Wakacje 2020

Równonoc wiosenna w 2020 roku, kiedy dzień i noc mają w przybliżeniu taki sam czas trwania, tradycyjnie będzie początkiem wiosny astrologicznej. Jest czczony w wielu krajach i narodach, chociaż w Rosji od dawna tradycje obchodów prawie zanikły. Rosjanie praktycznie nie przywiązują dużej wagi do początku wiosny astrologicznej.

Czytaj Więcej

W 2020 r. Tradycyjnie Ramadan będzie jednym z najważniejszych miesięcy dla muzułmanów. Jest to okres zakazów i ograniczeń, czas oczyszczenia duszy, duchowego wzbogacenia i rozwoju. Jest to okazja, aby zbliżyć się do Allaha i żałować za ziemskie grzechy. To jeden z filarów islamu. I chociaż wierzący muszą przestrzegać surowych zakazów, czekają na ten miesiąc.

Czytaj Więcej

Tradycyjnie Dzień Uczniów w 2020 roku będzie obchodzony nie tylko przez studentów szkół wyższych, ale także przez uczelnie wyższe, szkoły techniczne i szkoły. To święto młodości, zabawy i radości. I choć egzaminy często kończą się pod koniec stycznia, praktycznie wszystkie miasta prowadzą różne imprezy dla studentów.

Czytaj Więcej

Dzień Zdrowia w 2020 r. Tradycyjnie poświęcony będzie leczeniu i zapobieganiu niebezpiecznym chorobom, innym zagadnieniom związanym z medycyną oraz zdrowemu stylowi życia. To święto społeczne, które odbywa się na poziomie międzynarodowym, ma ogromne znaczenie dla ludzi, niezależnie od statusu społecznego, kraju zamieszkania, dochodów finansowych i innych czynników.

Czytaj Więcej

Przebaczenie Niedziela jest jednym z najważniejszych świąt chrześcijańskich, na które wierzący będą oczekiwać w 2020 roku. To dzień pokuty i oczyszczenia duszy. Trudno przecenić jego ładunek semantyczny, ponieważ człowiek pozbywa się ciężaru grawitacji z powodu spowodowanego bólu i skarg. Świętowanie Przebaczenie Dnia Niedziela to ostatni dzień Ostatki (Serowy Tydzień).

Czytaj Więcej

Prawie wszyscy wierzący wiedzą, jaka będzie data Nikoli Nicholas w 2020 roku. Cudotwórca lub Pocieszyciel Boga jest wysoko ceniony przez chrześcijan za czyny popełnione w ciągu życia. Ten święty dzień jest nawet poświęcony dwóm świętom, które obchodzone są zimą i wiosną. Nikola Summer or Spring poświęca się przeniesieniu relikwii Cudownego Robotnika z Lycia do Włoch.

Czytaj Więcej

Muzułmanie na całym świecie przestrzegają swoich głównych tradycji religijnych i planują świętować Uraza Bayram w 2020 r., Których początek i koniec wiążą się z końcem najdłuższego i najbardziej rygorystycznego miesiąca Ramadanu. W tym czasie wszyscy wierzący pością, a tym samym zbliżają się do Allaha, otrzymują doświadczenie duchowe i życiowe, wzmacniają ducha poprzez trudną powstrzymywanie się od pysznego jedzenia.

Czytaj Więcej

W Apple Spas w 2020 roku wielu pójdzie do kościoła na poranne nabożeństwo, aby poświęcić dojrzałe i pachnące jabłka. Święto jest ściśle powiązane ze starożytnymi słowiańskimi i chrześcijańskimi zwyczajami, które były przekazywane z pokolenia na pokolenie od stuleci. Nazwa kościoła to Przemienienia Pańskiego.

Czytaj Więcej

W 2020 r. Dzień Piotra i Fevronii tradycyjnie poświęcony będzie wartościom rodzinnym, wierności i miłości. Czczą tych świętych z Murom nie tylko w kościele, ale także wśród ludzi. Kiedyś byli parą do naśladowania. Ich związek może teraz służyć jako dobry przykład dla młodych rodzin. Kiedy będzie obchodzony Ponieważ niektóre święta kościelne mają zmienną datę, czasami trudno jest ustalić, jaki będzie dzień Piotra i Fevronii.

Czytaj Więcej

W 2020 r. Dzień Ziemi tradycyjnie będzie zbiegał się w czasie z problemami środowiskowymi, a bieżące działania będą miały na celu ratowanie przyrody na całej planecie. Dzisiaj święto odbywa się na dużą skalę w prawie wszystkich krajach. Według nieoficjalnych danych bierze w nim udział ponad 200 milionów ludzi. Kiedy ludzie, którzy chcą uczestniczyć w wydarzeniach publicznych mających na celu poprawę stanu środowiska, będą obchodzeni, są zainteresowani, kiedy będzie Dzień Ziemi w 2020 roku.

