Wszystkie prognozy dla Ukrainy na 2020 rok

Wielu predyktorów i astrologów wyodrębniło bardzo mistyczną kombinację liczb roku 2020 jako decydującą o losie naszej planety. To on miał pod wieloma względami stać się punktem zwrotnym, przynoszącym rewolucyjne zmiany i radykalną rewizję paradygmatu, w którym żyliśmy przez cały ten czas.

Cóż, podczas gdy inne narody ostrożnie patrzą w przyszłość, Ukraińcy z przyzwyczajenia patrzą na to z nieuniknionym optymizmem, ponieważ wiara w naszą szczęśliwą gwiazdę i monstrualna niezatapialność leży w naszej mentalności.

Rok wyborczy jest dla Ukrainy niezwykle trudny i obfitujący w wydarzenia, wiele się zmieniło, a wiele więcej ma zostać wywróconych do góry nogami. Cóż, miejmy nadzieję, że wszystko to będzie najlepsze. W międzyczasie otrzymamy wsparcie i radę, świętą wiedzę o tym, co nas czeka w 2020 roku, od najsłynniejszych jasnowidzów, wróżbitów i astrologów naszej planety.

Przepowiednie Vanga

Wanga oczywiście poświęcała znacznie mniej uwagi Ukrainie, niż najpierw ZSRR jako całości, a następnie jego następcy, Rosji. W dużej mierze prawdopodobnie dlatego, że jej bystrza były w większości otoczone przez imigrantów stamtąd. Powiedziała jednak także coś o naszej przyszłości. Na przykład ma słynną frazę, że w latach 2019-2020 „uczciwa i przyzwoita osoba przyjedzie na ukraińską ziemię, której lud będzie nazywał się Strzelec”.

On weźmie brudną miotłę wszystkich oligarchów i urzędników, położy kres podziałowi władzy i bogactwa, a od jego panowania rozpocznie się dobrobyt Ukraińców. Cóż, czy obecny prezydent ma zostać taką osobą w historii - czas pokaże.

Prognoza astrologiczna Pavla Globy

Do 2020 r. Jeden z kultowych astrologów naszych czasów, założyciel własnej szkoły nauk astrologicznych i znana postać publiczna Pavel Globa, kiedyś wyraził opinię, że Krym dryfuje do Turcji, pozostawiając nieuprzejme rosyjskie wybrzeża i nie pokonując hiperbolicznej dumy, aby powrócić na Ukrainę.

Jest to oczywiście częścią historycznej sprawiedliwości, ponieważ za czasów Turków ziemia ta była bardzo długa, a wiele jej tradycji kulturowych i religijnych związanych jest właśnie ze światem islamskim. Ciekawe, że jednocześnie wszyscy Kaukazi o podobnej wierze, którzy nie zgadzają się z polityką Kremla i chcą dla siebie bardziej naturalnego środowiska, przeprowadzą się na gościnne wybrzeże Krymu. Ale Słowianie Krymu uzupełnią ludność ukraińskich miast i ciężarów.

Matrona Moskwa

W szczególności na Ukrainie moskiewska opiekunka, niewidoma święta Rosyjska Cerkiew Prawosławna, słynna z uzdrawiającego i proroczego talentu, na 2020 r. Nie opuściła prognoz. Jednak przepowiedziała globalny konflikt Przebiegłości i Bożej mocy, w którym Słowianom przypisano zwycięską rolę. Być może to właśnie jej słowa pośrednio potwierdzają niektóre prognozy Nostradamusa.

Czy Nostradamus powiedział coś

Ukraińska przyszłość w quatrainach Nostradamusa wydaje się bardzo interesująca. Chociaż nie jest to łatwe. Jak wiecie, przepowiedział wielką wojnę muzułmańsko-chrześcijańską w regionie 2020 r., Ale nie ma ani jednej wzmianki o Ukrainie w jego notatkach na ten temat.

Co oczywiście jest wspaniałe. Jednak to od nas, począwszy od nadchodzącego roku, rozpocznie się zjednoczenie katolików i prawosławnych chrześcijan, co doprowadzi do duchowej przemiany i oczyszczenia planety. Ukraiński kościół ma stać się rozjemcą, który może pogodzić walczące strony i zatrzymać wojowniczą ekspansję.

Edgar Cayce

Kiedy Edgar Cayce, słynny amerykański lekarz, ten sam „śpiący prorok”, przedstawił swoje wizjonerskie prognozy, nazwa „Ukraina” nie istniała na politycznej mapie świata - wygląda na to, że zawsze rozważał wspólną przyszłość wszystkich narodów byłego ZSRR, celowo nazywając je „Rosją”, ponieważ wiedział z góry, że jeszcze przed początkiem XXI wieku Unia rozpadnie się.

W związku z tym możliwe jest przekazanie szeregu jego proroctw ukraińsko-rosyjskiemu, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że niektóre z nich dla nowoczesnego państwa rosyjskiego są co do zasady wykluczone. Ale dla nas są bardzo prawdopodobne.

