Auto 2020

Dla wszystkich, którzy zdadzą egzamin końcowy z chemii na USE 2020, zebraliśmy podstawowe informacje o tym, czy będą zmiany w strukturze CMM i formacie testu w nadchodzącym sezonie GIA-11, jaka będzie data w okresach wstępnym i głównym, jak zorganizować przygotowanie i kiedy możesz ponownie przystąpić do egzaminu.

Czytaj Więcej

Marka Ravon jest dość młoda, ale już znana w wielu krajach, planuje wypuszczenie nowych modeli i aktualizację swojej linii samochodów w latach 2019-2020, co powinno przyciągnąć uwagę kupujących, którzy chcą kupić niedrogi, ale nowoczesny samochód pod względem wzornictwa i wyposażenia.

Czytaj Więcej

Państwowy program „Samochód rodzinny” został uruchomiony w Rosji od 2015 roku; jego celem jest zwiększenie ilości samochodów produkowanych lub montowanych w kraju. Decyzja rządu z czerwca 2019 r. Przedłużyła alokację środków budżetowych na te cele do 2020 r. W 2018 r. Przekazano 3,5 mld rubli.

Czytaj Więcej

Dzisiaj kierowcy, którzy stracili ważność polisy ubezpieczeniowej OSAGO lub jej nie posiadają, są karani grzywną w wysokości 500 i 800 rubli. odpowiednio. Ponadto istnieje możliwość zapłaty tylko 50% kwoty, jeśli zapłacisz ją w ciągu 20 dni po sporządzeniu raportu o wykroczeniu. Według oficjalnych źródeł w przyszłym roku nie oczekuje się żadnych poważnych zmian w obowiązujących przepisach.

Czytaj Więcej

Audi planowało w latach 2019-2020 wprowadzić zmiany w swoim asortymencie i przedstawić klientom znaczną liczbę nie tylko nowych produktów, ale także zaktualizowanych wersji swoich popularnych samochodów. TT Jeden z najbardziej stylowych samochodów osobowych firmy z roku modelowego 2019 otrzymał niewielkie zmiany w nadwoziu i zaczął charakteryzować się następującymi elementami: trójwymiarowy grill chłodnicy z dużym wzorem; duże boczne wloty powietrza; wąska część środkowego dolnego wlotu powietrza.

Czytaj Więcej

Jedną z charakterystycznych cech bawarskiej firmy jest ciągła aktualizacja własnej gamy modeli, a zgodnie z tą tradycją Mercedes przedstawi w 2020 r. Kolejne nowości samochodów premium w różnych klasach. CLA Compact Coupe Sedan został po raz pierwszy wprowadzony w 2013 roku, a planowana zmiana stylizacji została zakończona w 2016 roku.

Czytaj Więcej

Kia wprowadziła koncepcję nowej generacji SUV-a Mohave premium, którego premiera planowana jest na pierwszą połowę 2020 roku. Zwracamy uwagę na najnowsze wiadomości dotyczące specyfikacji technicznych, a także pierwsze zdjęcia na żywo nowych produktów, które pozwolą w pełni docenić cechy zewnętrzne „arcydzieła” myśli technologicznej, ponieważ tak tłumaczy się nazwę koncepcji arcydzieła.

Czytaj Więcej

„Wołga” -2020 - być. Przedstawiciele Gorky Automobile Plant potwierdzili informacje o wydaniu nowego sedana. Dyrektor ds. Marketingu Wasilij Kostochkin wyjaśnił dziennikarzom, że publikacja jest wznawiana w ramach substytucji importu - państwo wspiera i finansuje ciekawe inicjatywy krajowych producentów.

Czytaj Więcej

Niedawno Ford, Hyundai i Kia zaprezentowali nowe produkty w segmencie crossoverów z trzema rzędami siedzeń. Toyota nie miała długo czekać i zaprezentowała zaktualizowany Highlander 2020 na New York Auto Show w kwietniu tego roku. Fani marki przyznali, że crossover czwartej generacji połączył wszystkie najlepsze japońskie gigantyczne modele samochodów zaprezentowane w ostatnich latach.

Czytaj Więcej

Coroczny New York International Auto Show, który rozpoczął się 19.04.19, dostarczył światu wiele nowych, jasnych produktów, w tym nowy trzyrzędowy crossover Mercedes GLS 2018-2019. Oferujemy ocenę pierwszych zdjęć nadwozia i wnętrza samochodu, a także dowiedzieć się, jakie będą dane techniczne, wyposażenie i cena początkowa nowego produktu.

