Horoskop wschodni na rok 2020 dla Tygrysa

Chińskie horoskopy są bardzo ciekawą rzeczą do nauki. Rzeczywiście, czasami zdumiewa nas to, jak spostrzegawczymi, mądrymi i interesującymi w swojej psychologii są ci ludzie, jeśli udało im się stworzyć takie zjawisko kulturowe.

A kiedy zdasz sobie sprawę, że mieszkańcy Królestwa Środkowego nie traktują ich poważnie - niemal co minutę sprawdzają swoje życie, zaczynasz myśleć, że skoro ponad miliard ludzi w to wszystko wierzy, to może nie są tak bardzo w błędzie?

Nie ma znaczenia, że ​​czytasz swoją prognozę na następny rok tylko jako być może przydatną informację w czymś, lub, na wzór Chińczyków, jest mocno przekonany o jej nieomylności, a korzyść z jej przestudiowania będzie dla ciebie znacząca.

Przynajmniej dlatego, że masz silniejsze poczucie, że nie jesteś sam z przeznaczeniem - wcale. Z tobą ramię w ramię stanie i inni ludzie, którzy są do ciebie podobni przez te lub te cechy. I razem, jak wiadomo, łatwiej jest przetrwać wszelkie trudności. Tak, i chcesz dzielić się z kimś osiągnięciami. Przynajmniej po to, żeby ktoś się chwalił i komu się z ciebie cieszył ...

Cóż, zostawmy długi wstęp i porozmawiajmy dzisiaj o tym, co przygotował w nadchodzącym 25 stycznia 2020 roku, w roku Metal Rat, chińskiego zodiaku urodzonego pod znakiem Tygrysa.

Co zrobić, aby w 2020 roku szczęście się do ciebie uśmiechało?

W rzeczywistości, aby Szczur mógł zaprzyjaźnić się z Tygrysem, musi podjąć wiele wysiłku. Błędem będzie jednak wymienienie tych znaków jako antagonistów. Jednocześnie masz z nią coś wspólnego. A tak przy okazji, bardzo dużo: dla was obojga „trójka” będzie szczęśliwą liczbą, a lilia jest twoim ulubionym kwiatem. Nawiasem mówiąc, w jednym z odcieni zbiegasz się - w kolorze niebieskim.

Aby nie zostać odrzuconym przez Szczura pod względem psychologicznym, powinieneś zmniejszyć odrobinę agresji, przestać uważać się za ostateczną prawdę, a także tych, którzy mają jedyną odpowiedzialną misję do walki na barykadach. Tegoroczna patronka jest graczem zespołowym: staraj się dostrzegać pozytywne cechy innych i nie kwestionuj ich prawa do heroizmu.

Co do reszty, bardzo solidnie połączysz się i uzupełnisz - zarówno błyskotliwe osobowości, charyzmatyczni, jak i atrakcyjni, odpowiedzialni przywódcy, czarujący i obdarzeni imponującym wnętrzem.

Jednak nie lubisz mówić za dużo - jesteś bardziej przedsiębiorczy, więc aby odnieść sukces w tym roku, spróbuj nauczyć się otwierać na ludzi i cieszyć się dzieleniem się informacjami i emocjami.

Aby uspokoić Szczura, udekoruj północną część domu afrykańskimi fiołkami lub liliami. Staraj się umieścić wszystkie najważniejsze rzeczy w domu w kierunku zachodnim, północno-zachodnim i południowo-zachodnim, spójrz tam swoją twarzą podczas pracy lub relaksu.

Pamiętaj, że w tym roku, z wyjątkiem 3, szczęśliwymi liczbami będą 2, i spróbuj przypisać wszystkie ważne sprawy chińskiemu kalendarzowi na 2 i 9 miesięcy, najlepiej 4 lub 13 każdego z nich. I pamiętaj, że 4 i 12 miesięcy, a także cyfry 5 i 9 zakończą się niepowodzeniem.

Horoskop na 2020 r. Dla męskich tygrysów

Cały rok dla mężczyzn Tygrysów będzie bardzo, bardzo udany. Uzasadnione ryzyko odniesie sukces, bez względu na to, jaką sferę życia dotknie. Jeśli zdecydujesz się na zmianę pola działalności lub na inne kardynalne innowacje, nie krępuj się zdecydować - wszystko pójdzie dobrze i przyniesie maksymalne korzyści.

Największy sukces w Twojej karierze i życiu osobistym czeka na Ciebie w pierwszej połowie roku. W drugim, pomimo niewielkiego zmniejszenia tempa, wszystko też będzie bardzo dobre. Najważniejsze jest pozostać tak aktywnym i nie podejmować pochopnych kroków, szczególnie jeśli ryzykujesz coś w tym samym czasie.

Szczur będzie wymagał maksimum opanowania i roztropności, do czego jesteś zdolny tylko pomimo tego, że ogólnie nie jest to twój koń. Przygotuj się na ciężką i konsekwentną pracę - nie będziesz w stanie wynieść się z piekła z wysokości, niestety, nawet biorąc pod uwagę, że w ogóle nie jesteś maratończykiem.

Zwróć też uwagę, że im bardziej ulegniesz twórczym nastrojom, tym bardziej niezwykłe myślisz, tym większe prawdopodobieństwo, że odniesiesz wyjątkowy sukces.

