Wszystko o 2020 roku

Wraz z nadejściem świąt noworocznych wielu naszych rodaków jest zainteresowanych tym, w którym roku zwierzę będzie w nadchodzącym okresie. Można już powiedzieć, że stało się to naszą tradycją. Jednocześnie nie wszyscy Rosjanie wiedzą, że na przykład Srebrny Szczur wejdzie w życie dopiero po chińskim Nowym Roku 2020, a jego data zasadniczo różni się od naszej zwykłej.

Czytaj Więcej

Przed każdym świętem noworocznym chciałbym dowiedzieć się więcej o przyszłym patronie roku, ponieważ wiele osób chce polubić totem od pierwszych minut, mieć szczęście i dobrobyt. Rok Szczur 2020 nie będzie wyjątkiem. Nie tylko świąteczny stół, dekoracja pokoju, strój noworoczny będą zależeć od kochanki roku, ale także od realizacji naszych planów.

Czytaj Więcej

Ulubione wakacje dorosłych i dzieci - Nowy Rok, zawsze oczekiwany ze szczególnym niepokojem i niepokojem. Od dzieciństwa pamiętamy to wyjątkowe uczucie magii, które dociera do serc w drugiej połowie grudnia. Istnieje nawet niepisana tradycja odliczania dni do Nowego Roku. Z tymi świętami ludzie łączą nowe marzenia i nadzieje na lepsze życie i spełnienie pragnień.

Czytaj Więcej

Wszyscy uwielbiają wakacje noworoczne - zarówno dorośli, jak i dzieci. Te dni zaczynają budzić podziw od początku jesieni. I tak się nawet nie dzieje, ponieważ w święta noworoczne Rosjanie oczekują długiego weekendu, choć oczywiście jest to również ważne dla dorosłych i dzieci. Głównym powodem, dla którego Nowy Rok zawsze był i pozostaje najbardziej ukochanym świętem w Rosji, jest jego niezwykła energia.

Czytaj Więcej

Nowy Rok jest wyjątkowym świętem tego rodzaju, ponieważ obchodzony jest absolutnie wszędzie: w domu, w szkole, w instytucie i w miejscu pracy. Duch świętowania powinien być odczuwalny wszędzie, tylko w tym przypadku możemy spokojnie liczyć na pojawienie się prawdziwych cudów i spełnienie wszystkich najskrytszych pragnień.

Czytaj Więcej

Początek każdego nowego roku to podsumowanie roku oraz nadzieja na radość i szczęście w nadchodzącym roku. Dlatego tak ważne jest terminowe gratulowanie kolegom nowego roku 2020, ponieważ przyjazny zespół, praca, która przynosi przyjemność, jest kluczem do dobrego nastroju i poczucia pewności przez cały następny rok.

Czytaj Więcej

Wiele świąt jest na stronach kalendarza, ale być może Nowy Rok można nazwać najbardziej ulubionym. Na tę uroczystość przygotowuje się z wyprzedzeniem zarówno dzieci, jak i dorosłych. I święto obchodzone jest nie jeden dzień, ale kilka, ponieważ nie na próżno pojawiła się koncepcja - święta noworoczne. Atmosfera Nowego Roku przenika wszędzie i chociaż zwyczajowo kojarzy się tę uroczystość z domowym komfortem i ciepłem, jednak nastrój noworoczny towarzyszy ludziom wszędzie: na ulicach, w pracy, w szkole i tak dalej.

Czytaj Więcej

Gratulacje dla rodziców z okazji Nowego Roku 2020 to miła okazja, aby przekazać bliskim i drogim ludziom ciepłe słowa życzeń dla wszystkiego najlepszego i najlepszego na nadchodzący rok. Jaki będzie Nowy Rok 2020? Niedawno wyłoniła się tradycja, która nie niszczy mózgów: jak życzyć Szczęśliwego Nowego Roku, z czym się spotkać, czego życzyć itp.

Czytaj Więcej

Świąteczna atmosfera panuje w każdym domu i daje rodzinom poczucie harmonii, miłości i nieograniczonej jedności. To dobre chrześcijańskie święto obchodzone jest w wielu krajach świata. W tym czasie zwyczajowo gratulujemy krewnym, przyjaciołom i krewnym w Boże Narodzenie, życzymy wszystkiego najlepszego i najlepszego, dajemy sobie prezenty, piszemy różne ciepłe i szczere gratulacje.

Czytaj Więcej

Nowy Rok to fajne wakacje, na które czekają zarówno dzieci, jak i dorośli. To czas cudów, spełnienia życzeń i wspaniałego noworocznego nastroju. Aby stworzyć świąteczną atmosferę w różnych krajach, ludzie działają zgodnie ze swoimi tradycjami i zwyczajami. Obchody Nowego Roku są wspólne dla większości ludzi, na przykład drzewo noworoczne, dekorowanie domu, wręczanie prezentów.