Czytaj Więcej

Najjaśniejsze pokazy samochodów w pierwszej połowie 2019 r. Już się odbyły, a my proponujemy omówienie, co nowi producenci samochodów zamierzają wprowadzić na rynek w najbliższej przyszłości znani producenci samochodów, a także jakie będą ciekawe nowe modele samochodów 2019-2020. Mercedes GLS Tradycyjnie najwięcej uwagi na targach motoryzacyjnych koncentrowało się na segmencie SUV-ów, a Mercedes nie był wyjątkiem, ogłaszając na 2020 rok kolejny nowy produkt - trzyrzędowy crossover klasy premium GLS.

Czytaj Więcej

Vadim Shevtsov potwierdził, że w 2020 r. Uljanowski Zakład Samochodowy planuje wypuszczenie nowego UAZ, który w specyfikacji technicznej nie będzie gorszy od legendarnego SUV-a Prado. Oferujemy więcej informacji o tym, kiedy zobaczymy pierwsze zdjęcia krajowych wiadomości z klasy SUV, kiedy model wejdzie do serii i pojawi się w rosyjskich salonach samochodowych, a także jaka może być cena samochodu, biorąc pod uwagę wysoki standard wyposażenia i funkcjonalności producenta.

Czytaj Więcej

BMW przygotowuje się do wypuszczenia na rynek nowego kabrioletu z serii 4 i proponujemy nieco odsłonić tajemnicę i omówić, jak będzie wyglądać nowa generacja popularnego coupe, oceniając pierwsze zdjęcia, a także specyfikację techniczną i cenę modelu produkcyjnego 2020. Historia modeli Pierwsze kompaktowe luksusowe samochody BMW serii 4 zostały wprowadzone w 2013 roku.

Czytaj Więcej

Kierowcy muszą wiedzieć, jaka dopuszczalna norma dotycząca alkoholu we krwi jest zatwierdzona w latach 2019-2020, ile ppm jest „legalnych” przy pomiarze za pomocą alkomatu i co wpływa na tę wartość, z wyjątkiem alkoholu. Minimalna dawka pijanego, zdaniem entuzjasty motoryzacji, nie zostanie zwolniona, jeśli policja drogowa zatrzyma się i będzie wymagać testu.

Czytaj Więcej

Niemiecki koncern wyróżnia się wśród innych producentów samochodów częstą aktualizacją swojego asortymentu, co potwierdzają nowości ogłoszone przez Volkswagena na lata 2019-2020. Ponadto fakt, że takie aktualizacje obejmują cały segment produkowanych samochodów, należy przypisać tym funkcjom.

Czytaj Więcej

W najbliższej przyszłości Kia planuje wprowadzić czwartą generację popularnego crossovera Sorento na lata 2018-2019. Chociaż producent dokłada wszelkich starań, aby utrzymać intrygę, ukrywając części ciała i elementy wewnętrzne nowości pod ciasnym kamuflażem, dziś możemy powiedzieć, że nowe Sorento otrzyma wiele ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych i technicznych.

Czytaj Więcej

Popularna linia Volkswagen Jetta sedan przekształciła się w oddzielną markę, którą zamierzają sprzedawać w Środkowym Królestwie! Nie czekając na kwietniowy pokaz motoryzacyjny w Szanghaju, który powinien odbyć się w dniach 14-18, Volkswagen Group zaprezentowała w Chengdu (Chiny) nową markę niedrogich samochodów Jetta i pokazała trzy nowe modele: sedan VA3 i dwa crossovery VS5 i VS7.

Czytaj Więcej

Amsterdam pokazał nowy model Ford Kuga 2018-2019! Prezentacja odbyła się 04/02/19 i spieszymy się z najciekawszymi wiadomościami na temat tego, jakie zmiany nastąpią na zewnątrz i we wnętrzu popularnego crossovera, a także jakie cechy techniczne doceni nowość. Historia modelu Pierwsza generacja crossovera Ford Kuga z linii montażowej w 2008 roku.

Czytaj Więcej

W 2020 r. Cadillac planuje wydać nową serię Escalade, dotyczącą specyfikacji technicznych, wyglądu zewnętrznego, wnętrza, pierwszych zdjęć oraz ceny, którą zapraszamy do zapoznania się już teraz. Historia modelu Pierwsza produkcja Escalade, zbudowana na bazie Yukona Denali, pojawiła się na rynku amerykańskim w 1999 roku jako konkurent popularnego wówczas SUV-a Lincoln Navigator.

Czytaj Więcej

AvtoVAZ obecnie aktywnie pracuje nad nową wersją kompaktowego samochodu kompaktowego Lada Vesta FL z roku modelowego 2019-2020. Pierwsza sprzedaż krajowego samochodu osobowego Vesta miała miejsce pod koniec 2015 r., Aw tym okresie samochód ten jest najlepiej sprzedającym się w ofercie firmy. Następujące ważne zalety zapewniają popularność samochodu: przystępny koszt; rozsądna cena usługi; reprezentacyjny wygląd; przestronny salon; Uniwersalność.

Czytaj Więcej