Horoskop dla kobiet Tygrysy na 2020 rok

Tygrysy będą miały pracowity, pełen wydarzeń rok, bogaty w wydarzenia i wyzwania - jednym słowem wszystko, co kochasz i w czym jesteś prawdziwym profesjonalistą. Sukces nadejdzie bezbłędnie, a im bardziej aktywna będzie Twoja pozycja życiowa, a im więcej zrobisz, aby ją osiągnąć, tym bardziej imponujące będą jej rezultaty.

W pierwszej połowie roku będziesz musiał rozwiązać szereg problemów, które są najważniejsze dla twojej przyszłości, w których będziesz musiał zastosować wszystkie swoje umiejętności do niezwykłego myślenia i przywództwa. Przedstaw swoje pomysły i podejmuj się najbardziej skomplikowanych projektów - wszystko podda się Twojej presji.

Jeśli jednak nie poradzisz sobie z pewnym nieodłącznym awanturnictwem i nie staniesz się roztropny i mniej emocjonalny, sprowokujesz oburzenie kochanki roku. Uważnie przyjrzyj się spotkaniom, które przygotuje dla ciebie los, a także rozwijanym szansom - niektóre z nich będą miały dla ciebie fatalne znaczenie.

Miłość horoskop

Zakochany jesteś niesamowicie pragmatyczny i trudno go zadowolić, ponieważ nie jesteś a priori skłonny do kompromisu. Z natury jesteście poszukiwaczami przygód, ale Szczurowi się to nie podoba - pamiętajcie o tym. Zapalona koneserka wartości rodzinnych nie doceni twojego egoizmu i wiatru.

Dlatego szczęście będzie towarzyszyć tylko tym tygrysom, które już „podeszły” i są gotowe do zakotwiczenia. Jeśli nadal zginasz swoją agresywną rustykalnie linię, przestraszyć osobę, która może nadrobić twoje szczęście - pomyśl o swojej postaci i zachowaniu, spróbuj stać się romantykiem, przynajmniej w czymś. W przeciwnym razie pozostaniesz sam.

Zwróć uwagę na swoje otoczenie i nowych znajomych - przedstawicieli takich znaków, jak Smok, Koń i Świnia. Relacje z nimi najlepiej się sprawdzą, jeśli zdecydujesz się wygrać ich lokalizację. Ale byków, małp i, podobnie jak ty, tygrysów, należy unikać wszelkimi środkami.

Pomimo tego, że takt i cierpliwość nie są twoją rzeczą, spróbuj kultywować te cechy w sobie - pomogą one znaleźć prawdziwe rodzinne szczęście.

Kariera i finanse

Pod względem kariery, pierwsza połowa roku Tygrysy będą po prostu wyjątkowe - będzie to jeden z niewielu lat w ich przeznaczeniu, w którym los zaoferuje im tak wiele ekscytujących możliwości. Jeśli będziesz wystarczająco aktywny i zaczniesz deklarować się tak często, jak to możliwe, z pewnością będziesz w tym okresie sprawował urząd.

Możliwe, że jeśli udowodnisz, że jesteś wybitnym organizatorem, tryskasz ciekawymi pomysłami, możesz zebrać wokół siebie zespół podobnie myślących ludzi i poprowadzić ich w nowym projekcie. Lub po prostu uzyskaj pozycję lidera w poprzednim miejscu pracy - w zależności od okoliczności życiowych.

Jednocześnie znacznie wzrośnie dobrobyt finansowy, co jest spodziewane. W drugiej połowie roku, jeśli coś wymaga od ciebie rozsądnego ryzyka, możesz zdecydować o tym - masz zagwarantowany rozwój finansowy i zawodowy. To najlepszy czas, aby zmienić pracę na bardziej obiecującą, jeśli chcesz.

Zdrowie tygrysa w Roku Szczura

Pomimo tego, że twój entuzjazm i aktywność związana z chorobami po prostu nie opuszcza miejsca, biorąc pod uwagę bogactwo i odpowiedzialność bieżącego roku, staraj się zwracać większą uwagę na swoje dobre samopoczucie.Zaleca się utrzymanie zdrowia poprzez sport, na przykład bieganie, aerobik i powiązane techniki.

Ale należy unikać nadmiernego wysiłku fizycznego lub przynajmniej rozgrzać się przed nim rozgrzewkami, w przeciwnym razie nie należy unikać urazów i chorób. Pamiętaj, aby na przemian pracować z odpoczynkiem, nawet jeśli nie daje on tyle czasu, ile byśmy chcieli, w przeciwnym razie przeziębienia, a nawet komplikacje w postaci gorączki.

Pamiętajcie, że jesteście sprinterami - nie styrami. Nie powinieneś się męczyć przez długi czas, w przeciwnym razie stracisz wydajność pracy i witalność. Spróbuj podzielić wakacje na kilka części, a kiedy poczujesz, że jesteś na krawędzi, zrzuć wszystko i wyzdrowiej.

Oto taka prognoza dla Tygrysów na 2020 r. Przygotowana przez chińskich ekspertów, a my naprawdę chcemy wierzyć, że na pewno się przydasz, kiedy będziesz planować i przygotować się na przyszłe osiągnięcia. Życzymy im tylko powodzenia!

Obejrzyj wideo: TYLKO DWÓCH PRZEŻYŁO - Obóz zagłady w Bełżcu NOWY NURT (Listopad 2019).