Ogród 2020

Kalendarz wysiewu księżycowego na 2020 r. Pomoże uzyskać informacje o optymalnym czasie na różne prace ogrodowe. W zależności od faz księżycowych i pozycji satelity w różnych konstelacjach zodiaku można zaplanować, co i kiedy zrobić (lub nie), aby zapewnić szybkie silne pędy, a następnie wysokie plony.

Czytaj Więcej

Aby uzyskać bogate zbiory wysokiej jakości i smacznej cebuli, musisz przestrzegać ogólnie przyjętych zasad sadzenia i przestrzegać kalendarza księżycowego. Od czasów starożytnych i dziś ludzie pracujący z ziemią kierowali się fazami ciała niebieskiego, co wpływa na wzrost roślin. Kalendarz siewu dni sprzyjających i niekorzystnych będzie się różnić z roku na rok, ponieważ zależy od ruchu księżyca.

Czytaj Więcej

Pod pierwszym wiosennym słońcem w łóżkach wielu ogrodników naszego kraju pożyteczne warzywa - szczaw, które powinny być sadzone zgodnie z przepisami kalendarza księżycowego w 2020 r., Zaczynają co roku zielenieć. W końcu od dawna wiadomo, że sadząc rośliny w specjalne sprzyjające dni, możesz uzyskać aktywny wzrost sadzonki, a następnie obfity i użyteczny plon.

Czytaj Więcej

Zapewnienie optymalnych warunków do wzrostu i rozwoju czosnku wymaga zintegrowanego podejścia opartego na różnych technikach rolniczych i przestrzeganiu naturalnych rytmów. I musisz zacząć od wybrania najkorzystniejszego czasu do sadzenia upraw zgodnie z fazami księżyca. Dlatego, aby czosnek został prawidłowo posadzony w 2020 r., Należy go przeprowadzić zgodnie z kalendarzem księżycowym, przestrzegając zasad techniki rolniczej.

Czytaj Więcej

Cukinia to wybredne warzywo, które może uprawiać nawet początkujący rolnik. Aby zaplanować, kiedy sadzić cukinię na sadzonkach i szklarni w 2020 roku, warto zajrzeć do kalendarza księżycowego. Kultura jest bezpretensjonalna w wyjeździe, szybko śpiewa i nie wymaga obfitego podlewania. Jednak ogrodnicy zauważają, że w zależności od stanu fazy księżyca roślina może zachowywać się inaczej.

Czytaj Więcej

Cynia rośnie od wielu pokoleń ogrodników z rzędu i nie traci popularności ze względu na wysokie właściwości dekoracyjne. Aby jednak ta kultura mogła w pełni odkryć swój potencjał, konieczne jest poznanie głównych agrotechnicznych metod jej uprawy. Jednym z ważnych punktów jest okres siewu, którego przestrzeganie jest ważnym warunkiem wzrostu zdrowych roślin.

Czytaj Więcej

Ogrodnicy i ogrodnicy w Rosji już przygotowują się do sadzenia buraków w 2020 r., Studiują kalendarz księżycowy i listę sprzyjających dni do rozpoczęcia siewu i kupują wysokiej jakości nasiona. Ta przydatna roślina korzeniowa ma wielką wartość odżywczą i zapewnia obfite zbiory z należytą starannością. Sadzi się go nie tylko wiosną, ale także zimą.

Czytaj Więcej

Kalendarz księżycowego siewu, którego przestrzega wielu ogrodników i ogrodników, mówi, że do sadzenia marchwi w 2020 r. Musisz wybrać dni, w których księżyc zanika. Rośliny okopowe uwielbiane przez Rosjan sadzi się jesienią lub wiosną. Daje doskonałe zbiory, jeśli przestrzegasz podstawowych zasad uprawy. Niuanse jesiennego sadzenia marchwi Nie wszyscy miłośnicy uprawy roślin warzywnych wiedzą, że marchewkę można sadzić jesienią.

