Real Estate 2020

Temat mieszkaniowy jest interesujący dla wielu mieszkańców stolicy. Po przyjęciu programu rozbiórki „Chruszczow” kwestia ta zaczęła martwić jeszcze bardziej Moskali, ponieważ remont w Moskwie do 2020 r. Dotknie kilka tysięcy rodzin. Kontekst Zaczęliśmy rozmawiać o rozbiórce pięciopiętrowych budynków jeszcze w latach 90. ubiegłego wieku, kiedy Yu był nadal burmistrzem stolicy

Czytaj Więcej

Czy w 2020 r. Ceny nieruchomości spadną: dotychczasowe prognozy analityków mają na celu obniżenie popytu niż koszt metrów kwadratowych. Ze względu na zmiany w prawie budowlanym oczekuje się wzrostu cen. Ale na popyt wpłynie również wzrost stawki VAT (wzrost kosztów materiałów budowlanych), a także wzrost oprocentowania kredytu.

Czytaj Więcej

Już wkrótce twarz Moskwy zmieni się diametralnie. Miasto zostanie zburzone domy, które zostały zbudowane w latach 50-60 lat ubiegłego wieku. Remont w stolicy odbędzie się w ciągu kilku lat. Mieszkańcy przestarzałych mieszkań są zainteresowani wieloma szczegółami związanymi z tym procesem, w szczególności wyburzeniem pięciopiętrowych budynków w Moskwie w 2020 r.

Czytaj Więcej