2020 jakie zwierzę według horoskopu

Nowy Rok nadejdzie sam i oczywiście jest niezwykle interesujący dla wszystkich, aby dowiedzieć się, jakie zwierzę będzie poświęcone zgodnie ze wschodnim kalendarzem? Rzeczywiście wiele zależy od tego: biorąc pod uwagę cechy znaku i prognozę na ten rok, łatwiej jest podejmować niezwykle trafne decyzje i dokonywać w nim świadomych wyborów, a także dokładnie wiedzieć, jak przyciągnąć maksimum szczęścia we wszystkim.

Wschodni horoskop przyswajał skrystalizowaną mądrość przez tysiąclecia, jest bardzo logiczny, konsekwentny i wcale nie egzotyczny nawet dla nas - którzy dorastali w zupełnie innym kulturowym paradygmacie. Zapoznajmy się z jego zaleceniami i dołóż wszelkich starań, aby nasze życie było idealne!

2020 Metal Rat

25 stycznia 2020 r. Przejmie władzę Rok Metalowego Szczura - pierwszy z 12-letniego cyklu, otwierając go i ustawiając do końca. Tak więc rok nadchodzi bardzo ważny - miej to na uwadze! Zakończy się 12 lutego 2021 roku i do tego czasu postaramy się dogadać z tym cudownym pod każdym względem zwierzęciem.

W tym roku faworytami sukcesu i powodzenia są Króliki, Byki i Smoki, prawdziwi przyjaciele szczura. Małpy, węże, psy i świnie również poczują się całkiem komfortowo. Oczekuje się, że Tygrysy będą miały rok pod statusem „wszystko jest skomplikowane”, ale Konie i Koguty mogą sympatyzować tylko z kochanką roku, w którym się znajdują. W przypadku Kóz możliwe są jednak dwie polaryzacje: albo wszystko albo nic. Jednocześnie los dokona wyboru pod względem szacunkowym wyłącznie na podstawie zgodności z elementami. Oznacza to, że jeśli urodziłeś się w roku panowania ognia, to szczerze mówiąc, nie masz szczęścia. Ale woda poczuje się lepiej niż kiedykolwiek.

Zgodnie ze swoimi cechami Rok Szczura jest rokiem ciężkiej pracy, celowego rozwoju, nawiązywania przydatnych kontaktów biznesowych i realizacji planu. Pamiętaj, że powinieneś w tym dobrze zacząć na przyszłość: zaoszczędź imponującą ilość pieniędzy, zacznij podnosić swoje kwalifikacje lub trenować w innym profilu, zdecyduj się na dzieci, jeśli są jakieś plany. Bardzo ważne jest również zwrócenie maksymalnej uwagi na rodzinę, dzieci i dom - jest to zazwyczaj jeden z najkorzystniejszych lat dla urządzenia i poprawy życia osobistego w cyklu.

Będzie to bardzo niekorzystne dla wszystkich manipulatorów, kłamców i oszustów. To bardzo przydatny czas, ponieważ jest to jednak początek cyklu, spójrz wstecz, wyciągnij wnioski i podejmij odpowiednie decyzje na przyszłość. Aby osiodlić swój los i zakończyć rok 2020 maksymalnym zyskiem, powinieneś wykazać się maksymalną świadomością, podjąć uzasadnione ryzyko, być szczerym i uczciwym, rozważnym i obiektywnym, bez względu na wszystko - jest to już wymóg Metalowego Elementu.

Jak spełnić święto

Wiedząc, czyj dokładnie będzie ten rok, porozmawiajmy o symbolice. Kolory Szczura to zielony, złoty i niebieski. Ale elementy metalu są białe (lub srebrne), szare. W tej gamie należy polegać na świętowaniu Nowego Roku. Pamiętaj też, że u tego zwierzęcia liczby 3 i 2 mają szczęście. W dowolnej kombinacji. Uwielbia lilie i fiołki afrykańskie, więc zastanów się nad tym, wybierając perfumy, rośliny do domu i pracy, odbitki w ubraniach.

