcej niż raz lub dwa razy.

Pewnego razu omdlenie było tak głębokie, że lekarze stwierdzili śmierć, a Wilk ... obudził się w kostnicy! Za trzy dni.

Oczywiście wiadomość o dziwnym chłopcu ze skłonnością do letargu lata po całym świecie naukowym miasta, interesuje go słynny psychiatra i neuropatolog Abel, bierze go pod swoje skrzydła do badań, obiecując bałagan, że nauczy go, jak kontrolować swoje ciało, aby ten problem przestał mu przeszkadzać . Możliwe, że to eksperymenty Abla stały się impulsem do ujawnienia sugestii i umiejętności czytania chłopca.

Następnie został zorganizowany jako wystawa w berlińskim muzeum niezwykłości, koncertował z grupami cyrkowymi, udając fakira, a następnie podróżował po całej Europie z solową trasą koncertową, po której obudził się sławny.

Jego liczba obejmowała demonstrację absolutnej odporności na ból poprzez kontrolowanie sygnałów z obwodu nerwowego do centrum mózgu, a także kontrolowany senny sen, kiedy całkowicie przestał oddychać.

Druga wojna światowa rozpoczęła się dla Messinga jako ogromna tragedia: cała jego rodzina została uwięziona na Majdanku i zastrzelona, ​​a cudem udało mu się uciec, przekraczając granicę Związku Radzieckiego. I już na terytorium tego kraju jego bardzo egzotyczny talent dla społeczeństwa był przeznaczony do rozkwitu i pełnego ujawnienia. Znał największych ludzi tamtej epoki, podróżował po całym ZSRR z występami i wraz ze specjalistami z Brain Institute studiował swoje umiejętności.

Wolf Messing nie tylko znał Stalina, ale także, jak mówią, wykonał nieocenioną służbę - w rzeczywistości ratując syna, uprzedzając z wyprzedzeniem, że lot, który miał lecieć, zostanie przerwany. Nawiasem mówiąc, ludzie chodzili po wielu opowieściach o tym, jak wielki mentalista, na prośbę generalissimo, albo opuścił Kreml i wrócił, a następnie „obrabował” Sberkassa za bajeczną sumę, a następnie ujawnił zbrodnie i tym podobne.

Ale Chruszczow nie chciał zostać marionetką ideologiczną i z powodu tego konfliktu nie pozwolono mu angażować się w normalne działania koncertowe, co spowodowało przygnębienie tego wspaniałego artysty, co pogorszyło się po śmierci jego ukochanej żony, a potem został całkowicie wycofany.

Zaledwie trzy lata przed śmiercią otrzymał tytuł Honorowego Artysty RSFSR. I zmarł 8 listopada 1974 r. Po nieudanej operacji nóg w wyniku zaostrzenia starej kontuzji wojskowej.

Prorok czy utalentowany showman?

Co ciekawe, Wolf Messing nie pozostawił żadnych notatek o swoim życiu i pracy - mamy jedynie pośrednie studia biograficzne jego współczesnych i pośmiertnych, nagrania z występów artysty, a także ... „wspomnienia”. Dzięki temu pod wieloma względami wokół tej osoby rozwinęła się tak tajemnicza, a nawet mistyczna aureola. Co więcej, nie napisał ich wcale ten, o którym mówili, ale ktoś M.V. Khvastunov, popularyzujący dziennikarz z Komsomolskiej Prawdy.

Ta praca została nazwana „Jestem telepatą”, a badacze z nauk kanonicznych wielokrotnie udowodnili w niej absurdalność i niespójność między wieloma faktami, osądami i opisami.

Jednak ptak już wyleciał z klatki, wszystkie „stalinowskie” historie, spotkania dla trzech z Einsteinem i Freudem, osobista kłótnia i prześladowania przez Hitlera, a także fantastyczna ucieczka z lochów Gestapo w Polsce, w połączeniu z kierownictwem tamtejszego społeczeństwa okultystycznego - o tym wiele w tej książce drugi był, robiąc hałas wśród mas, a nawet za życia poważnie podsycił zainteresowanie Messingiem.

Co było prawdą, a co fikcją, zrozumienie po latach, oczywiście, nie jest łatwe, skoro nawet większość uczestników tych wydarzeń od dawna wyjechała w inny świat. Pozostaje jednak niezaprzeczalne, że w jego talencie było coś w rodzaju, ponieważ relacje ze strzelania i naocznych świadków z jego przemówień naprawdę potwierdzają fakty na temat telepatii i sugestii na odległość, czytania myśli.