Czytaj Więcej

Sylwester to długo oczekiwany czas, kiedy chcesz spędzić go z bliskimi i bliskimi, w otoczeniu pięknej okolicy i w dobrym nastroju. Aby stworzyć świąteczną aurę, bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie niuanse uroczystości. Dekoracje do wnętrza domu, noworoczny stół, gustownie dobrany akompaniament muzyczny - ale to nie wszystko.

Czytaj Więcej

Święta noworoczne są długo oczekiwanymi świętami, które bardzo kochają mieszkańcy Rosji. Od najmłodszych lat to magiczne święto staje się dla każdego z nas czymś wyjątkowym i naprawdę kochanym. Rodziny zbierają się przy wielkim stole noworocznym, zapalają brylantki, śpiewają piosenki i słodycze, dają sobie prezenty i czekają na cenny dzwonek kuranty, kiedy można spełnić główne życzenie noworoczne.

Czytaj Więcej

Święta noworoczne - długo oczekiwane i radosne wydarzenie, na które wszyscy oczekujemy z wielką niecierpliwością i nadzieją. W dni przedświąteczne zwyczajem jest rozpoczęcie przygotowań do Sylwestra. Każdy kraj ma swoje własne zwyczaje i tradycje związane z przygotowaniami do zimowych uroczystości. Obecnie w Rosji pojawia się specjalny świąteczny zgiełk, który pomimo obfitości różnorodnych noworocznych spraw i przygotowań, wywołuje w sercach ludzi szczególne, bardzo ciepłe emocje.

Czytaj Więcej

Fajerwerki na Nowy Rok 2020 w Petersburgu - magiczny spektakl, który można zobaczyć z niemal każdej części miasta, ale jeśli przestrzegasz i zajmuje miejsce z wyprzedzeniem na zalecanych platformach do oglądania, to weź pod uwagę najlepsze zdjęcia i filmy w kieszeni! Dokładniej o świątecznych wydarzeniach sylwestrowych w mieście nad Newą, czytaj dalej.

Czytaj Więcej

Sceny na Nowy Rok 2020 w zabawny sposób pomogą urozmaicić organizację tego ukochanego święta. Rok 2020 jest rokiem Szczura, dlatego oprócz tradycyjnego Świętego Mikołaja, Śnieżnej Dziewicy lub Baby Jagi, możesz użyć innych postaci z bajek, a jednocześnie symboli roku, szczurów i myszy, w scenariuszu świątecznej produkcji.

Czytaj Więcej

Obowiązki noworoczne to wspaniały czas, gdy cała rodzina dostosowuje się do wspólnego emocjonalnego nastroju i wspólnie przygotowuje się na Nowy Rok. Zarówno dzieci, jak i dorośli wszyscy kochają Nowy Rok, ponieważ jest to czas cudów i spełnienia najbardziej cenionych pragnień. Który z nas nie życzył brzęczącego zegara w Sylwestra?

Czytaj Więcej

Dzik, który towarzyszy nam w tym roku we wschodnim kalendarzu, zostanie zastąpiony przez Szczura. To dość kontrowersyjny znak. Astrologowie nadal kłócą się o jego łaskę i powodzenia. Wiadomo również, że Szczurowi udało się zdobyć mistrzostwo we wschodnim kalendarzu w nie do końca uczciwy sposób. Wspięła się na byka i wypchnęła innych przedstawicieli w porządku.

Czytaj Więcej

Święta sylwestrowe różnią się od wszystkich innych świątecznych dni roku, a nazwa brzmi „drzewo noworoczne”. Bez tego drzewa nie jest możliwe zorganizowanie jednej imprezy sylwestrowej, imprezy firmowej, domowej uroczystości sylwestrowej i wielu innych. Czasy się zmieniają, a to, co było modne i istotne 20, 30 lat temu, dziś wydaje się co najmniej komiczne w związku z noworocznymi tradycjami obchodów Nowego Roku.

Czytaj Więcej

W dni noworoczne dla dzieci i dorosłych wybór rozrywki i rekreacji jest dość duży. Pozostaje tylko określić swoje preferencje i zrelaksować się! O tym, jak spędzić święta Nowego Roku, a także co zobaczyć na Nowy Rok 2020, nasza szczegółowa recenzja. Czego szukać w Nowym Roku 2020 W święta noworoczne zwyczajowo spędza się czas wolny od pracy i nauki z korzyścią i zabawą.

Czytaj Więcej

I chociaż coraz częściej mamy do czynienia z totemami chińskiego kalendarza, jest też słowiański. Jest nam bliższy zgodnie z tradycjami głoszonymi przez każde zwierzę. Wraz z nadejściem nowego roku staramy się wyznaczać sobie cele i priorytety, aby iść naprzód i osiągać nowe wyżyny. Dlatego staramy się dowiedzieć, co przewiduje dla nas nadchodzący rok, jak trudne będzie, jak go spełnić i jakie istnieją metody uspokojenia symbolu 2020 według rosyjskiego kalendarza.

Czytaj Więcej