Aby przyciągnąć przychylność Szczura, zaleca się udekorowanie domu na zachód, północny zachód i południowy zachód. A resztę zalecamy wziąć na ołówek następujące punkty wsparcia.

Udekoruj dom i choinkę

Jak zapewne już zrozumiałeś ze wzmianki o elementach 2020 roku i kwiatach, które kochała jego kochanka, lepiej jest łączyć zielone, niebieskie, białe i szare odcienie w dekoracji pokoi i choinki oraz używać akcentów i wykończeń w kolorze srebrnym lub złotym jako akcentów. Pamiętaj jednak, że zastosowanie więcej niż 2 podstawowych odcieni oraz niektórych metalicznych z wymienionych w tym samym pomieszczeniu jest złym manierem.

Jednocześnie nie wahaj się ozdobić miejsca ciętymi świeżymi kwiatami - im więcej, tym lepiej. Nawet Szczur kocha domowy komfort, wszystko jest tradycyjne. Czas więc zdobyć świąteczne dekoracje babci z antresoli, wykonać słodkie ręcznie robione rękodzieła na Nowy Rok i ozdobić nimi dom. To prawda, pamiętaj, że ekscesy nie są w stylu tego zwierzęcia - wszystko powinno być schludne, racjonalne i gustowne. W żadnym wypadku nie jest „drogi, bogaty”.

Co spotkać w 2020 roku Szczura

Idealny strój na rok Szczura to coś nienagannie eleganckiego, ale prostego, bez dodatków. Mistrzyni roku nie zrozumie Cię, jeśli obraz będzie zbyt wielowarstwowy i drogi, a główny nacisk należy położyć na praktyczność i wygodę. Suknie wieczorowe lub koktajlowe i garnitury męskie wykonane z tkanin o metalicznym połysku lub z odpowiednim wykończeniem są bardzo dobre. Dojrzała seksualność, niektóre, a nawet surowość - to główne motywy, które powinny przenikać twój wygląd. Krój - klasyczny, bez dodatków.

W przypadku sukienek, jako stylów, zdecydowanie zaleca się zwracanie uwagi na odmiany „nowej kokardki”, „greckiej”, ponadczasowej sukienki z płaszcza, linii i swobodnego przepływu. Szczur jest zagorzałym przeciwnikiem wszystkiego, co sztuczne, dlatego wolą naturalne tkaniny, a także buty i sprzęgła wykonane z prawdziwej skóry o niedokończonej fakturze, z metalowym dekorem w naturalnych kolorach. Zgodnie z odcieniami tego wszystkiego warto wybrać coś białego, szarego, srebrnego, złotego, zielonego lub niebieskiego - i przejdziesz do sedna.

Porady dotyczące makijażu, dekoracji i włosów

Biżuteria na spotkanie w 2020 roku lepiej wybrać surowo stylowo, zwięźle i minimum kamieni. Biżuteria sztuczna powinna być preferowaną biżuterią z prawdziwych kamieni, wykonanych ze złota lub srebra. Jeśli jest to łańcuch lub naszyjnik, to jest cienki, maksymalnie, z miniaturową zawieszką. Makijaż powinien być naturalny, z metalicznym połyskiem cieni i pomadek w zimnym zakresie, chyba że ci to odpowiada.

Manicure jest schludny, piękny, ale nie krzyczy. Z minimalną ilością dżetów, rzeźb i artystycznych akwareli. Lepiej jest preferować metalizowane klejone monogramy lub koraliki, kontrastową kurtkę lub światło księżyca w nietypowej kombinacji odcieni. I wreszcie, w fryzurze, skoncentruj się na metalowych spinkach do włosów i wybierz dokładną, prostą stylizację.