Jako przykład można przytoczyć jego słowa, że ​​„stąd nadejdzie nadzieja pokoju. I będzie prowadzona przez przyjaźń z ludźmi, na których banknotach mówi:„ Wierzymy w Boga ”. Oczywiste jest, że rozmawianie o rosyjskiej przyjaźni z Amerykanami jest w jakiś sposób śmieszne. Ale Ukraina z powodzeniem korzysta z tej owocnej i wzajemnie korzystnej współpracy.

Powiedział też, że nadchodzą zmiany, pochodzące z tych krajów dla całej planety - rodzaj rewolucji w religii, która będzie oparta na ideach Chrystusa, nie będzie jednak komunizmem w formie listu. Najprawdopodobniej odnosi się to do religijnej siły jednoczącej i wyrównującej. Biorąc jednak pod uwagę, jak agresywna jest teraz Rosja w polityce, najprawdopodobniej chodzi tu także o Ukrainę, która jest gotowa umocnić swoje wyznania chrześcijańskie i przekazać te idee całej Europie, a następnie całej Ziemi - w sposób pokojowy i naturalny.

Wolf Messing

Nie powinieneś myśleć o jednym z największych mentalistów w historii ludzkości, Wolfe Messing, jako o wróżce prowincjonalnej, która bawi publiczność, stemplując roczne podsumowania prognoz. Rzeczywiście, ten człowiek widział wiele rzeczy, które były niewidoczne, ale głównie jego życiowe prognozy dotyczyły losu ludzi, których spotkał, jego współczesnych i niektórych szczególnych wydarzeń w najbliższej przyszłości. Jednak ta warstwa mistyfikacji i szczerze popularyzujących kłamstw wzniosła, jak mówią, wszystko, co nie istniało i nie mogło być z góry.

Często za swoje proroctwa akceptują żarty, kiedy - szokujące wypowiedzi na przedstawieniach: jako niesamowity talent artysta Messing wiedział, jak utrzymać widownię w napięciu, ustawić ją dla siebie i ustawić we właściwy sposób w idealny sposób. Na przykład wielu oskarża go, opierając się na dowcipie z trasy w Użgorodzie, że oskarżył Ukraińców o dążenie do rozpętania Trzeciej Wojny Światowej.

Potem wydarzenia z wojskowych ciężkich czasów wciąż były bardzo świeże w pamięci, a opinia publiczna zapytała proroka, czy widział następną wojnę? Odpowiedział, że bez względu na to, jak sobie życzysz, tak się nie stanie! Humor z serii „Jak się czujesz? - Nie czekaj!”, Jeśli rozumiesz, o czym mówimy. I wiele więcej takich ...

Nawet Wolf Grigoryevich kiedyś rzucił zdanie, że z powodu terytorium będą duże kłopoty w wielkim kraju, po którym świat zostanie zniszczony. To także Ukraińcy uwielbiają wciągać w krymską aneksję i wydarzenia w Donbasie, po tym, jak w Rosji naprawdę stała się cała chwała Boża.

Warto jednak pamiętać, że wcale nie powiedział tego jako proroctwa - to cytat w kontekście dyskusji na temat jego opinii na temat kryzysu na Karaibach, po której rozpoczęła się zimna wojna. Rozpętany wyścig zbrojeń i walka o hegemonię na świecie między USA i ZSRR ostatecznie doprowadziły do ​​naturalnej dewastacji w tym ostatnim kraju i jego upadku.

Prognozy z Vera Lyon

Vera Lyon znana jest z wrogiego nastawienia do Ukrainy, dlatego trudno byłoby oczekiwać od jej prognoz przynajmniej czegoś optymistycznego. Jej zdaniem odbędzie się jeszcze kilka referendów w sprawie federalizacji, car lew Lew przejmie terytoria Donbasu (które, niestety, jasnowidz nie określa).

I widziała śmierć Kołomojśka w Wielkanoc, jednak z jakiegoś powodu uważa, że ​​tak się już stało, i nie chce uwierzyć, gdy zostaną jej przedstawione fakty. Może przyszłość miesza się z przeszłością w jej wizjach - kto wie ... I wreszcie ostatnie z tego, co powiedziała Vera Vitalyevna: Ukraina będzie aktywnie promować jasnowidza oszusta - bezpośredniego konkurenta i antagonistę samej wróżbiarki. Jest to jednak ciągły produkt propagandy. Oto jest ...

Tamara Globa i jej prognoza astro

Tamara Globa ekstrapoluje ogólny obraz astrologiczny globalnego kryzysu na Ukrainę w 2020 roku. Uważa, że ​​obecnie znajdujemy się w samym centrum globalnej pierestrojki, której główny etap zostanie ukończony nie później niż pod koniec przyszłego roku.

