Games 2020

Rok 2020 zapowiada się również hojnie dzięki oszałamiającym i ekscytującym grom na PC, ponieważ przemysł gier nigdy nie przestaje zadziwiać graczy na całym świecie nowościami i przeróbkami sensacyjnych hitów. Wydano już wiele interesujących gier: ile warta była czwarta część przygodowej gry God of War, która ze względu na swoją epickość może konkurować z Wiedźminem.

Czytaj Więcej

Twórcy Furi postanowili odejść od zwykłego gatunku filmów akcji i stworzyć coś romantycznego, wysublimowanego i bardzo pięknego. Haven ma już własną stronę na Steamie i zaczęła publikować wiadomości dotyczące jej rozwoju. W pewnym momencie ich Furi zebrało wiele pozytywnych recenzji od krytyków i chociaż nie stało się hitem nr 1, mimo to zyskało sporą liczbę fanów.

Czytaj Więcej

Niezależnie od tego, czy uważasz się za doświadczonego gracza, czy po prostu od czasu do czasu odpoczywasz po pracy lub studiujesz kolejną ulubioną zabawkę, co roku czekasz na wiadomości, które znane, a nie takie, mają się wkrótce ukazać wydawcy gier. Postanowiliśmy ułatwić ci to i zebrać w jednym rodzaju wszystko, co udało nam się znaleźć najpóźniej w 2020 roku.

Czytaj Więcej

10 lat między częściami ... Gdyby w świecie gry rozdawano medale za cierpliwość, fani Scrolla bez wątpienia nie mogliby powstać z ziemi z powodu swojej grawitacji. Gdzie tam, Yaroslavna ze swoim Igorem i Penelopa ze swoim Odyseuszem ... Być może tylko fani Gwiezdnych Wojen byli gorsi od nas. Ale przynajmniej nie spełniali tych obietnic!

Czytaj Więcej