Naczynia na stół noworoczny 2020

Jak wiadomo, szczur jest wybrednym stworzeniem. Mięso, warzywa, ryby, ciastka ... Używaj tego, co lubisz. Daniem mięsnym może być jagnięcina, wieprzowina, indyk, kaczka i kurczak, dobrze podane misternie ugotowane ryby morskie. Bardzo przydatne będą również sałatki mięsne, a także potrawy z kiełbasami. I oczywiście musi być dużo pieczenia z różnymi nadzieniami - warzywnymi, mięsnymi lub rybnymi, a także słodkimi z owocami. Nawiasem mówiąc, zgodnie z tym ostatnim, szczególnie chude na winogronach, bananach i jabłkach.

Pamiętaj, aby udekorować naczynia nie tylko tradycyjnymi działkami noworocznymi, takimi jak „choinki”, „Mikołaj”, „bombki”, „tarcze do zegarków” i inne rzeczy, ale także symbolem 2020. Nawiasem mówiąc, mysz i szczur są w tym sensie identyczni, więc nie zapominaj o tym, jak słodkie są myszy do dekorowania z gotowanych jaj, tak, i nie będzie trudno zebrać podobieństwo tuszy lub twarzy tych zwierząt z innych produktów. Ale bardziej szczegółowo na ten temat będziemy rozmawiać osobno i tak dokładnie, jak to możliwe, a jednocześnie udzielimy wskazówek dotyczących przygotowywania noworocznych potraw 2020, przybliżonych dobrych menu.

Pamiętaj, że Szczur jest wielkim miłośnikiem wszystkiego, co naturalne. Dlatego tekstylia stołowe lepiej jest wybierać len w kolorach roku. Wybierając go, preferuj stylowe gotowe zestawy serwetek i obrusów lub uszyj je samodzielnie, upewniając się, że te pierwsze są połączone z tymi drugimi w jednym z odcieni wzoru, ale nie łączą się z nimi w jedno bezkształtne coś. Jako pierścienie na serwetki fajnie będzie użyć pierścieni ozdobionych zabawnymi myszami.

Ponieważ tegoroczny Szczur nie jest otwarcie przyjazny elementom ognia, lepiej odrzucić świece na stole - zastąp je stylową kompozycją z naturalnymi igłami i szyszkami, dekoracjami świątecznymi lub innymi dekoracjami, bukietami dekoracyjnymi. Oczywiście prawidłowo dobierając odcienie tego wszystkiego, aby rezonowały z porcją i wnętrzem. Zdecydowanie zaleca się, aby położyć miskę ziarna na stole (najlepiej pszenicą), udekorując ją orzechami i suszonymi owocami - dla kochanki roku!

Czego nie powinno być na stole?

Biorąc pod uwagę wszystkożernego Szczura, w noworocznych potrawach 2020 jest niewiele tematów tabu. Po prostu unikaj wszystkiego, co egzotyczne, wykorzystując jak najwięcej produktów swoich szerokości geograficznych i eksperymentuj mniej, preferując znane smaki i przepisy, aby uhonorować tego znanego tradycjonalistę. Unikaj lekkich posiłków i małych porcji. A także wołowina i cielęcina.

Główne oznaki roku

Oczekuje się, że rok będzie trudny dla wszystkich znaków - i nie tylko dla tych, którzy pokrywają się z nim w horoskopie, dla których, zgodnie z chińską terminologią, uważa się go za Benminyana. Będzie wiele zmian i wyzwań, a Szczur zacznie uważnie obserwować, jak godnie i inteligentnie wydostajesz się z prób, które zaproponowała.

Absolutnie dla wszystkich obiecują wiele kłótni, zwłaszcza w pierwszej połowie roku, a także, w razie potrzeby, na całej długości - udane ustalenie ich losu. Najwyraźniej czekamy na prawdziwy „rok ślubów”!

Jakie będą dzieci urodzone w roku Szczura

Na początek, aby zrozumieć, z kim mamy do czynienia, przypomnijmy legendę o tym, jak powstał chiński zodiak. Tak więc Nefrytowy Cesarz zwołał do siebie 12 zwierząt, organizując dla nich rodzaj konkurencji, i obiecał, że będzie w takiej kolejności, w jakiej będą honorowani przez ludzi. I poszli do niego w długą i trudną podróż, a przed samym pałacem rzeka zablokowała im drogę.

