Aktualności 2020

Naukowcy, wyjaśniamy, dyskutowali o nowym państwowym programie rewolucji naukowej i technologicznej kraju, przygotowanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Dokument został oparty na głównych wyzwaniach epoki, problemach dotyczących społeczności międzynarodowej i władz rosyjskich. Eksperci, komentując na forum, piszą: wydaje się, że czas na hasła generowane przez urzędników dobiegł końca - rząd zaproponował konkretne zadania.

Czytaj Więcej

2011 r. Zapadł w zapomnienie, co przyniosło armii rosyjski program buntu do 2020 r. Skrzyżowanie tamtych lat oferowało dwa sposoby - uzbrojenia się w sprzęt zagraniczny lub stworzenia konkurencyjnego. Powód triumfował, stwierdził Ministerstwo Obrony rok temu. Crossroads 2010 Teza o władzy - kupimy wszystko za pieniądze na ropę i gaz - przyciągnęła część kierownictwa Ministerstwa Obrony, którzy zdecydowali: sprzęt zagraniczny jest wyraźnie lepszy - trzeba go kupić.

Czytaj Więcej

Co to jest projekt regionalny Terytorium 2020, jakie są jego główne zadania i perspektywy na przyszłość, postaramy się dowiedzieć, korzystając z poniższego przeglądu. Główne cele i zadania „Terytorium 2020” Idea nowego projektu infrastrukturalnego opiera się na inicjatywie stworzenia najkorzystniejszych warunków dla realizacji potencjału intelektualnego i zawodowego młodych ludzi oraz przyciągnięcia ich do aktywnej działalności społecznej, kulturalnej i politycznej poszczególnych regionów.

Czytaj Więcej

W naszym materiale tematycznym postaramy się ustalić, jak obecnie wygląda sytuacja z naprawą autostrady i czy przebudowa autostrady Gorky w latach 2018–2020 zostanie ukończona w odpowiednim czasie. Jak zmieniła się autostrada Gorky w ostatnich latach? Pomimo tego, że pozostały ponad 2 lata do „finału” planowanych prac budowlanych i remontowych na Gorky Highway, pozytywne „zmiany” na tym etapie prac są widoczne „gołym okiem”.

Czytaj Więcej

Postaramy się znaleźć w naszym krótkim materiale informacyjnym, aby zapoznać się z najnowszymi wiadomościami o rosyjskim kompleksie wojskowo-przemysłowym, a także dowiedzieć się, jakich „transformacji” i „strategicznych” zmian oczekuje się w rosyjskich siłach powietrznych do 2020 r. Ponowne wyposażenie rosyjskich sił powietrznych: nowa strategia ochrony granic państwowych Według Vladislava Goncharenko, zastępcy szefa Dyrekcji Lotnictwa Wojskowego Federacji Rosyjskiej i United Aircraft Corporation, w ciągu 5 lat, a dokładniej do 2020 r., Siły powietrzne naszego kraju będą do dyspozycji 55 Myśliwce T-50 (PAK FA) - obiecujące systemy frontu lotniczego.

Czytaj Więcej

Dla Federacji Rosyjskiej wybory w 2020 r. Mają szczególne znaczenie, ponieważ odbędą się w krajach bezpośrednio zainteresowanych polityką zagraniczną i wewnętrzną. Kluczowe kraje WNP i Ameryka zdecydują o wyborze prezydenta i parlamentarzystów. Jest zbyt wcześnie, aby spekulować na ten temat, dlatego ograniczamy się do faktów i prognoz analityków.

Czytaj Więcej

Nie jest tak blisko pierwszych zimowych mrozów, ale wciąż chcemy wiedzieć o cechach nadchodzącej zimy na terytorium Federacji Rosyjskiej. I to nie jest tylko ciekawość, ponieważ dla wielu obywateli naszego kraju ta informacja jest konieczna, bez której osoba po prostu nie może tego zrobić. Po pierwsze, wśród mieszkańców Rosji są ludzie, którzy z tego czy innego powodu nie tolerują bardzo niskich temperatur, co oznacza, że ​​jeśli oczekuje się, że okres zimowy będzie dość długi i zimny, ta kategoria populacji woli „zimę” w cieplejszych krajach.

Czytaj Więcej

Aby dowiedzieć się, gdzie i kiedy odbędzie się wystawa „Polowanie i łowienie ryb w Rosji” 2020, a także zapoznać się z kalendarzem i najnowszymi wiadomościami na temat nadchodzącego wydarzenia, materiał naszych ekspertów informacyjnych pomoże. Historia projektu: kilka słów o debiutanckiej wystawie w Moskwie Pierwsza edycja wystawy „Łowiectwo i rybołówstwo w Rosji” pochodzi z 6 lutego 1998 r.

Czytaj Więcej

W których miastach piosenkarka będzie koncertować, kiedy wydany zostanie jej najnowszy album i czy projekt Zemfira 2020 będzie ostatnią stroną w twórczości rosyjskiej ikony rocka - o tym dowiemy się w poniższym materiale. Piosenki, które uderzyły „na całe życie”: ciekawe fakty z biografii piosenkarki Zemfiry Ramazanovej (jest to pełna nazwa najpopularniejszego i niezwykłego piosenkarza rockowego ostatniej dekady w Rosji) urodziło się 26 sierpnia 1976 r. W stolicy Baszkirii - miasta Ufa.

