Sport 2020

FC Spartak zawsze był uważany za jednego z najlepszych. W mistrzostwach Rosji w piłce nożnej pokazał dobry wynik, zajmując 5. miejsce, tym samym wybierając bilet do Ligi UEFA 2019/20. Skład Spartaka 2019-2020 został znacznie zmieniony, do zespołu przybyli nowi gracze. Nowy trener Aktualizacja miała również miejsce w kadrze trenerskiej.

Czytaj Więcej

CSKA to drużyna piłkarska w Moskwie, która została założona w sierpniu 1911 roku. Znana ze swoich tytułów i nagród, w tym Pucharu UEFA, więc zainteresowanie graczami drużynowymi przyszłymi meczami nie jest zaskakujące. W tym artykule podkreślimy szczegóły składu piłki nożnej CSKA 2019/2020. Transfery klubowe Według oficjalnych danych w chwili obecnej powstaje większość zespołu.

Czytaj Więcej

Rosyjska Premier League 2019-2020 już się rozpoczęła. 28. sezon najwyższej ligi rosyjskiej ligi piłkarskiej rozpoczął się 12 lipca. Trwa do 30 maja przyszłego roku. Zgodnie z wynikami należy ustalić nowego mistrza Rosji w piłce nożnej. Każda drużyna wydała 4 mecze, więc analitycy przedstawili pierwsze prognozy dotyczące tego, kto zdobędzie złoto, a kto pójdzie do NFL.

Czytaj Więcej

RFPL - Russian Football Premier League, która obejmuje najlepszy FC w kraju. Istnieje od 2001 roku, a liczba jego uczestników pozostaje niezmieniona - 16. Drużyny Premier League 2019-2020 reprezentowane są przez najlepsze kluby piłkarskie z różnych regionów Rosji. Skład rosyjskiej Premier League jest corocznie aktualizowany. Dwie drużyny, które pokazały najgorsze wyniki pod koniec mistrzostw, są wysyłane do dywizji o niższej randze, a dwie najlepsze drużyny z niej, wręcz przeciwnie, są przenoszone.

Czytaj Więcej

Wiosną wiodący niemiecki producent odzieży sportowej Puma, który niedawno podpisał 10-letni kontrakt z Manchesterem City, wprowadził nową wersję angielskiego klubowego munduru na sezon 2019-2020. Formularz domowy Nowy formularz domowy Manchester City 2019-2020 jest wykonany w tradycyjnym niebieskim kolorze i palecie.

Czytaj Więcej

W latach 2019-2020 28. od czasu reorganizacji odbywa się coroczny międzynarodowy turniej piłki nożnej. Data Ligi Mistrzów 2019-2020: 25 czerwca 2019 r. - 30 maja 2020 r. Weźmie udział 80 drużyn 55 związków piłkarskich. Liechtenstein nie będzie uczestnikiem turnieju, ponieważ kraj nie organizuje mistrzostw kraju.

Czytaj Więcej

Russian Football Premier League to zrzeszenie klubów najwyższego poziomu. Zorganizowany w 2001 roku, dziś ma 16 klubów piłkarskich. Sezon Premier League 2019-2020 zapowiada się jasno i ciekawie. Odbędzie się w nim 30 meczów, przy pomocy których zostanie ustalony posiadacz tytułu mistrza kraju.

Czytaj Więcej

Skład HC „Tractor” na sezon 2019-2020 przeszedł wymierne zmiany, nowe nazwy dodano do listy zespołu. W sezonie zasadniczym 2018-2019 klub Czelabińsk zajął 5 miejsce, pokonany w ¼ finału przez HC Avtomobilist. A w serii rozgrywek play-off w finałach 1/8 zostali ponownie pokonani przez Jekaterynburg Avtomobilist 3-0.

Czytaj Więcej

W ubiegłym sezonie klub piłkarski Zenit z Petersburga pokazał niesamowite wyniki. Zajmując piąte miejsce w klasyfikacji ogólnej, zespół zaczął biec ostro i ukończył mistrzostwa Rosji w piłce nożnej. Większość ekspertów uważa, że ​​było to spowodowane Siergiejem Semakiem, który zastąpił Roberto Mucciniego na stanowisku trenera FC.