Szczur, nie zastanawiając się dwa razy, poprosił dobrodusznego byka, aby przetransportował ją przez staw - i trzeba powiedzieć, że w tym czasie byli na czele wyścigu. Ale kiedy dosłownie był krok do brzegu, mała przebiegłość najpierw rzuciła się na niego, wyprzedzając byka i pobiegła do cesarza. Tak więc Szczur stał się Zabawką, która otwiera 12-letni cykl wschodniego kalendarza.

Czujesz już, z jakim genialnym manipulatorem mamy do czynienia? I wcale się nie mylisz. Jest to jednak dalekie od wszystkich cech, które posiada Szczur. Jest wybitną intelektualistką, bystry i bystry, a także potrafi wykorzystać każdą sytuację na swoją korzyść. Ten nieporównywalny oportunista może pochwalić się fenomenalną wyobraźnią i obserwacją, nie zabraknie mu ciekawości i ekscytacji znalezieniem nowych rzeczy, autotestów.

Co więcej, manipulowanie innymi odbywa się zawsze dla wspólnego dobra, a dla jednostki - koniecznie - dla tych, którzy uczestniczą w jej sztuczkach. Jest niezwykle racjonalna, nigdy nie zrobi czegoś niepotrzebnego lub nieuzasadnionego z konkretnymi celami, ale jest łagodna z natury, życzliwa i dlatego kocha ludzi, którzy są dla niej przydatni i opiekuje się nimi. Nie spotkasz jej wśród przywódców - pozwól komuś innemu zbierać szyszki na barykadach. Ale umiejętne pociąganie za sznurki, w roli inspiratorów ideologicznych, nie ma sobie równych.

Zamiast myślenia strategicznego ma ona taktyczność, ale wielu może uczyć się z siły charakteru i determinacji. Jednak ziemskość i pragmatyzm często sprawiają, że jest bardzo krytyczny i prosty w komunikacji, przez co czasami Szczur jest trudny do zrozumienia i trudny do zrozumienia. Ale jeśli się powiedzie ... Ci, których przedstawiciele tego znaku uważają za „swoje”, nie zawahają się obgryźć komuś gardła. Najważniejsze dla nich są rodzina i dzieci.

Być może nie można znaleźć najlepszych właścicieli niż Szczury: są oszczędni, lubią oszczędzać i wciągają wszystkich do domu. Ale nie odmawiają sobie osobiście drobnych prezentów. Nie tolerują samotności, lubią odrabiać lekcje i mają niezwykle aktywną naturę - energia w nich zawsze wrze, a nie spotkasz ich podczas odpoczynku. To prawda, że ​​wytrzymałość szczura jest prawdziwą katastrofą - dla niego ważne jest, aby często i całkowicie się zrelaksowała.

Robią dobrych administratorów, pisarzy, pracowników mediów, prawników, badaczy, przedsiębiorców, zawodowych polityków, a także ... kierowców samochodów. Szczur powinien jednak uważać na przesuszone powietrze i nie zaniedbywać środków zapobiegawczych przeciwko chorobom układu oddechowego i dermatologii.

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na rok 2020

Baran

W życiu osobistym Baran ma wszelkie szanse na utratę szczęścia, jeśli nie staje się bardziej zdeterminowany. Początek roku będzie pod tym względem bardzo zachęcający, ale od połowy roku dla osób pozostających w związku małżeńskim możliwe są poważne wyzwania dla interesów zewnętrznych. Zaleca się zrealizowanie swoich ambicji w swojej karierze w pierwszym kwartale roku - wszystko się ułoży i osiągniesz znaczny wzrost.

Jednak gwiazdy ostrzegają przed dużymi inwestycjami. Pod koniec roku zaczną się problemy w sektorze biznesowym, aż do chęci zmiany pracy, ale lepiej poczekać chwilę do następnego roku. Dla zdrowia spodziewaj się ekstremalnego wyczerpania energii i zmęczenia przez cały rok, aktywacji chorób przewlekłych i problemów w układzie nerwowym.

