Horoskop wschodni dla wszystkich znaków na rok 2020 Szczur

Jeszcze trochę - a Nowy Rok zapuka do naszych drzwi! Co to będzie dla każdego z nas? Czego można się od niego spodziewać? Te i inne pytania każdy z nas pyta o swój los i wszechświat. A wyrzucanie nam takich niecierpliwości i ciekawości jest trudne, ponieważ początek następnego okresu kalendarzowego jest zawsze kamieniem milowym. Zarówno osobisty, jak i uniwersalny. Oznacza przejście od przeszłości do przyszłości, zmuszając cię do spojrzenia wstecz i oceny tego, co zostało zrobione, do przemyślenia, co należy zrobić dalej. Czas wyników i czas wniosków, entuzjastyczne plany i ukryte oczekiwania ...

I naprawdę chcę się upewnić, że szczęście było po naszej stronie we wszystkim, co miało się nam przydarzyć. Aby wszystkie nasze wysiłki zakończyły się sukcesem, a pełne stożki nie były tak bolesne. Ostrzegając o tym, co nadchodzi, ucząc, jak się nie gniewać, ale raczej uspokoić, wschodni horoskop jest zawsze gotowy na patrona zwierząt w tym roku.

Cóż, poprośmy go, aby podzielił się z nami starożytną chińską mądrością i zastosował się do jego rad i ostrzeżeń!

2020 - Rok Metalowego Szczura

Oczywiście urocza gospodyni nadchodzącego roku - Metal Rat - przejmie 25 stycznia, a nie po 31 grudnia - będziemy obchodzić kalendarz gregoriański Nowy Rok w towarzystwie Pig! Jednak teraz warto dowiedzieć się, jakie puszyste wąsy są do gustu, a czego kategorycznie nie akceptuje.

Aby przygotować się z wyprzedzeniem, a kiedy nadejdzie ekscytujący moment spotkania z nim, nie popadaj w bałagan. Zwłaszcza, że ​​spacerujemy obok siebie przez 383 dni! Tak, to taki gigantyczny termin - ponad rok tradycyjny, ponieważ kalendarz wschodni oparty jest na kalendarzu księżycowym o własnych cechach, a ten rok Szczura zakończy się 11 lutego 2021 r.

Ten rok będzie obfitujący w wydarzenia, pełen wspaniałych perspektyw i poważnych wyzwań, obiecują nam chińscy astrologowie. Będzie wiele opcji samodoskonalenia, promocji i rozwoju. Jednym słowem, rozwój i wiele otwartych dróg czeka na nas wszystkich, więc każdy będzie miał wiele okazji do poprawy swojej sytuacji finansowej, uzyskania pożądanego statusu rodzinnego lub znalezienia się w interesującej firmie.

Bardzo przydatne jest rozpoczęcie wszystkiego, co fundamentalne, wymagające przemyślanego i skrupulatnego przygotowania - położyć podwaliny pod dalsze osiągnięcia, a na pewno im się uda! Zainwestuj w swój biznes, edukację i rozwój zawodowy - wszystko to będzie dobrze opłacone.

Rok Szczura jest zawsze rokiem gromadzenia. Lean management we wszystkich obszarach życia: nadszedł czas, aby wypełnić kosze, zarówno alegoryczne, jak i naturalne, w swoim życiu różnymi zasobami.

Możesz zwiększyć kapitał tylko wtedy, gdy go uratujesz, a nie wydasz. Jedynym wyjątkiem są koszty ich edukacji, rozwoju i wychowania dzieci oraz poprawy warunków życia. A wszystko dlatego, że nasza kochanka roku jest po pierwsze wybitnym intelektualistą, a po drugie idealnym człowiekiem rodzinnym i szefem!

Globalna gospodarka będzie rosła, ale rynki akcji będą burzliwe przez cały rok. Sukces zostanie osiągnięty przez każdego, kto unika nieuzasadnionego ryzyka, oblicza swoje ruchy do przodu i zawsze rezerwuje drogę odwrotu, przygotowuje inne, równie dochodowe przyczółki.

To prawda, że ​​wszyscy staną się znacznie bardziej zdenerwowani i sprzeczni, ludzie zaczną się znacznie częściej kłócić, chociaż poznają się, komunikują i stają się bardziej chętni. Szczur nie znosi samotności i nudzi się, jeśli nic się nie zmienia - być może ten powód.

Konflikty i przemoc będą jednak mniejsze: przebiegłość Szczura i jego sława dyplomaty pomogą uniknąć ostrych momentów o katastrofalnych konsekwencjach.

Jaki będzie rok 2020 dla wszystkich oznak cyklu 12-letniego?

Najlepszymi przyjaciółmi Szczura, jak wiadomo, są Byk, Smok i Królik. Konie i Kogut są zdecydowanie zalecane, aby ukryć się tak daleko, jak to możliwe, udawać szmaty i nie świecić - w przeciwnym razie poczekaj na kłopoty. Szczur nie może ich znieść. Małpy, świnie i psy mają się dobrze - oczywiście nie tak doskonałe jak pierwsze trzy, ale całkiem nieźle.

