Aktualności 2020

Narodziny dziecka to miłe i ekscytujące wydarzenie, wymagające jednak pewnych oszczędności finansowych. Cieszy fakt, że państwo zdaje sobie z tego sprawę, aw ramach obecnej polityki dotyczącej wzrostu demografii ustanawia pewne świadczenia z tytułu opieki nad dziećmi. Nie tylko rodzice, ale także inni krewni mają prawo do tego rodzaju pomocy materialnej.

Czytaj Więcej

Absolutnie wszyscy ludzie są zaskoczeni problemami wygodnego mieszkania, nie tylko mieszkańcy Rosji. Istnieje jednak poważny problem mieszkaniowy, który pojawił się w Moskwie z powodu przestarzałych budynków. Właśnie dlatego powstał program renowacji domów, w szczególności pięciopiętrowych budynków w stolicy. W ZSRR zwyczajem było budowanie Chruszczowa, ale od tego czasu nie tylko straciły na znaczeniu, ale także stały się bezużyteczne w inżynierii.

Czytaj Więcej

Dla pewnej kategorii rosyjskich pracowników pracujących w sferze publicznej istnieje ogólna definicja - pracownicy państwowi. I ta kategoria obywateli, których wynagrodzenia są całkowicie zależne od działań władz, naprawdę liczyła na majowe dekrety prezydenta. Ale co jest tak obiecującego, co obiecał Władimir Putin?

Czytaj Więcej

Wszyscy marzą o spełnieniu swoich marzeń! Współcześni przedsiębiorcy są na bieżąco, rozwijają i doskonalą nowe technologie w różnych dziedzinach handlu, pedagogiki, szkoleń i edukacji, Internetu, nauki, medycyny, technologii, budownictwa, kultury i sztuki. Najlepsze pomysły biznesowe na 2020 r. Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga dużej odpowiedzialności w biznesie, dokładności, punktualności i determinacji.

Czytaj Więcej

Walki we wschodnich regionach Ukrainy rozpoczęły się kilka lat temu. Według statystyk około 10 milionów osób przekroczyło granicę państwową Rosji. Teraz wjazd na terytorium Federacji Rosyjskiej został maksymalnie uproszczony. Władze zrobiły wszystko, co było możliwe. Zgodnie z nowymi przepisami obywatele Ukrainy będą mogli wjechać na terytorium Federacji Rosyjskiej w latach 2019-2020, dowiedz się z tego artykułu.

Czytaj Więcej

Dziś trudno sobie wyobrazić rozwój biznesu w Rosji, zwłaszcza początkującego, bez pożyczania środków. A jeśli duże przedsiębiorstwa mogą uzyskać pożyczkę w latach 2019–2020 bez żadnych problemów ze względu na stabilność swoich dochodów, małe i średnie przedsiębiorstwa mogą napotkać pewne trudności z udzielaniem pożyczek.

Czytaj Więcej

Wychowywanie małoletniego wymaga znacznych nakładów pieniężnych. Jeśli dziecko nie ma dwojga rodziców, ale jednego, sytuacja materialna rodziny jest najczęściej trudna. Wynika to z faktu, że dochód składa się tylko z wynagrodzenia matki. Aby wesprzeć samotne matki, państwo zapewnia świadczenia społeczne i prawo do niektórych świadczeń, które będą przysługiwać w latach 2019–2020, dowiedzmy się z tego artykułu.

Czytaj Więcej

Wielu Rosjan interesuje się tym, gdzie zainwestować pieniądze i oszczędności w 2020 roku. Jeśli nie weźmiesz pod uwagę metod inwestycyjnych wymagających specjalnych kwalifikacji, takich jak udział w obrocie nieruchomościami komercyjnymi lub obrotem papierami wartościowymi, istnieją tylko 4 obszary inwestycyjne: depozyty bankowe, nieruchomości mieszkalne, metale szlachetne i zarządzanie powiernicze.

Czytaj Więcej

Zauważ, że państwowy program przesiedleń rodaków pojawił się w 2006 roku. Jego stworzenie umożliwiło osobom, które kiedykolwiek mieszkały w Rosji lub są krewnymi osób mieszkających w Rosji lub byłym ZSRR, powrót z zagranicy. W tym artykule opowiemy szczegółowo o tym programie stanowym w latach 2019-2020 i jego funkcjach.

Czytaj Więcej

W polityce budżetowej Federacji Rosyjskiej na lata 2019-2020 istnieje instalacja minimalizująca wydatki rządowe i prawidłowo wykorzystująca otrzymane podatki w celu maksymalizacji rozwoju gospodarczego kraju. Zadania tego nie powinny utrudniać czynniki zewnętrzne ani wewnętrzne. Najprawdopodobniej jednak, aby zapewnić niezbędną kwotę środków w budżecie, niektóre programy społeczne będą musiały zostać zamknięte.