Byk

Wiedząc, kto nadchodzi rok, w miłości Byk wszystko będzie harmonijne, ale wtedy związek się rozpadnie. Najlepszy czas na małżeństwo: od sierpnia do października. Przedstawiciele rodziny tego znaku czekają na proces ze strony pokus. W pracy zaleca się, aby gwiazdy wybrały główny cel i nie rozpryskiwały wszystkiego oprócz - tylko w ten sposób osiągniesz znaczną wysokość.

Nie próbuj niczego zmieniać w swoim życiu: jeszcze nie nadszedł czas na zmianę zawodu, miejsca pracy. Pod koniec roku będziesz cieszyć się dobrymi zarobkami. Zwłaszcza jeśli zajmujesz się IT. Zwróć uwagę na układ nerwowy i sercowo-naczyniowy, bardziej zrelaksuj się i obserwuj dietę, szczególnie w lecie - to może być problem!

Bliźnięta

Bliźniacy będą mogli znaleźć swoją parę wiosną lub pod koniec roku, a szczególnie zaleca się przyjrzenie się ich zwykłemu otoczeniu - znajdziesz wiele ciekawych odkryć! Przedstawiciele tego znaku w małżeństwie na początku roku będą konfliktować z bliskimi, a następnie spróbują łaskotać los cudzołóstwem, ale jeśli nie włamacie się do wszystkich poważnych rzeczy, wszystko ułoży się jesienią i będzie harmonia. W pierwszym kwartale znajdziesz zmianę pracy i będzie ona bardzo udana.

Jesienią nie bój się korzystać z zewnętrznego wsparcia w biznesie, zwłaszcza jeśli pochodzi od krewnych. Finansiści do końca roku uzyskają dobry zysk, ale przedstawiciele zawodów kreatywnych pozostaną na najniższym poziomie. Zdrowie przez cały rok zapowiada się znakomicie, jedynym zagrożeniem są palacze i podatni na załamania nerwowe - wczesną jesienią. Pod koniec roku miej oko na odżywianie!

Rak

Na Raki początek roku jest bardzo kochający. A jeśli wolni przedstawiciele tego znaku w końcu znajdą swoje przeznaczenie (nawiasem mówiąc, drugi udany okres zostanie im przyznany w okresie październik-listopad), wtedy rodzina może zdecydować o zdradzie. Jeśli jednak nie ulegną pokusie, drugi miesiąc miodowy nadejdzie w domu. Będzie wielu przydatnych znajomych w interesach, ale nikomu nie zaleca się zaufania do biznesu.

Staraj się nie sprzeczać i nie bądź podejrzliwy wobec swoich przełożonych. Unikaj dużych zakupów latem, ponieważ już jesienią poczujesz potrzebę pieniędzy. Zmień pracę, jeśli to konieczne, lepiej jesienią. Jeśli raki przestrzegają schematu, jedzą dobrze i zmieniają preferowany sport na lekkoatletykę lub pływanie, ich zdrowie będzie doskonałe przez cały rok.

Chyba że kroniki mogą niepokoić. Pod koniec jesieni - na początku zimy, zwróć uwagę na tryb spania i wybierz się na dłuższy spacer. Możliwa bezsenność

Lew

Według horoskopu Lwów czeka rok rzucania i zwątpienia. Będą chcieli nowej miłości, ale będą bali się przerazić perspektyw.Na początku roku przedstawiciele rodziny tego znaku rozpaczliwie będą konfliktować z małżonkami - może nawet dojść do rozwodu! Jeśli jednak uda ci się przejść, będziesz chciał mieć dziecko. Nawiasem mówiąc, dla niezamężnych wielki rok na małżeństwo, ale strzeżcie się letnich znajomych.

