Movie Observer (2020)

Hasło tego nadchodzącego rosyjskiego obrazu wydaje się dość wyczerpujące i pouczające. „Witaj w świecie moich marzeń” - mówi Jarosław Bernadska, główna inspiracja ideologiczna i jej autorka.

Świat uchwycony w filmie jest odbiciem dziwnego Wszechświata, w który Jarosław był czasami „wyrzucany” we śnie. Jego wyjątkowość nie mogła nie dotknąć tej twórczej osoby, i właśnie z tej koncepcji narodził się „Obserwator”.

Filmowanie obrazu rozpoczęło się w 2013 roku, ale tego produktu trudno nazwać komercyjnym - była to swoista walka o pomysł, test pióra w bardzo niszowym, ale niezwykle interesującym gatunku. W którym wcześniej niestety tak mało filmów pojawiło się w krajowej dystrybucji filmów. Oczywiście można argumentować, że tak silna niezależna praca, obdarzona bezwarunkowo silnym przesłaniem filozoficznym i nieskończenie świeżym spojrzeniem na sprawy, z trudem znajduje odbiorców. Życzymy jednak, aby ten obraz Jarosława Bernadskiej był bez wątpienia sukcesem i spieszyliśmy się z zapoznaniem czytelnika ze szczegółami jej pracy i pracy jej zespołu.

Działka

  • Data wydania: 10 lipca 2020 r
  • Kraj: Rosja
  • Gatunek: surrealistyczny thriller

Ta historia opowiada o odnoszącym sukcesy moskiewskim artyście Aleksieju, którego życie było bardzo obiecujące i pełne wydarzeń. Aż do pewnego momentu. Wydarzenia mają miejsce w 2013 r. I na początku malują pozornie realistyczny obraz: wzorowy człowiek rodzinny Aleksiej doświadcza tragedii w swoim życiu - jego córka znika.

Niemal w tym samym czasie jego żona wyrzuca go bez słowa i odszedł w nieznanym kierunku. Młodzieńca oczywiście ogarnia depresja - jego życie jest zrujnowane, jest rozdarty i zupełnie nie wiadomo, co robić dalej. Aleksiej nadal szuka swojej córki, bezskutecznie walcząc z rozpaczą. Ale wszystko się zmienia, gdy przychodzi Wiedza.

Jakoś, aby się rozproszyć i zarobić na życie, zaczyna pracować nad jednym portretem, a podczas słuchania radia dowiaduje się o tajemniczym zjawisku zjawiska głosu elektronicznego. Był to punkt zwrotny w jego losie, ponieważ od tego czasu jego życie przepełniało zupełnie inne, wcześniej nieznane siły, które prowadzą go do zupełnie innych płaszczyzn bytu. Wyjaśnia mu się jego główny cel: bez względu na wszystko musi wypełnić swoje przeznaczenie. Podczas tych podróży zostaną przedstawione wszystkie możliwości. I dopiero wtedy znajdzie odpowiedzi na swoje pytania ...

Ekipa filmowa i obsada

Filmowanie „Obserwatora” Yaroslav Bernadskaya jest młodym producentem, reżyserem i scenarzystą, który, zgodnie z jej zapewnieniami, wykorzystał „własne ezoteryczne doświadczenie” do pracy nad tym obrazem. Rosjanka ukończyła Instytut Biznesu i Projektowania w 2011 r. Z dyplomem z projektowania i grafiki. Wśród jej prac oprócz tego filmu Fatal Heritage z 2018 roku. Napisała także scenariusz do kręconego teraz mistycznego thrillera, wcieliła się w rolę operatora i działała jako producent.

Oprócz jej taśmy wyprodukował Maxim Stoyalov, który nakręcił „Entropy”, „Darkness”, „Newcomer”, „In the Darkness” i „Zone”, znany, nawiasem mówiąc, aktor, który, oprócz swoich filmów, brał udział w serialu „Fierce”, „Alien” dystrykt ”,„ Bohaterowie z bramy ”i„ Czy ktoś tam jest? ”, a także stały partner Bernadskiej w jej pracy, Lika Kryłaeva.

Producentem dźwiękowym filmu będzie młody ukraiński muzyk z Kramatorsk Sergey Malyar. Dla niego będzie to pierwsze doświadczenie w tej roli. Nawiasem mówiąc, zagra jedną z ról w filmie - Mr. Tso. Również po raz pierwszy. A muzyka należy do pióra Jollroy.

Bohater, Aleksiej, zostanie zaprezentowany publiczności przez trzydziestoletniego rosyjskiego aktora Antona Bessałowa, znanego z serialu telewizyjnego „Stroybatya”, w którym grał w krótkiej, ale bardzo pamiętnej roli jako poborowy szachista. W roli swojej żony Veroniki Natalia Drychikova zagrała, a dla niej jest to pierwsza rola w filmie. Podobnie dla Jewgienija Finadejewa - w opowieści porywacz-maniak. A córka Aleksiej, Kristina, zagra młodą aktorkę Anastasię Valievę.

Ogólnie kasta jest pełna świeżych odkryć. Na przykład tutaj jest inny - Ivan Tokovchuk. Warto zauważyć, że całkowity brak edukacji aktorskiej i doświadczenia w strzelaniu nie przeszkodził mu w pełnieniu żywej i niezapomnianej, a raczej trudnej roli starszego profesora.

Również pierwsza praca w filmie „Obserwator” będzie dla Dmitrija Kryłowa, który dostał tu dwie role bliźniaków, oraz dla Andrei Balyko i Evy Morgan - czarownic cesarza.

W samego cesarza (Kozlogołowy) wystąpi aktor działający pod pseudonimem Shved Nagatinsky i Anzhelika - Anastasia Korneeva. Wśród innych aktorów spotkamy się z imionami Maria Isaeva, Karina Sheremetyeva, Viktor Asanov i Anna Slavina („Fatal Heritage”).

W kasty znajdują się również bardziej doświadczone postacie narodowej kinonivy. Na przykład Eugene Chupin, znany z filmów „Klucz Salamandra”, „Sekrety dochodzenia”, „Ulice zepsutych świateł”, „Opera: Kroniki rzezi”, „Głupiec”, „Powrót za wszelką cenę”, „Dominik” i inne obrazy. Nawiasem mówiąc, tutaj pojawił się na swoim zwykłym zdjęciu śledczego.

A jednak, co zaskakujące, najmłodszy członek obsady, wykonawca roli córki Aleksieja, Kristiny, Anastazji Valievy: dziewczyna uczestniczyła w serialu „Sasha Tanya” i „Sofia”, a także w kilku filmach krótkometrażowych.

Fakty filmowe

  • Główny aktor, Anton Bessalov, jest mężem producenta, reżysera i scenarzysty obrazu Jarosława Bernadskiej.
  • Aby sfinansować taśmę na jednej z największych rosyjskich platform crowdfundingowych, ogłoszono zbiórkę pieniędzy, a każdemu, kto zainwestował, zaoferowano możliwość odegrania w niej epizodycznej roli.
  • Historia dziewczyny Angeliki, która jest częścią fabuły obrazu - który zmarł tragicznie w 1917 roku - jest prawdziwa. Twórcy obrazu twierdzą, że próbowali skontaktować się z nią za pomocą Fenomenu Głosu Elektronicznego w trakcie dochodzenia, a sama Angelica osobiście opowiedziała im swoją historię w trakcie tych badań ...
  • Zgłoszony czas trwania filmu wynosi 110 minut.

Obejrzyj wideo: OBSERVER All Cutscenes Game Movie 1080p 60FPS (Listopad 2019).