Czytaj Więcej

Należy pamiętać, że stolica programu w Rosji nie będzie indeksowana do 2020 r. Ale nadal istnieje, co oznacza, że ​​standard życia wszystkich osób, które niedawno zostały rodzicami po raz drugi po otrzymaniu certyfikatu, nadal będzie się zwiększał. Nieruchomości są priorytetowym celem dla wszystkich rodziców, a jednym z bolących tematów jest kwestia metrów kwadratowych.

Czytaj Więcej

Wzmocnić i dzielić się chwilą szczęścia z wyglądu małego dziecka na świat w wielu regionach Rosji postanowiły zasilić poziomie lokalnym. Z ich pomocą, młodzi rodzice otrzymają tzw kosz noworodka 2019-2020, którego skład jest ustalany przez same władze. Wsparcie dla noworodków na poziomie regionalnym Niedawno w wielu regionach naszego kraju młodzi rodzice po wypisaniu ze szpitala położniczego otrzymali rodzaj mini niezbędnego zestawu dla dziecka.

Czytaj Więcej

Kod podatkowy Federacji Rosyjskiej implikuje konieczność zapłaty podatku od transakcji sprzedaży mieszkań. Aby jednak w jakiś sposób pobudzić rynek nieruchomości, państwo zapewniło pewne korzyści na podstawie podstawy opodatkowania. Nie tylko sprzedawca, ale także kupujący może teraz zwrócić część środków przy sprzedaży lub zakupie nieruchomości w latach 2019-2020.

Czytaj Więcej

Pod warunkiem, że rząd rosyjski zatwierdzi podwyżkę składki, która przeniesie się do MHIF, wysokość składek ubezpieczeniowych może wzrosnąć do 30% w nowym roku 2020. I zgodnie z oświadczeniem szefa Ministerstwa Finansów Antona Siluanowa, decyzja ta była konsekwencją programów MHI. Wpływają przede wszystkim na wynagrodzenia lekarzy i personelu medycznego.

Czytaj Więcej

Samotne matki, które mieszkają w Moskwie i same wychowują dzieci, mogą liczyć na dodatkowe świadczenia na dzieci w 2020 r., Oprócz pomocy federalnej. Dodatkowa płatność obejmuje zwiększone świadczenia za każdy miesiąc. Istnieją również specjalne rekompensaty i płatności, których pojawienie się wiąże się ze wzrostem cen.

Czytaj Więcej

Pożyczka konsumencka 2020 to pożyczka przeznaczona do wydania osobom fizycznym. Jest uważany za jeden z najczęstszych rodzajów operacji bankowych, ponieważ nadaje się nie tylko do zakupu dóbr trwałych i usług (domy, mieszkania, samochody, meble, czesne), ale także do małych drobnych zakupów (małe lub duże urządzenia gospodarstwa domowego, produkty spożywcze, leki).

Czytaj Więcej

Większość obywateli rosyjskich jest przyzwyczajona do zarabiania pieniędzy tylko w jeden sposób, jednocześnie otrzymując niskie pensje podczas pracy w przedsiębiorstwie. Niewiele osób wie, że pieniądze mogą być opłacalne, jeśli zostaną właściwie zainwestowane. Więc gdzie jest najlepsze miejsce do inwestowania, osobiste oszczędności w 2020 roku? Od czego zacząć: rekomendacje dotyczące inwestowania W rzeczywistości istnieje wiele opcji inwestowania, ale nie wszystkie projekty są opłacalne, a niektóre są całkowicie nieuczciwe.

Czytaj Więcej

Mówią, że w roku przestępnym nie można rozpocząć niczego na dużą skalę, ponieważ każda działalność gospodarcza lub sojusz będzie skazana na porażkę pod wpływem planet, a być może ludzkich plotek. Oczywiście biznesmenom daleko do najbardziej przesądnych ludzi, ale jeśli od dawna postanowiłeś założyć własną firmę, otwórz nowy startup i odłóż jego otwarcie z różnych powodów, to gratulujemy!

Czytaj Więcej

Okoliczności, które określają wartość akcji Gazpromu w następnym 2020 roku, będą zależeć od tego, jaką politykę dywidendową będzie realizować ta spółka. Jeśli zastosujesz metody i narzędzia, które pozwolą Ci zapłacić zysk mniejszy niż 50% wartości akcji, doprowadzi to do zmniejszenia atrakcyjności papierów wartościowych.

Czytaj Więcej

Pomimo faktu, że papierowa wersja kart rentowych nie została jeszcze anulowana, w związku z ustawą federalną nr 86-ФЗ przyjętą w 2017 r. Oraz zmianami ustawy nr 225-ФЗ, coraz więcej firm przechodzi na cyfrowe zarządzanie zwolnieniami chorobowymi od początku 2019 r. (w skrócie ELN). Innowacje w obliczaniu rekompensaty w latach 2019-2020 Innowacje dotyczyły wszystkich, niezależnie od tego, czy do wypełnienia zwolnienia chorobowego używa się papieru czy mediów cyfrowych.

Czytaj Więcej