Jesień będzie zabarwiona zazdrością, choć pod koniec roku spodziewany jest wzrost relacji. Pierwsza połowa roku odpowie szczęściem w pracy, ale pośpiech i nadmierna pewność siebie mogą zniszczyć drewno opałowe. Wczesną jesienią zwróć uwagę na nowy pomysł - w przyszłości będzie to bardzo opłacalne. W drugiej połowie roku możesz cierpieć na bezsenność i wystrzegać się infekcji przez cały okres.

Panna

Zakochana Dziewica odczuje znaczny wzrost przez cały rok. Ale na początku jego rodziny przedstawiciele tego znaku mogą kłócić się ze swoimi połówkami z powodu dochodów. Koniec lata i roku zapowiada darmowe dziewice ciekawe znajomości, zaręczyny i pierścienie wymiany. Ale bądź ostrożny, aby rzucić się prosto w pulę uczuć! Możesz zranić swoją obecną pracę lub naukę.

Początek roku zostanie przyćmiony podejrzeniami w stosunku do bossów, następnie przełączysz się na kolegów i zaczniesz z nimi konfliktować. Ale jesień będzie bardzo optymistyczna, zobaczysz wzrost, ale nie wydawaj zbyt wiele w październiku-listopadzie! Jeśli unikniesz przeciążenia, do lata zdrowie wróci do normy, ale pod koniec roku zwróć uwagę na przewód pokarmowy.

Łuski

Waga będzie cierpieć z nudów, ale jednak szanse na spotkanie z bratnią duszą od pierwszych miesięcy roku są bardzo duże. A jeśli spróbujesz urozmaicić życie czymś, wówczas już zamężni przedstawiciele tego znaku będą mogli uniknąć konfliktów z małżonkami. Ale jeśli nie skupicie się na sobie i nie przestaniecie przeklinać, pod koniec jesieni podrażnienie przerodzi się w kłótnię spowodowaną pieniędzmi, obarczoną złymi konsekwencjami.

W pierwszej połowie roku będziesz przytłoczony nową pracą, pozbędziesz się kajdan sztywnego szkieletu, ale mądrze wykorzystasz pojawiające się możliwości. A potem czekasz na wzrost. Jesienią rozpocznij rozwój zawodowy lub zmień zawód. W pierwszej połowie roku będziesz silny i energiczny, ale wtedy roślina się skończy, więc odpocznij dłużej. Ostrożnie ze sportem i ekstremalną rozrywką - możliwe obrażenia.

Skorpion

Pod koniec zimy - na początku wiosny zakochane Skorpiony będą kompletnie zawiedzione: okrutnie oszukani we wszystkich romantycznych spotkaniach. Możliwa jest nawet depresja. Wzrost na tym froncie rozpocznie się dopiero w środku lata. Jednak przedstawiciele rodziny tego znaku będą mili przez cały rok. A w październiku poczekaj na realizację jego najskrytszych marzeń.

Lepiej wyjść za mąż nie wcześniej niż w grudniu. Praca będzie dyskutowana, wszystko, co wymyślone, jest wdrażane. Ale nie zapominaj o pozytywnym nastawieniu i nie koliduj z kolegami. To prawda, że ​​wszystko to trwa tylko do września. Oczekuje się spadku w tym obszarze, ale wtedy nowi przyjaciele nagle Ci pomogą. Pod koniec roku musisz wybierać między pracą a domem.

Jeździsz tak bardzo, że wiosną będziesz cierpieć ze zmęczenia, nadejdzie bezsenność. Zachowaj ostrożność podczas stosunku płciowego - możliwe są choroby przenoszone drogą płciową.

Strzelec

W styczniu, jeśli jesteś w związku małżeńskim, chcesz mieć inne dziecko, ale nie powinieneś decydować o tym przed początkiem lata. W przypadku darmowego Strzelca początek roku będzie również pełen możliwości ustalenia swojego losu. Wiosną i czerwcem możliwe są poważne kłótnie w domu, a pod koniec roku wszystko będzie bardzo niepewne w stosunkach. Decyzja o małżeństwie jest lepsza w drugiej połowie roku.