Bałaganiąc się podczas swojego życia, tłumaczył swoje zjawisko ekstremalną wrażliwością mięśniową, nawet dotykając kogoś lekko, poczuł swój stan wewnętrzny tak bardzo, że z łatwością odczytał niekontrolowane mikro reakcje na swoje pytania lub wypowiedział na głos podczas prezentacji założenia.

Jeśli chodzi o jego przewidywania ... Dzieje się tak, jeśli porzucisz niewątpliwe zdolności tego wybitnego hipnotyzmu, fizjognomisty i psychologa - rzeczywiście, po jednym ze spotkań ze Stalinem (tuż przed niefortunnym lotem drużyny hokejowej), Joseph Vissarionovich przekonał Wasilija, aby nie latał, ale poszedł pociągiem.

Dlaczego więc nie założyć, że ostrzegł go Messing? Powszechnie wiadomo również, że „przywódca narodów”, zgodnie z przepowiednią Wolfa G., miał umrzeć na Purimie. Co naprawdę wydarzyło się 5 marca. Jednak ponownie nie zostało to nigdzie zarejestrowane. Chociaż jego słowa o dokładnej dacie zakończenia II wojny światowej pozostały w annałach i nic na to nie można poradzić.

Niemniej jednak przez wszystkie lata jego występów ludzie desperacko wierzyli, że wie, jak przewidzieć przyszłość, o którą często pytano na koncercie. Na przykład nawet pytanie publiczności pozostało w filmie: czy będzie trzecia wojna światowa? Na co Wolf Messing odpowiada, że ​​bez względu na to, jak ktoś chce, żeby się stało, nigdy nie będzie. Uznanie tego za delikatną pracę z publicznością osoby nie bez humoru lub poważne prognozy to sprawa osobista.

Co Messing powiedział o przyszłości świata?

Prawdę mówiąc, nagrywanie osoby takiej jak Messing w kliki wróżbitów, wycinanie pewnego rodzaju prognoz na każdy rok i nie odczuwanie najmniejszych wyrzutów sumienia, jest co najmniej nieetyczne.

To była bardzo wybitna osoba, ale większość jego przewidywań, jeśli były one związane z konkretnym wydarzeniem, jasno określonym rokiem lub osobą, dotyczyły tych, z którymi osobiście rozmawiał.

Lub przy tych okazjach, kiedy niezwykłe zdolności analityczne i umiejętność dostrzeżenia istoty rzeczy są znacznie głębsze, szersze niż większość ludzi, pozwala mu na jednoznaczną prognozę. W przeciwnym razie wielokrotnie przyznawał, że to, co robi, może zrobić każda głupia osoba, która umie doskonale „czytać” ludzi.

Oczywiście chcemy wierzyć, że w losach świata widział tylko spokój i dobrobyt. I wielokrotnie mówił o tym podczas swoich przemówień, uspokajając publiczność, odpowiadając na jej pytania. Ale tylko osoba, która po mistrzowsku opanuje masową hipnozę, może powiedzieć ci, że ogień jest zimny, a ty spalisz sobie rękę do kości, zanim zdasz sobie sprawę z tego, co się dzieje.

Bałaganiarskie prognozy dla Rosji na 2020 rok

To samo można powiedzieć o tym, co Messing powiedział o Rosji. Ktoś przypisuje mu słowa, które przewidywał upadek Unii, przyszłą wielkość Rosji, powrót do niej wszystkich republik, straszne kary dla poszukiwacza wolności i własnej drogi na Ukrainę itp.

Ale ... nie znajdziesz tego wszystkiego w żadnym dokumencie archiwalnym. Jak już wspomnieliśmy, mógł uspokoić opinię publiczną, że nie będzie kolejnej wojny planetarnej. Jednak żadne z nas nie powiedziało tego samego naszym własnym dzieciom, kiedy po raz pierwszy zapoznały się z opowieściami o okropnościach wojen z przeszłości, przestraszyły nas pytaniem: „Czy to się powtórzy?”

Obejrzyj wideo: RYNEK KRYPTOWALUT : PROGNOZY na 2019 i 2020 15 predykcji (Grudzień 2019).