Czytaj Więcej

W 2020 r. Dzień Przedsiębiorcy obchodzony będzie dopiero po raz 13. Wakacje zawodowe zyskują coraz większą popularność. Wydarzenia odbywają się nie tylko na szczeblu regionalnym, ale także federalnym. W stosunku do wakacji są przedstawiciele małych, średnich i dużych firm, które mają znaczący wpływ na rozwój nowoczesnej gospodarki w kraju.

Czytaj Więcej

W 2020 r. Tradycyjnie czas Bożego Narodzenia będzie obchodzony od Bożego Narodzenia do chrztu. Patrząc na to, nie jest to nawet święto, ale kilka dni między wielkimi chrześcijańskimi świętami, w których ludzie wychwalają narodziny Jezusa Chrystusa, odprawiają stare obrzędy i czczą stare tradycje. Chociaż nie zawsze tak było, ale przede wszystkim.

Czytaj Więcej

Dzień Tatiany w 2020 r. Będzie tradycyjnie obchodzony pod koniec stycznia. To ludowo-chrześcijańskie święto ma długie korzenie i tradycje. Właściciele Tatyana świętują Dzień Anioła, a uczniowie szkół średnich i wyższych uczęszczają na Dzień Studenta. Kiedy będzie obchodzony Niektóre święta zawodowe i kościelne nie mają ustalonej daty.

Czytaj Więcej

Dzień przytulania zyskuje coraz większą popularność z roku na rok, dlatego w 2020 r. Obchodzony będzie nie tylko w dużych miastach, ale także w prowincjach. Niezwykłe wakacje ma wielu fanów, których liczba stale rośnie. Powód jest prosty - dzień jest wypełniony dobrem. Ludzie dają sobie ciepło, uśmiechy i dobry nastrój.

Czytaj Więcej

W 2020 r. Dzień pracownika dyplomatycznego w Rosji będzie obchodzony dopiero po raz 18.. I choć święto jest młode, jest ważne dla osób reprezentujących kraj na arenie międzynarodowej. Ponoszą oni wielką odpowiedzialność, ponieważ zmiana sytuacji gospodarczej i politycznej często zależy od nich.

Czytaj Więcej

W 2020 r. Dzień Barmana będzie szeroko obchodzony we wszystkich barach, kawiarniach i restauracjach w kraju. I choć profesjonalne wakacje są młode, z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Tego dnia uhonorowana jest ciężka praca ludzi za barem. I chociaż wcześniej barmani nie cieszyli się dużym uznaniem, teraz ich praca jest doceniana.

Czytaj Więcej

W 2020 r. Katolicka Wielkanoc będzie tradycyjnie umieszczana na liście największych świąt chrześcijańskich. Zarówno dzieci, jak i dorośli nie mogą się już doczekać, ponieważ ten dzień jest pełen radości i dobrego nastroju. Rodziny się spotykają. Festiwal przeplatał tradycje religijne i pogańskie. Chociaż podstawą jest Zmartwychwstanie Syna Bożego, podobnie jak prawosławni chrześcijanie, data i tradycja są różne.

Czytaj Więcej

Świętowaniu Tajlandzkiego Nowego Roku towarzyszy festiwal wodny, który chcą odwiedzić turyści z różnych części świata. Songkran (zwany także Tajlandzkim Nowym Rokiem) przeplatał tradycje buddyjskie, rodzinne i współczesne. Właśnie dlatego turyści są zainteresowani terminem obchodów wakacji, aby przygotować się wcześniej i zaplanować podróż.

Czytaj Więcej

W 2020 r. Dzień Budowniczego będzie jednym z najważniejszych świąt zawodowych. Branża budowlana jest uważana za jedną z najważniejszych branż, które wpływają na dobrobyt jednostek i rozwój kraju jako całości. Budowniczowie wznoszą budynki mieszkalne, obiekty przemysłowe, budynki komercyjne i inne konstrukcje.

Czytaj Więcej

W nadchodzącym 2020 roku w Rosji oficjalne święta i weekendy zapewnią nam aż 118 dni na relaks. Oferujemy Ci dowiedzieć się, jak ważne daty są rozmieszczone w kalendarzu i na jakie okresy warto planować wycieczki i długie podróże. W pełni rosyjskie święta W 2020 r. Zostaną zachowane w pełni rosyjskie święta państwowe, obchodzone we wszystkich regionach Federacji Rosyjskiej: Nie. Data Dzień Świąt tygodnia 1 01

Czytaj Więcej