Czytaj Więcej

Rzepa i rzodkiewka to bogate w witaminy rośliny okopowe, które przy odpowiedniej (nieskomplikowanej) pielęgnacji zapewniają dobre zbiory. Jedną z zasad udanej uprawy jest wybór odpowiedniego okresu rozpoczęcia sadzenia tych warzyw. Od czasów starożytnych nasi przodkowie badali i stosowali zjawiska naturalne do celów rolniczych, co ma również znaczenie we współczesnych czasach.

Czytaj Więcej

Wszyscy doświadczeni ogrodnicy wiedzą, że w 2020 r. Zaleca się sadzenie bakłażanów do sadzonek zgodnie z kalendarzem księżycowym. Jest to raczej wybredna roślina warzywna, charakteryzująca się długim okresem wzrostu i słabą tolerancją na wiosenne przymrozki. Aby wyhodować wysokiej jakości sadzonki o doskonałym smaku i wysokiej wydajności, musisz znać pewne niuanse uprawy i brać je pod uwagę podczas siewu.

Czytaj Więcej

Terminowe przygotowanie i sadzenie ziemniaków zapewnia odporność na choroby i szkodniki, obfite zbiory i najlepszy smak. Zazwyczaj ogrodnicy określają korzystne dni do sadzenia w zależności od warunków pogodowych, a także w kalendarzu księżycowym. Już teraz możesz zobaczyć, co to będzie w 2020 roku.

Czytaj Więcej

Ogórki są kulturą kochającą ciepło, dlatego zaleca się ich sadzenie na sadzonkach, a następnie uprawę w szklarni nie wcześniej niż w marcu i na otwartym terenie pod koniec kwietnia lub na początku maja. Aby uzyskać dobry plon ogórków w 2020 r., Musisz przestrzegać kalendarza księżycowego. Ogólne zasady uprawy ogórków Sadzonki są przenoszone do zamkniętej szklarni w wieku 30 dni.

Czytaj Więcej

Do sadzenia petunii na sadzonki w 2020 r. Stosuje się nasiona z ostatniego sezonu. Do tego celu nadaje się również materiał do sadzenia sprzed dwóch do trzech lat, ale wszystko zależy od początkowej jakości i warunków przechowywania. Jeśli nasiona zostały zebrane niezależnie, były dojrzewające, stale znajdowały się w odpowiedniej temperaturze i wilgotności, zachowują kiełkowanie do 4-5 sezonów.

Czytaj Więcej

Doświadczeni ogrodnicy wiedzą, jak ważne jest przestrzeganie kalendarza księżycowego podczas pracy na ziemi. Pole grawitacyjne naturalnego satelity naszej planety wpływa na procesy zachodzące na Ziemi. Rolnicy od dawna zauważyli, że w zależności od etapu miesiąca księżycowego zmienia się biopotencjał roślin. Zwykle sadzenie papryki dla sadzonek odbywa się pod koniec lutego.

Czytaj Więcej

Dzięki kalendarzowi ogrodnika na 2020 r., Który został opracowany na podstawie kompleksowej analizy wpływów słoneczno-księżycowych, każdy ogrodnik będzie w stanie osiągnąć doskonałe plony, nawet biorąc pod uwagę błędy związane z niestabilnymi warunkami pogodowymi, możliwymi wadami w technologii rolniczej oraz warunkami klimatycznymi zachodniej i wschodniej Syberii.

Czytaj Więcej

W większości regionów naszego kraju uprawa dobrych pomidorów jest dość trudna na otwartym terenie, dlatego ogrodnicy aktywnie opanowują sadzenie sadzonek pomidorów i ich późniejszą uprawę w szklarni. Aby uzyskać dobre zbiory latem 2020 roku, warto pomyśleć o nasionach w lutym. Księżycowy kalendarz Ogrodnika Bez względu na to, jak daleko posuwa się nauka, natura nadal przestrzega swoich praw.

Czytaj Więcej