Wąż będzie się także kłócił, zwłaszcza jeśli wezwie Szczury do pomocy, partnerów i bliskich, ale Koz zamierza huśtać się na huśtawce przez rok - jeśli zaprzyjaźnią się z żywiołami Wody przed rokiem urodzenia, będą mieli wspaniały rok. Nie możesz powiedzieć o przynależności do Ognia. Jeśli chodzi o tygrysy, będą miały szary rok i nic wyjątkowego.

Teraz powiedzmy każdemu ze znaków chińskiego zodiaku, co na niego czeka w nadchodzącym 2020 roku?

Szczur

Obecny Benminyan dla Szczura odniesie duży sukces. Zwłaszcza, jeśli dba o zapasy wszystkich ochronnych talizmanów, a także robi wszystko, aby los nie odwrócił się od niej. Nie bój się zmian i możliwości - a ten znak będzie miał w tym roku znacznie więcej niż wszystkie inne.

Jeśli chcesz zmienić pracę lub przenieść się do innego miejsca zamieszkania - nie wahaj się tego zrobić. Ponadto masz wszelkie szanse, aby ustalić swój los. Wszystkie inicjatywy i inicjatywy znajdą swoją godną nagrodę, a relacje z innymi znakami będą się rozwijać znacznie lepiej niż wcześniej - w końcu to twój rok!

Szczegółowy horoskop dla Szczura >>

Byk

Byki wkraczają w okres, w którym powinny kopać się z tyłu i najpierw starannie przemyśleć swoje zasoby, a następnie je zwiększyć. Im więcej gromadzisz - bez względu na wszystko - tym lepiej. Zatem dziękuj sobie za swój przewidywanie setki razy.

Połóż główny nacisk na bazę materialną: nadchodzi twój Benminyan, w którym sam będziesz miał mnóstwo okazji i szans na zmianę wszystkiego. Musisz mieć wszystkie zasoby na wyciągnięcie ręki.

Szczegółowy horoskop dla Byka >>

Tygrys

Nuda, rutyna i powszechny spokój ... To właśnie na tych trzech filarach nadchodzący rok odpłynie w przeszłość. Będzie dużo pracy, ale bez szczególnych wyzwań i wstrząsów - jeśli jesteś zmęczony w poprzednim okresie, jest to dobra szansa na relaks i regenerację, ponieważ znając cechy swojego znaku, nie zdarza się to często.

Pamiętaj jednak, że nie możesz kategorycznie machać ręką i pozwolić jej dryfować: teraz kładziony jest fundament pod przyszły sukces. I możesz zapisać wszystkie swoje wczesne osiągnięcia i przygotować się na przyszłość, i pochować je w zarodku.

Szczegółowy horoskop dla Tygrysa >>

Królik

Królik nie będzie miał żadnych specjalnych problemów - w końcu Szczur nie pozwoli nikomu obrazić jednego z jej najlepszych przyjaciół. Jednak nie należy się spodziewać zawrotów głowy. Będziemy musieli zgrabić wiele szalejących gruzów, które nagromadziły się od poprzednich okresów, aby rozwiązać prymitywne, ale ważne zadania ...

Jednym słowem temperamenty ty i Szczur są bardzo różne i to będzie odczuwalne. Nawiasem mówiąc, nie powinieneś całkowicie polegać na jej łasce: jeśli nie jesteś ostrożny, nie możesz uniknąć poważnych błędów. I będzie wiele okazji, aby się do nich zjechać.

Szczegółowy horoskop dla królika (kota) >>

Smok

Dla Smoka nadchodzi czas na inwestycje. Bez zarobków, bez wzrostu aktywów i spoczywania na laurach: im więcej masz teraz czasu na inwestowanie - bez względu na dziedzinę swojego życia - tym bardziej pozytywna i radosna będzie dla ciebie przyszłość.

Pamiętaj jednak, że uzyskasz maksymalny zysk ze wszystkiego, co zrobisz, pozyskując wsparcie i aprobatę, a nawet bezpośrednio przyciągając gospodynię roku. Nawiasem mówiąc, to z nią masz maksymalną szansę na zorganizowanie swojego życia osobistego w tym roku - nie przegap tej opcji. Nie możesz sobie nawet wyobrazić, jak będziesz szczęśliwy!

Szczegółowy horoskop dla Smoka >>

Snake

Wąż musi być mądry i rozważny. Nie, stopień tych cech, które już posiada, nie wystarczy. Tak, to ważne. W końcu spodziewamy się wielu rzeczy, a wiele z nich spowoduje zastój lub otępienie. Będziesz nieskończenie męczył się brakiem konkretnych celów i kłopotami wokół i bez.

Co więcej, wydarzenia będą wymagać od ciebie nietypowego dla ciebie poziomu aktywności. Jednocześnie cicho czołgając się na bok i udając, że nie masz z tym nic wspólnego, nie zadziała: jeśli nie zrobisz wszystkiego, co planujesz w roku Szczura, możesz po prostu zapomnieć o dalszym ruchu do przodu.

