Cartoon Trolls 2 (2020)

Po zebraniu jednej z najbardziej godnych pozazdroszczenia konstelacji głosów, animowany film „Trolle” z DreamWorks właśnie teraz aktywnie przygotowuje się do premiery swojej kontynuacji. Pierwsza część opowieści o uroczym Tsvetanie i Rozochce niemal potroiła swój budżet w kasie i została tak ciepło przyjęta przez publiczność dzieci, że nikt nawet nie pomyślał, że wkrótce będziemy zadowoleni z kontynuacji ich historii.

Singiel Justina Timberlake'a „Can't Stop the Feeling!” Następnie została uznana za najlepszą piosenkę 2016 roku według Hollywood Film Award i Złotego Globu, a w „Trolls 2” oczywiście czekają na nas nie mniej niezwykłe odkrycia muzyczne!

Możemy powiedzieć o Trollach, że są to bardzo melodyjne, pozytywne, a czasem filozoficzne bajki, z niewiarygodnie dobrymi wiadomościami, pouczającymi, ale nie rzucającymi się w oczy. Jasne kolory, które mogą zachwycić każde dziecko i stać się doskonałym środkiem przeciwdepresyjnym dla osoby dorosłej, jednak nie można nazwać humoru szczególnie błyszczącym, chociaż taśma nigdy nie domagała się szerokości i uniwersalności odbiorców.

Jeśli chodzi o porównanie z innymi projektami, powiedzmy od razu, takie żmudne piosenki jak w „Moana” nie są nawet wspomniane, ale z grafiką mamy nadzieję, że trochę nadrobią, ponieważ na pierwszym zdjęciu wszystko było na poziomie czterech lat temu „Dream Keepers” ”i trzeci„ Madagaskar ”.

Przypomnij sobie, że projekt tych uroczych trolli został stworzony przez duńską firmę Dam Things, która od 1959 r. Produkuje lalki z różnokolorowymi włosami. Kiedyś założyciel tej marki, cieśla Thomas Dam, stworzył dla swojej córki podobną lalkę jak świąteczny prezent i od tego czasu bohaterowie stali się ikonami, rozpoczynając potężną serię.

Działka

 • Data wydania: 20 lutego 2020 r. (Rosja) / 17 kwietnia 2020 r. (USA)
 • Kraj: USA
 • Gatunek: animowana komedia

Tak więc, przyjaciele są uratowani, na chwilę zapomnieli o zagrożeniu ze strony Bergenów i ogólnie wszystko jest w porządku, jednak nasi radośni mali przyjaciele nadal są fidgetami! Dzieci mają nową Królową, odkryły wiele supermocarstw i temperamentnych postaci.

Co czeka ich dalej? Oczywiście nowa runda ekscytujących i nieskończenie pouczających przygód, słodka, miła - jednym słowem wszystko ma styl pierwszego zdjęcia! I pomimo tego, że specyfika skryptu, zgodnie z tradycją, do niedawna była utrzymywana w tajemnicy, znaleziono informacje od redakcji dotyczące przyszłej fabuły drugiego „Trolla”.

Według niektórych doniesień jedyny troll w Creek nie powrócił - ukryty drugorzędny antagonista historii, który był Trollem Spokoju Zen i interesował się Poppy, dopóki nie stracił dobroci po zdradzie na rzecz Bergenów, próbując ocalić własną skórę. On, podobnie jak szef kuchni Bergen, został ostatecznie pokonany, ale możliwe jest, że ta tchórzliwa postać powróci, aby sprawić bohaterom wiele kłopotów.

Ekipa filmowa i obsada

Będzie kontynuował opiekę nad trollami w pierwszej części serii Walta Dorna, znanego hollywoodzkiego animatora, który wcześniej wyreżyserował 12 odcinków „Bob Sponge Square Pants”, a także miał udział w tworzeniu drugiego i trzeciego „Shrek” i „Madagaskaru”. Pomoże mu David Peter Smith, znany z tych samych dzieł, który napisał również scenariusze do The Underwater Brothers i The Powerpuff Girls. Scenarzystami, podobnie jak pierwszymi Trollami, będą Jonathan Eibel i Glenn Berger, którzy są współautorami SpongeBob, Alvin and the Chipmunks, Kung Fu Pandu i innych.

Bez wątpienia Tsvetana zabierze głos Justin Timberlake, popularny piosenkarz i kompozytor, aktor i producent. Nawiasem mówiąc, ten rodzaj pracy nie jest dla niego nowy: w 2010 roku wydano kreskówkę „Yoga Bear”, w której wypowiedział Boo-boo, aw trzecim „Shrek” Arthur Pendragon przemówił swoim głosem. Rolę Rozety ponownie wcieli się Anna Kendrick, która wcześniej wydała tylko jedną kreskówkę: „Paranorman, czyli jak wytresować zombie”, w której Courtney wyraziła to.

W dalszej części spodziewany jest udział Jamiego Dornana (dla niego będzie to pierwsze dzieło w animacji), Sama Rockwella (Napoleon Dynamite, Darwin's Mission), Jamesa Cordena (Ralph 2, Emoji, Norm i Niezniszczalny, wszystkie „Gruffalo”, „Union of Animals”, „Planet 51”), Full Borg („Ralph 2”, „Archer”, „Boss Milkseeker”, „Ferdinand”), Kunal Nayyar („Sanjay and Craig”, „Glacial” okres 4 ”), Anthony Ramos, Kelly Clarkson, Karan Sony, Ron Fanchise i inni.

Fakty filmowe

 • Trolle można było zobaczyć w kamerze Pixar's Toy Story. I w „Shrek na zawsze” uczyniły Rumpelstiltskin „gniewną peruką”.
 • DiC Entertainment powróciło dwukrotnie do tematu trolli: w 1992 r. Półgodzinny film animowany „Magiczne super trolle” ze złym Krukiem, aw 2005 r. - serial animowany „Trollz”.
 • Ponownie rozważ Guardians of the Galaxy: Yondu ma trollowe lalki w swojej „bezcennej kolekcji”!
 • Dwie bardzo popularne gry wideo zostały wydane z bohaterami trolli: Trolle na Treasure Island i Trolle.
 • Od lat 90. istnieje osobna seria „lalek” dla chłopców „The Original Battle Trolls”.
 • Reporterzy i podcasterzy gier wideo, bracia McElroy, powiedzieli, że będą zaangażowani w projekt.

 • Trolle staną się piątą serią DreamWorks po Shreku, Kung Fu Pandzie, Madagaskarze i Jak wytresować smoka?
 • Początkowo chcieli wydać film w kwietniu, ale postanowili przyspieszyć, aby nie konkurować z nadchodzącym „Fast and the Furious 9”.
 • Anna Kendrick i Flula Borg po raz pierwszy współpracują od czasu Perfect Voice 2.
 • To zabawne, ale seria „troll” całkowicie powtarza harmonogram wydawnictwa części „Beastman” przez lata.
 • Kreskę można stworzyć z udziałem Mike'a Mitchella, ale wolał LEGO 2 od niego.

W tej chwili niestety nie zostały jeszcze przesłane oficjalne zwiastuny lub zwiastuny filmowców.

Obejrzyj wideo: TROLLS 2 WORLD TOUR Trailer #1 Official NEW 2020 Animated Movie HD (Grudzień 2019).