Nowy Rok 2020

Wybór właściwych słów na oficjalne pozdrowienia na Nowy Rok 2020 nie zawsze jest łatwy. Poniższe sugestie pomogą nieco ułatwić zadanie. Będą odpowiednie na powitanie Nowego Roku dla wszystkich, którzy musieli się krzyżować w życiu zawodowym w ubiegłym roku lub będą musieli poradzić sobie w przyszłości.

Czytaj Więcej

Od ponad 15 lat w ostatnich minutach roku istnieje tradycja oglądania noworocznego przemówienia Prezydenta Rosji, a Sylwester w 2020 roku nie będzie wyjątkiem - dowiedz się, o czym będzie uroczyste przemówienie Władimira Putina. Film z przemówienia Prezydenta Nowego Roku można również obejrzeć 31 grudnia, odwiedzając naszą stronę internetową 10 minut przed Nowym Rokiem.

Czytaj Więcej

Kupowanie choinki na Nowy Rok w Moskwie nie stanowi problemu, ponieważ w przeddzień wakacji setki targów choinkowych zaczynają działać w całym mieście. Adresy punktów, które będą działać w sezonie 2019-2020, można znaleźć z wyprzedzeniem. Większość z nich znajduje się w pobliżu skrzyżowań, więc łatwo się tam dostać.

Czytaj Więcej

Na jarmarkach świątecznych w Petersburgu można nie tylko kupić wszystko, co jest potrzebne do świętowania Nowego Roku (prezenty, dekoracje, jedzenie itp.), Ale także dobrze się bawić. Podobne wydarzenia odbywają się corocznie od końca listopada. W 2019 r. Planowanych jest kilkadziesiąt targów. Tradycyjne Idealnym miejscem do organizacji jarmarków są place i bulwary, gdzie zawsze gromadzi się wiele osób.

Czytaj Więcej

Drzewo noworoczne w Katedrze Chrystusa Zbawiciela jest jednym z najlepszych świątecznych wydarzeń dla dzieci i dorosłych, które odbywa się co roku w Moskwie. Kolejny rok nie będzie wyjątkiem - zgłoszenia zaplanowano na okres od 23.12.2019 do 01.08.2020, dzień na 3-4 sesje. Pierwszy zaczyna się o 10 rano, ostatni o 7 wieczorem.

Czytaj Więcej

W ostatnich latach coraz więcej osób interesuje się tym, co nadchodzący horoskop, opracowany zgodnie ze słowiańskim kalendarzem, przepowiada na rok, a my proponujemy dowiedzieć się, jaki będzie rok 2020, który będzie patronowany przez totem Spinning Mizgir. Starożytny słowiański kalendarz Rocznik słowiański jest najstarszym z kalendarzy.

Czytaj Więcej

W lecie musisz przygotować sanie. I pomyśleć o tym, jak ozdobić dom na Nowy Rok 2020, lepiej przynajmniej na kilka miesięcy przed tym wydarzeniem. Wtedy będzie można właściwie zaplanować budżet, uzyskać niezbędny wystrój, dokładnie rozważyć dekorację każdego pokoju. A boleśnie znana sytuacja awaryjna, z gorączkowym zawieszeniem pierwszych zabawek i girland, które przyszły do ​​ręki, a także całkowity brak jakiegokolwiek stylu i harmonii we wnętrzu, pozostanie w przeszłości.

Czytaj Więcej

Święta noworoczne przynoszą więcej radości i zabawy, jeśli weźmiesz udział w specjalnie przygotowanych wydarzeniach. W przeddzień Nowego Roku 2020 w Moskwie odbędzie się wiele przedstawień, targów, koncertów, pokazów, dzięki czemu każdy znajdzie rozrywkę na swój gust! Najważniejsze jest wcześniejsze zaplanowanie harmonogramu, aby odwiedzić przynajmniej jeden z nich.

Czytaj Więcej

Zgodnie z tradycją noworoczne przedstawienia dla dzieci w Moskwie w latach 2019-2020 będą kolorowe, na dużą skalę, z udziałem ulubionych artystów, łyżwiarzy figurowych, klaunów i iluzjonistów. Pełny program i dokładny harmonogram pokazów lodu, występów, poranków w teatrach, galeriach, salach koncertowych i innych miejscach publicznych zostaną zatwierdzone bliżej grudnia 2019 r.

Czytaj Więcej

Jeśli chcesz zorganizować jasne niezapomniane wakacje i zorganizować imprezę karnawałową na Nowy Rok 2020, możesz zrobić maski noworoczne własnymi rękami. Pozwoli to nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także zapewni pełną wyobraźnię. W razie potrzeby możesz utworzyć dowolny obraz, który Ci się podoba. Szczególnie jak ta akcja dla dzieci w każdym wieku.

