Prognozy 2020

W zależności od regionu kraju prawdziwe przymrozki pojawiają się w różnych momentach. Dlatego wiele osób chce wiedzieć z wyprzedzeniem, kiedy zima nadejdzie w Rosji w latach 2019-2020. Nie jest to wcale zaskakujące, ponieważ zimny okres trwa dłużej niż sześć, a czasem siedem miesięcy. Rosjanie chcą w porę przygotować się na trudny okres i zdobyć wszystko, co niezbędne do komfortu na mrozie.

Czytaj Więcej

Wielu mieszkańców i gości stolicy nie może się doczekać wakacji noworocznych, dlatego nic dziwnego, że będą zainteresowani prognozą pogody na Nowy Rok w Moskwie 2020. Spróbujmy to rozgryźć razem. Cechy klimatu moskiewskiego Klimat Moskwy ma wyraźną sezonowość. Wynika to z faktu, że stolica znajduje się w strefie wilgotnego umiarkowanego klimatu kontynentalnego.

Czytaj Więcej

Ostatnio coraz więcej Rosjan spędza wakacje noworoczne w stolicy naszego kraju, dlatego są zainteresowani prognozą pogody w Moskwie w styczniu 2020 r. Podnieca ten problem i mieszkańców metropolii. Średnia pogoda w Moskwie Zanim zapoznamy się ze wstępną prognozą z Centrum Hydrometeorologicznego w styczniu, dowiedzmy się, jaka jest pogoda w Moskwie w pierwszym miesiącu roku.

Czytaj Więcej

Pomimo faktu, że warunki pogodowe ostatniego miesiąca zimy nie są zachęcające, napływ turystów do Moskwy trwa. Jest to zrozumiałe, ponieważ to miasto ma coś do zobaczenia o każdej porze roku. Oczywiście każdy odwiedzający chciałby, aby pogoda w Moskwie w lutym 2020 roku sprzyjała spacerom.

Czytaj Więcej

Moskale i goście stolicy z niecierpliwością oczekują pierwszego miesiąca wiosny, zwłaszcza żeńskiej połowy. 8 marca obchodzone jest ulubione święto Rosjan, Międzynarodowy Dzień Kobiet, któremu towarzyszy kilka dni wolnych. Wiele osób kojarzy początek ciepłych porów z realizacją swoich najbardziej cenionych planów.

Czytaj Więcej