W pierwszym kwartale możesz dużo osiągnąć w branży i znacznie wzrosnąć ponad siebie. Odrzuć próby znalezienia pracy - ryzykujesz utratą zarobków przez długi czas. W lecie praca wymaga kreatywnego podejścia lub maksymalnej odwagi. Zwróć uwagę na nowych znajomych w tym okresie - przydadzą się.

Zapewnij dobrą poduszkę finansową przed latem - prawdopodobne są duże nagłe wydatki. Październik zapowiada rozwój kariery. W pierwszej połowie roku będziesz bardzo zdrowy, ale możliwe są dalsze dolegliwości zakaźne. Koniec roku jest pełen bezsenności.

Koziorożec

Rok na Koziorożce zacznie się od wcześniejszych prób zemsty - nie poddawaj się. Ci, którzy są w związku, są zagrożeni głupimi konfliktami na wiosnę, tak, a jesienią ciągle będziesz się kłócić - teraz szczególnie z powodu pieniędzy. Jednak pod koniec roku będzie łatwiej. Wolni przedstawiciele tego znaku powinni mieć nadzieję na zmianę statusu późną wiosną - wczesnym latem i pierwszą połową jesieni.

Pierwszy kwartał będzie wyjątkowo udany w biznesie, a jeśli wykażesz się odpowiednią wytrwałością, to druga połowa roku nie minie gorzej. Nowej pracy najlepiej szukać w lecie lub w grudniu. Zwróć uwagę na swoją wątrobę w pierwszej połowie roku. Pracuj bardziej fizycznie i ćwicz, ale strzeż się obrażeń w lecie. Pod koniec roku możesz cierpieć na bezsenność.

Wodnik

W pierwszym kwartale roku Wodnik, który nie jest jeszcze w związku, szuka swojej miłości. Ale już ułożony w indywidualnym planie przez cały rok, musisz bardzo uważać, aby nie zepsuć wszystkiego. W lecie będziesz zazdrosny o swoją bratnią duszę, ale zachowaj kontrolę! Jesienią unikaj nudy w miłości, a pod koniec roku zarówno zamężni, jak i wolni przedstawiciele tego znaku doświadczą bezprecedensowego wzrostu w tej dziedzinie.

W pracy będzie wiele trudności, zwłaszcza wiosną, konfliktów, prawdopodobnie nawet zwolnienia lub degradacji. Ale nie panikuj, ponieważ jesienią będzie łatwiej, aw grudniu rozpocznie się poważny rozwój kariery, zdobądź bonus. Jeśli chcesz zmienić miejsce zatrudnienia, zrób to w sierpniu - październiku. Obserwuj swoją wagę i zdrowie przewodu pokarmowego. W listopadzie uważaj na załamania nerwowe.

Ryba

Pod koniec zimy Ryby mogą mieć nowe pokusy i doświadczenia w życiu osobistym. Jeśli zmienisz się w marcu, będą poważne problemy z twoimi bliskimi. Latem pokłócisz się ze swoim partnerem o drobiazgi, ale jesienią wszystko będzie dobrze, a stabilność na długo. Ustal swoje przeznaczenie dla samotnych, które będą miały szansę jesienią. W tym roku Ryby będą miały wiele możliwości rozwoju zawodowego. A także przydatne randki.

Od lutego do kwietnia, jeśli chcesz, możesz poszukać nowej pracy lub otworzyć własną firmę. W drugiej połowie stopień sukcesu spadnie, ale bezkrytycznie. Na początku jesieni czekają na Ciebie duże wydatki, ale wkrótce wrócą z odsetkami. W pierwszym kwartale przedstawiciele tego znaku powinni wystrzegać się obrażeń. W lecie lepiej jest przejść na dietę, mogą wystąpić problemy z przewodem pokarmowym. Poczujesz się doskonale od września, ale w grudniu możliwa jest bezsenność.

Obejrzyj wideo: Numerologia na 2020 (Październik 2019).