Czytaj Więcej

Myśląc o stworzeniu ekskluzywnego scenariusza noworocznego - oferujemy śmieszne ditties na Nowy Rok 2020: dzieci, dorośli, o Świętym Mikołaju i Snow Maiden, a także oryginalne napisane specjalnie na Rok Szczura. Dzieci Niegrzeczne, podnoszące na duchu i poruszające tematy bliskie dzieciom, dzieci są świetnym pomysłem na żywy występ w poranku w przedszkolu lub szkole.

Czytaj Więcej

Oryginalne noworoczne piosenki - zmiany o Świętym Mikołaju i Snegurochce, śnieżna zima, choinka, prezenty i, oczywiście, Szczur (symbol nadchodzącego roku), które należy odebrać z wyprzedzeniem na Nowy Rok 2020, pomogą stworzyć świąteczny nastrój i rozjaśnić emocje gościom wakacji. Śmieszne komiczne okładki popularnych melodii mogą stać się: świetną liczbą na imprezę noworoczną; oryginalny prezent dla gości na Nowy Rok; Ciekawy pomysł na noworoczne konkursy karaoke i piosenki.

Czytaj Więcej

Oryginalna noworoczna kolorystyka pomoże skrócić czas w oczekiwaniu na ferie zimowe, a my jesteśmy gotowi zaoferować wiele pomysłów dla dzieci i dorosłych: zdjęcia z wizerunkiem Szczura (symbol nadchodzącego roku), a także kartki do kolorowania na Nowy Rok 2020. Kolorowanki dla dzieci Oczywiście dzieci uwielbiają najbardziej „ożywiać” różnorodne zdjęcia!

Czytaj Więcej

Przed długo wyczekiwanymi świętami Nowego Roku oferujemy odebranie oryginalnego napisu „Szczęśliwego Nowego Roku 2020”, a także innych interesujących pomysłów na wnętrze w roku Szczura oraz wykonanie dekoracji do domu lub biura własnymi rękami. Girlandy papierowe Najłatwiejszym i najtańszym sposobem dekoracji pokoju są papierowe girlandy.

Czytaj Więcej

Piękne i niezwykłe bombki własnymi rękami na 2020 rok mogą być wykonane z niemal dowolnego materiału - papieru, tkaniny, satynowych wstążek. Może to być wiele klasycznych opcji lub oryginalna biżuteria w formie schludnego Szczura. Koraliki, koraliki, cyrkonie itp. Nadają się do dekoracji.

Czytaj Więcej

Pomimo faktu, że w sklepach od dawna brakuje, wiele osób wciąż wytwarza zabawki noworoczne własnymi rękami. Dlaczego Po pierwsze, jest to znaczna oszczędność, ponieważ wiele rzemiosł można wykonać z improwizowanych materiałów. Po drugie, uzyskuje się unikalne produkty, których nikt na pewno nie ma.

Czytaj Więcej

Wraz z nadejściem zimy mimowolnie myślisz o przekształceniu wnętrza, bo jak inaczej stworzyć świąteczny nastrój dla siebie i swojego domu? W Nowym Roku 2020 należy ozdobić choinkę szczególnie hojnie, aby Rat Protector był zadowolony. Wskazane jest, aby nie podążać utartą ścieżką, ale wykazać się kreatywnością i wyobraźnią przy użyciu najbardziej nieoczekiwanych materiałów.

Czytaj Więcej

Kilometrowe girlandy, świąteczne łuki, wiele choinek i inne akcesoria noworoczne co roku powodują zachwyt i nadają atmosferze wakacji. W oczekiwaniu na drżącą euforię Rosjanie zastanawiają się, kiedy udekorują Moskwę do Nowego Roku 2020. Już w grudniu będzie można podziwiać magiczne oświetlenie i bajeczną transformację miasta.

Czytaj Więcej

Pocztówki na Nowy Rok 2020, wykonane przez ciebie w różnych technikach wykonawczych, tchnęły życie w starą tradycję. Aby proste opcje nie wymagały specjalnych umiejętności, ale w przypadku złożonych musisz się czegoś nauczyć. Trójwymiarowe kartki papierowe Realizacja idei noworocznej karty jako prezentu na rok 2020 w trójwymiarowości pomoże technikom quilling, origami, zastosowaniu aksamitnego papieru lub dużego wystroju.

Czytaj Więcej

Wybierasz ciekawe pomysły na dekorację mieszkania lub domu, aby uzyskać je pięknie, tematycznie i niedrogo - powiemy ci, jakie dekoracje możesz zrobić na Nowy Rok 2020. Samodzielne tworzenie noworocznego wystroju może nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także uzyskać ekskluzywne gadżety, których nie można kupić w sklepie.

Czytaj Więcej