Szczegółowy horoskop dla Węża >>

Koń

Konie nie zostaną zabrane. Nie, nie tak: NIE PIELĘGNUJ! Wszystko, co poprzednio zrobiono, w jakiś sposób przypominało improwizowane, teraz będzie wymagało ogromnych wysiłków, które ... nadal do niczego nie doprowadzą. Standardowe łamigłówki wydają się przytłaczające i nagle okazuje się, że nawet lojalni kibice odwrócili się od ciebie. Nawiasem mówiąc, głównie z własnej winy.

W tym roku zmusisz cię do ustanowienia wszystkich rekordów własnego konfliktu i drażliwości, więc zepsuć relacje ze wszystkimi z gwarancją. Jest szansa na wydostanie się z minimalnymi stratami, ale w tym celu musisz zachować kontrolę w najcięższy sposób co minutę.

Szczegółowy horoskop dla konia >>

Koza

Koza będzie nieznośnie obciążona mieczem przygotowania wiszącym nad nią. Nadchodzi coś, co jest bardzo ważne i kluczowe dla ciebie osobiście, rozumiesz, że wszystko musi być zrobione, aby tak się stało, ale ... To jest przerażające, niezrozumiałe i bardzo trudne.

Aby osiągnąć to, czego potrzebujesz, i nie zepsuć wszystkiego, pamiętaj, aby zebrać wokół siebie potężną grupę asystentów i podobnie myślących ludzi, a im są bardziej wpływowi i zasobooszczędni, tym większe masz szanse na osiągnięcie celu. Będziesz także potrzebował cierpliwości. Dużo cierpliwości. Dużo ...

Szczegółowy horoskop dla kóz (owiec) >>

Małpa

Małpa będzie miała świetny rok: wszystko, czego nie chcesz, wpadnie w twoje ręce, będą możliwości ulepszenia czegoś w życiu, więcej niż wystarczająco! Czasami szczypiesz się z niedowierzaniem, że to wszystko jest naprawdę z tobą i naprawdę - naprawdę. Mniej emocji i więcej szczegółów - trzeba wykuwać żelazo, a sam los nadmuchuje dla ciebie miechy.

Zacznij swój biznes, realizuj najśmielsze pomysły, szukaj swojej miłości. A jeśli znajdziesz w pobliżu szczura, który jest jeszcze nieosłonięty, złap go, ponieważ to ona jest gotowa uzupełnić twoje szczęście!

Szczegółowy horoskop dla małpy >>

Kogut

Kogut nie będzie tak prosty, różowy i bezczelny, jak zwykle. Wszystko, co udało nam się zgromadzić w tym okresie, powinno być starannie ukryte w ustronnym zakątku - właściwy moment, co na wydatki, co na inwestycje jeszcze nie nadeszło i trzeba będzie na to bardzo długo czekać.

Jeśli z przyzwyczajenia postępujesz zgodnie ze swoją szeroką naturą i zaczynasz żyć pełnią życia, los szybko zewrze się i umieści cię na swoim miejscu. Co więcej, jest to bardzo bolesne. Zachowaj szczególną ostrożność w kwestiach finansowych - w tym roku dosłownie każdy atom na tym świecie będzie próbował cię zerwać jak lepki!

Szczegółowy horoskop dla koguta >>

Pies

Pies będzie musiał zmienić się ... w wiewiórkę. Podobnie jak ta notoryczna pracownica koła, ona będzie bezsensownym zamieszaniem, beznadziejnie ciężko pracować, nie rozumiejąc, dokąd to wszystko prowadzi, a to jeszcze bardziej ją zdenerwuje.

Albo rozstajesz się z nawykiem szukania wzniosłych celów we wszystkim, albo wpadasz w głęboką depresję. Które niekończące się rzucanie koralików przed świnie tylko się zaostrzy. Wszystko, co wcześniej wydawało się interesujące i inspirujące, straci na atrakcyjności. Co najważniejsze, nie odcinaj ramienia i nie pokazuj swojej postaci - lepiej poczekać ten okres i nic nie robić.

Szczegółowy horoskop dla psów >>

Świnia

Tak więc twój Benminyan jest w tyle - nadszedł czas, aby zebrać owoce jego osiągnięć, spocząć na laurach i ogólnie cieszyć się życiem. Ponadto Szczur bardzo cię wspiera, więc na pewno rzuci kilka dodatkowych opcji skutecznego rozwoju.

Co najlepsze, rok zakończy się wraz z przedstawicielami tego znaku zatrudnionymi w sztuce, jednak dla wszystkich wszystko będzie bardzo, bardzo. Poznasz nowych użytecznych i miłych przyjaciół, wykąpiesz się w powszechnej adoracji, i możliwe, że jeśli wcześniej nie odnalazłeś swojej miłości, to właśnie w nadchodzącym roku będziesz miał wszelkie szanse!

Szczegółowy horoskop dla świni (dzika) >>