Wszystko o 2020 roku

Nowy Rok to zawsze przyjemne podniecenie w oczekiwaniu na gości, prezenty, spełnienie pragnień. Dzieci, podobnie jak dorośli, nie mogą czekać do północy - jedynej magicznej nocy w roku. Aby czas leciał szybciej w Sylwestra, a poza tym nie jest nudny i korzystny dla rozwoju dzieci, rodzice muszą wcześniej przygotować rozrywkę dla dzieci i dorosłych.

Czytaj Więcej

Łyżwiarstwo to jedno z najpopularniejszych sportów zimowych, wspaniała rozrywka i rozrywka. Jazda nie jest nudna i samotna, a wyjście na lód z rodziną lub przyjaciółmi może być prawdziwym świętem! Co roku przez ponad pół wieku w VDNKh rozlewa się ogromne centralne lodowisko, bardzo popularne wśród Moskali.

Czytaj Więcej

Wkrótce długo oczekiwany główny urlop zimowy, który wszyscy kochamy od dzieciństwa, zostanie przewrócony do każdego domu. Nowy Rok przychodzi w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia, ale zwyczajowo przygotowuje się go prawie na miesiąc przed świętami. Ludzie chcą świętować tę magiczną noc w szczególny piękny i niezapomniany sposób, aby później zapamiętali wydarzenia weekendu wakacyjnego przez cały rok.

Czytaj Więcej

Zbliżające się główne ferie zimowe już niebawem staną u progu każdego domu, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby aktywnie zaangażować się w przygotowania do Nowego Roku 2020. Aby stworzyć prawdziwie radosną i spektakularną atmosferę, musisz bardzo ostrożnie podejść do tej procedury, ponieważ jak poznasz Nowy Rok, więc wydasz to.

Czytaj Więcej

Cyrkowe przedstawienia to ulubione wydarzenia większości dzieci. Przechwytują i zaskakują, rozśmieszają i podziwiają, zapierają dech w piersiach niebezpiecznymi sztuczkami i relaksują się przy zabawnych miniaturach. W cyrku magia jest prawdziwa, bardzo łatwo jest uwierzyć w bajkę i nadprzyrodzone zdolności ludzi i zwierząt - i właśnie tego chcesz nie tylko dla dzieci, ale czasami dla dorosłych.

Czytaj Więcej

Święta noworoczne to okres, który jest kochany i oczekiwany nie tylko przez dzieci, ale także przez dorosłych. A co może być lepszego niż otrzymywanie słodkich prezentów na Nowy Rok 2019-2020? Zestawy słodyczy nadadzą wspaniały nastrój każdemu odbiorcy, a nietypowe opakowanie dokładnie oddaje świąteczny nastrój, dostosowując się do indywidualnych cech prezentowanej osoby.

Czytaj Więcej

Według kalendarza wschodniego rok 2020 będzie rokiem białego metalicznego szczura. Według chińskiego kalendarza rok ten nie rozpoczyna się 1 stycznia, jak powszechnie uważa się w krajach europejskich, ale wraz z nadejściem drugiego nowiu po przesileniu zimowym. W 2020 r. Szczur wejdzie w swoje prawa 25 stycznia, sobota.

Czytaj Więcej

„Kiedy obchodzisz Nowy Rok, spędzisz go” - to powiedzenie sprawia, że ​​ludzie wymyślają wyjątkowe noworoczne rozrywki każdego roku. Domowe uczty od dawna zapadają w zapomnienie. Nowy rok 2020 najlepiej świętować w restauracji w Petersburgu. To miasto jest jakby stworzone z myślą o noworocznej bajce i niesamowitych pragnieniach.

Czytaj Więcej

Niektórzy ludzie interesują się nie tylko prawdziwym życiem, ale także historią kraju, w którym żyją. Są zainteresowani wydarzeniami, które uczyniły Rosję wielką potęgą, a zwłaszcza osobami, które były w to zamieszane. Z pewnością nie pominą znaczących dat 2020 roku. W tym roku będzie wiele powodów, by przypomnieć wybitnych obywateli Ojczyzny, którzy wychwalali naukę, sztukę i politykę.

Czytaj Więcej

Wielu rodziców, którzy czekają na uzupełnienie w rodzinie w przyszłym roku, prawdopodobnie będzie zainteresowanych nazwiskami chłopców do 2020 roku, zgodnie z prawosławnym kalendarzem. Nie jest tajemnicą, że tradycja nazywania dzieci według świętych istnieje w naszym kraju od czasu chrztu Rosji. Zastanówmy się wspólnie, dlaczego warto podążać za dziedzictwem naszych przodków.