Najwyraźniej narodowość dyktuje znanemu astrologowi, że stosunki między Rosjanami a Ukraińcami mają się poprawić i na sprzyjających dla Rosji warunkach. Dlaczego, oczywiście, nasi współobywatele traktują was ze znanym sceptycyzmem.

Vasilisa Volodina

Vasilisa Volodina, certyfikowana i z powodzeniem praktykująca astrolog, często wspomina w swoich prognozach o przyszłości Ukraińców. Na przykład widzi dobry układ gwiazd, aby rozwiązać kryzys w Donbasie w 2020 roku, jednak w jej gospodarce i dobrobycie ludzi, jak dotąd, jej zdaniem nie oczekuje się postępu na lepsze.

Głównie dlatego, że skończy się finansowanie zewnętrzne, a sprzyjający klimat dla inwestycji nie będzie jeszcze wystarczający, aby w pełni zrekompensować straty.

Vlad Ross i jego prognoza

Prognozy dotyczące nadzwyczajnego tempa ostatniego wzrostu astrologa z Odessy Vlad Ross są bardzo optymistyczne i podnoszące na duchu: uważa, że ​​pod koniec 2020 r. Powstanie pomysł ożywienia Rusi Kijowskiej, która ma zjednoczyć wszystkie ludy wschodniosłowiańskie pod jego kierownictwem.

Kościół ukraiński stanie się całkowicie niezależny od Moskwy i rozpocznie swoją misyjną działalność w Europie Wschodniej, rozszerzając rękę przyjaźni i współpracy Kościoła katolickiego, a tym samym przyczyniając się do globalnego zjednoczenia wszystkich chrześcijan w jedną całość.

Jednak według gospodarki astrolog nadal będzie daleki od różu. Jednak nie będzie to już podróż przez przedłużający się kryzys, luka, której nie widać, ale raczej początek szybkiego wzrostu dobrobytu kraju. Konflikt z separatystami w końcu zniknie, kraj znajdzie siłę do dalszego rozwoju, dzięki owocnej współpracy z Europą i Ameryką przybędą tu inwestycje i nowe technologie.

Wróżki o 2020 roku na Ukrainie

Do 2020 r. Opinie pstrokackiej wspólnoty psychików nie są zgodne. Który, podobnie jak Siergiej Ławrentiuk, zwycięzca 4. Bitwy wróżbitów, wierzy, że Ukraina ostatecznie pozostanie integralna, ale już wkrótce, nie tylko na problematycznych obecnie terytoriach Krymu i Donbasu, ale konflikty również grzmią we wszystkich innych.

I który, jako uzdrowiciel i filozof z Charkowa, obiecuje upadek Unii Europejskiej w latach 2020-2021, a zatem odrzucenie przez Ukrainę nadziei na stanie się częścią europejskiej rodziny narodów, a także rozpad Ukrainy na części, los regionów zachodnich i pomoc Wschodu (najwyraźniej nie wie, że wciąż jest wojna ...).

Ale namiętne wpływy pokojowe Rosji doprowadzą do tego, że wszystkie ziemie ukraińskie znajdą się w swoim składzie przed końcem 2021 r. Tam też pójdą kraje bałtyckie. Nawiasem mówiąc, on jest wspierany przez zwycięzcę 3. Bitwy wróżbitów Mehdi Ebragimi-Wafa - Irańczyka z Rosji.

Prognozy Molfarów z regionu huculskiego, a zwłaszcza pana Sorokhmanyuka, zgadzają się, że tylko matka na czele ludu pomoże Ukrainie rozkwitnąć. To prawda, że ​​na początku kobieta zostanie ogłoszona u władzy, która jest damą tylko zewnętrznie, a wewnątrz niej ukrywa się prawdziwy mężczyzna, a ona woła, by znosić wrogów i kłócić się z przyjaciółmi.

I to będzie zły sposób. Później jednak Ukraińcy zrozumieją, czego potrzebują, i zapewnią sobie lepsze życie. Ta opinia w dużej mierze pokrywa się z prognozami Aleny Kurilovej, innej uczestniczki Bitwy o Wróżki. Ponadto uważa, że ​​dopiero w połowie 2020 r. Nastąpi co najmniej pewien wzrost ukraińskiej gospodarki.

W rzeczywistości, aby wymienić wszystkie znane dziś przepowiednie i prognozy, zarówno znanych osobistości, jak i początkujących wróżbitów, zajmie to dużo czasu. Jednak dzisiaj mówiliśmy o najbardziej uderzających i, naszym zdaniem, interesujących. I pozostaje tylko życzyć wszystkim Ukraińcom, aby spełniły się tylko pozytywne prognozy, a wszystko, co złe dla naszego kraju, a w szczególności każdego jego mieszkańców, ostatecznie zostało w przeszłości!

Obejrzyj wideo: Jaka jest przyszłość Ukrainy? (Luty 2020).

Zostaw Swój Komentarz