Czytaj Więcej

Czy warto czekać na nowy sezon ProjectorParisHilton w sezonie 2020, kiedy planowana jest jego premiera i jakie zmiany nastąpią w formacie programu? Spróbujemy odpowiedzieć na te i wiele innych pytań w poniższym materiale. Najlepszy rozrywkowy program telewizyjny na Pervoy: historia Searchlight Perishilton Po raz pierwszy na antenie popularnego kanału telewizyjnego w odległym 2008 roku pojawił się humorystyczny projekt o twórczej nazwie Spotlight Perishilton.

Czytaj Więcej

Z powodu przejścia na czas letni i zimowy wielu obywateli Rosji boryka się z pogorszeniem warunków życia. Ludzie, którzy trudno tolerują zmiany pogody, cierpią również z powodu przesunięcia zegara o godzinę do przodu lub do tyłu. Opinie lekarzy na temat przejścia na czas letni w Rosji 2020 są różne. Większość jest skłonna do tego, aby takie manipulacje naprawdę wpływały na samopoczucie wrażliwych osób.

Czytaj Więcej

Każdego roku w Federacji Rosyjskiej emitowanych jest wiele monet i banknotów. Jest to normalne zjawisko w dowolnym stanie. Większość ludzi nie przywiązuje do tego dużej uwagi. Ale niektórzy z naszych obywateli są zainteresowani tym procesem, ponieważ zajmują się zbieraniem monet. Plan emisji monet na 2020 r. Przez Bank Centralny Federacji Rosyjskiej nie pozostanie bez ich uwagi.

Czytaj Więcej

Kiedy idziemy do sklepu na zakupy, najczęściej zastanawiamy się nad listą niezbędnych rzeczy. Jeśli wcześniej robiliśmy notatki z listą tego, co chcemy kupić, teraz pomogą nam notatki na smartfonie. Ale kiedy znajdziemy się w sklepie z atrakcyjnymi ofertami w postaci rabatów, prawie niemożliwe jest oparcie się takiej pokusie.

Czytaj Więcej

Przez dziesiątki tysięcy lat przyroda znosiła działalność człowieka. Zwracając uwagę na okres starożytności lub średniowiecze, możemy zrozumieć, że w tamtych czasach człowiek nie wyrządził namacalnej szkody. Ale w ciągu ostatnich 200 lat równowaga między naturą a człowiekiem została zaburzona. Godzina dla Ziemi: historia wakacji i przyczyny ich powstania Ludzkość dokonała niesamowitego skoku w rozwoju nauki.

Czytaj Więcej

Festiwal to zawsze jasne i pełne wydarzeń wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci. Podczas festiwalu można zapoznać się z lokalną kulturą, ludźmi bliskimi duchem, nauczyć się wielu nowych rzeczy, uzyskać profesjonalne perspektywy i, oczywiście, dobrze odpocząć. Ich liczba w całej Rosji i Europie jest po prostu niewyobrażalna, zauważamy tylko te najbardziej znane, żywe i różnorodne z nich.

Czytaj Więcej

Od dwunastu lat w naszym kraju każdy nowy rok poświęcony jest pewnej tematyce. Może być związany z wydarzeniami historycznymi, obiektami geograficznymi, określonym obszarem życia społecznego. Odbywa się to w celu zwrócenia uwagi społeczeństwa na rozwiązywanie pilnych problemów. Wielu naszych obywateli jest zainteresowanych tym, jaki rok 2020 został ogłoszony w Rosji i z czym jest związany.

Czytaj Więcej

Współczesny świat coraz bardziej pogrąża się w globalizacji w absolutnie wszystkich sferach - od kwestii środowiskowych na skalę planetarną po hodowlę zwierząt pełnej krwi lub produkcję wysoce wyspecjalizowanych produktów. Nowoczesne wystawy to nie tylko miejsce prezentacji niektórych produktów, ale także wielkoformatowe miejsca konferencji, wymiany doświadczeń, prezentacji nowych technologii, a także uczestnicy znajdujący partnerów i zawierający umowy.

Czytaj Więcej

Co roku odbywa się wiele festiwali-konkursów dla dzieci i dorosłych, profesjonalistów i amatorów, w których każdy może pokazać swój talent. Wiele konkursów łączy szeroki zakres nominacji w różnych rodzajach sztuki - o nich będziemy rozmawiać później. Multidyscyplinarne zawody w Rosji: daty 4–7 stycznia w Soczi odbędą się 21 „Wybrzeża Zwycięstwa”.

Czytaj Więcej

Miss Universe to jeden z 4 najbardziej prestiżowych konkursów piękności na świecie, coroczne światowe wydarzenie, w którym każde piękno chce wziąć udział. Kiedy odbędzie się w 2020 r. I gdzie odbędzie się? Co wiadomo na temat zasad konkursu i jaka jest finansowa strona uczestnictwa w tym wydarzeniu?

Czytaj Więcej

Zdrowie jest ważnym czynnikiem wpływającym na wydajność ludzi. Mając to na uwadze, państwo stara się monitorować dobrobyt obywateli i przeprowadzać badania profilaktyczne w całym kraju. W końcu wiadomo, że chorobie lepiej zapobiegać niż leczyć później. Aby zidentyfikować możliwe choroby w populacji, przeprowadzono badanie lekarskie.

Czytaj Więcej