Czytaj Więcej

Podnosząc szklankę do dźwięków dzwonków lub rozdając prezenty w Sylwestra, mimowolnie skupiamy uwagę innych na naszych rękach, dlatego wybór pięknego projektu świątecznego manicure jest dość ważnym zadaniem. Wybrany przez nas projekt paznokci na Nowy Rok 2020 powinien organicznie łączyć się z kolorystyką ubrań i makijażu, odpowiadać trendom mody i symbolice roku Szczura, uzupełniać nasz wizerunek, działając jako rodzaj wykończenia.

Czytaj Więcej

Festiwal Christmas Travel 2020 ma przyjemność zaprosić wszystkich, którzy chcą dać swoim bliskim ocean pozytywnych emocji, którzy wciąż wierzą w magię i oczekują prawdziwego cudu noworocznego po swoich ukochanych wakacjach zimowych. Festiwal Moskwa Podróż na Boże Narodzenie: historia założenia i miejsce projektu Debiutancki festiwal pod kolorowym tytułem Podróż na Boże Narodzenie odbył się w 2013 roku w stolicy Rosji, a przedstawiciele władz lokalnych pod przewodnictwem burmistrza stali się jego głównymi inspiratorami, inicjatorami i założycielami. Moskwa Siergiej Sobianin.

Czytaj Więcej

Nowy Rok jest jednym z najbardziej oczekiwanych świąt w roku, który uwielbiają dzieci i dorośli. To czas cudów, magii i niezwykłych niespodzianek i prezentów. Każdego roku, w przeddzień święta, dzieci w różnym wieku czekają z podziwem i liczą na przybycie Świętego Mikołaja z Snow Maiden, a także prezenty, o które poprosili w liście noworocznym.

Czytaj Więcej

Świąteczny przewodnik po rosyjskich kanałach telewizyjnych pomoże ci dowiedzieć się, kto wystąpi na noworocznym festiwalu Light 2020 w Pervoy, a także zapoznać się ze wstępnym ogłoszeniem jego programu. „Niebieskie światło” na kanale pierwszym: historia powstania i popularności „nieśmiertelnego” programu telewizyjnego Po raz pierwszy w sowieckiej przestrzeni telewizyjnej Blue Light pojawił się w odległym 1962 roku.

Czytaj Więcej

Aby życie odniosło sukces i jak najlepiej prosperowało, zdecydowanie musisz polubić zwierzę, które przejmie wodze rządu w przyszłym roku. Ponieważ 2020 odbędzie się pod znakiem White Metal Rat, nic dziwnego, że doświadczone gospodynie domowe są już zainteresowane tym, co powinno znaleźć się na stole w roku Rat 2020.

Czytaj Więcej

Zbliżający się rok 2020 odbędzie się pod patronatem białego Szczura - aktywnego, inteligentnego i przedsiębiorczego gryzonia. We wschodniej mitologii zwierzęta te kojarzą się z bogactwem i dobrobytem. A także Szczury są doskonałymi smakoszami, więc noworoczny stół 2020 powinien być elegancki i hojny. Ulubiona żywność szczurów W naturalnej naturze gryzonie składają się głównie ze zbóż, warzyw i owoców.

Czytaj Więcej

Jeśli chcemy, aby menu wakacyjne przyjemnie zadziwiało gości i zostało zapamiętane na długo, powinniśmy nie tylko wybrać najlepsze przepisy ze zdjęciami, ale także wymyślić jakiś ogólny pomysł. Rolę takiego pomysłu, łączącego wszystkie potrawy na Nowy Rok 2020, mogą odgrywać uzależnienia od jedzenia symbolu nadchodzącego roku - White Metal Rat.

Czytaj Więcej

Święta noworoczne są ulubionym czasem mieszkańców naszego kraju.Nie ma znaczenia, jakie problemy i obawy mają ludzie, ale pod koniec grudnia tradycyjnie każdy z nas kończy wszystkie najważniejsze rzeczy i całkowicie poświęca życie swojej rodzinie wakacyjnym kłopotom. Choinka, prezenty, girlandy i fajerwerki - wszystko to jest niezbędnym wyposażeniem ferii zimowych.

Czytaj Więcej

Jakie muzea informacyjne na święta Nowego Roku 2020 otworzą swoje podwoje dla Moskali i mieszkańców Petersburga, które z nich warto odwiedzić dla dorosłych, a które najlepiej wybrać z dziećmi, nasz przewodnik informacyjny i kulturalny powie ci. Jaki prezent noworoczny przygotował Departament Kultury Federacji Rosyjskiej dla mieszkańców kraju?

Czytaj Więcej

Noworoczny nastrój jest przekazywany od osoby do osoby, nie tylko z prawdziwym kontaktem, ale także w przestrzeni wirtualnej. Nic nie może dać tak wspaniałych emocji, jak piękny lub zabawny status. W przeddzień roku Szczura miliony użytkowników sieci społecznościowych zastanawiają się, jakie statusy dotyczące Nowego Roku 2020 powinni umieścić na swojej stronie na Vkontakte, Facebooku, Odnoklassnikach lub Instagramie.

Czytaj Więcej