Czytaj Więcej

Stołeczny klub piłkarski CSKA stracił wielu silnych zawodników, więc zespół będzie miał trudności z nowymi Mistrzostwami Rosji w piłce nożnej. Ostatnim razem zajęła czwarte miejsce, udając się do Ligi Europy, ale teraz Viktor Goncharenko ze swoimi podopiecznymi planuje dostać się na pozycje z nagrodami. Zarówno dla zwykłych fanów, jak i fanów CSKA, harmonogram meczów na lata 2019-2020 jest już dostępny.

Czytaj Więcej

Mecz gwiazd KHL (Continental Hockey League) to coroczne mecze towarzyskie, w których biorą udział najpotężniejsi i najbardziej znani hokeiści. Informacje podstawowe Po raz pierwszy odbył się w sezonie 2008/2009 na Placu Czerwonym w Moskwie. W 2010 r. Format meczu został nieco zmodyfikowany - teraz jest to konfrontacja konferencji zachodnich i wschodnich.

Czytaj Więcej

Zdjęcia nowego munduru Lokomotiv FC na lata 2019-2020 zostały opublikowane na stronie internetowej klubu w zeszłym miesiącu. Zestawy mają ekskluzywny design, ale tradycyjna paleta kolorów jest w pełni zachowana. Podobnie jak w poprzednim sezonie sprzęt został opracowany przez sponsora technicznego - amerykańską firmę Under Armour.

Czytaj Więcej

Amerykańska firma Nike i zespół Zenit oficjalnie zaprezentowali nowy zestaw mundurów piłkarskich na sezon 2019/2020. Zdjęcia sprzętu domowego i wyjazdowego pojawiły się w sieci niemal jednocześnie. Formularz został wykonany przy użyciu najnowszych technologii z zachowaniem tożsamości korporacyjnej i dbałością o środowisko.

Czytaj Więcej

Puchar Ameryki 2020 - 47. losowanie głównego męskiego turnieju piłki nożnej wśród drużyn Ameryki Południowej. Te zawody, jak poprzednio, będą organizowane przez strukturę CONMEBOL, która zarządza piłką nożną w Ameryce Południowej. Ich czas trwania wyniesie 1 miesiąc, a same gry rozpoczną się 12 czerwca, a zakończą 12 lipca.

Czytaj Więcej

W latach 2019-2020 odbędzie się 10. rocznica VHL. Między 5 września 2019 r. A 18 lutego 2020 r. Odbędzie się bitwa drużynowa o Puchar Jedwabnego Szlaku. Mecze Playoff Cup w Pucharze odbędą się w dniach 22 lutego - 30 kwietnia 2020 r. Przedsezon W połowie lata rozpocznie się przedsezonowe przygotowanie drużyn do nadchodzących mistrzostw, które potrwają do początku września.

Czytaj Więcej

Juventus to jedna z najstarszych profesjonalnych włoskich drużyn piłkarskich i jedna z najpopularniejszych na świecie. Tradycyjnie kształt Juventusu składa się z kilku czarno-białych pionowych pasków, jednak w sezonie 2019-2020 projektanci postanowili eksperymentować. Zdjęcie nowego munduru „starego seigneur” zostało oficjalnie opublikowane 12 maja 2019 r.

Czytaj Więcej

Kalendarz gier Spartak na lata 2019-2020 jest już publicznie dostępny w Internecie, a każdy może go przeczytać. Moskiewski klub piłkarski jest nadal jednym z najbardziej aktywnych. Na podstawie wyników Premier League zajmuje 5 miejsce, dzięki czemu od trzeciej rundy kwalifikacyjnej będzie mógł grać w Lidze Europejskiej.

Czytaj Więcej

Mistrzostwa Rosji w piłce nożnej 2019-2020 to 28 sezon najwyższej ligi rosyjskiej ligi piłkarskiej. W tej chwili Zenit z Petersburga jest właścicielem mistrzostw, które będą bronić tytułu. W ramach Mistrzostw Rosji impreza ta jest dopiero ósmym sezonem, prowadzonym zgodnie ze schematem „jesień-wiosna”.

Czytaj Więcej

Fani francuskiego klubu piłkarskiego Paris Saint-Germain (PSG) niedawno widzieli, jaka będzie forma zespołu w sezonie 2019-2020. Prezentowany projekt „munduru” jest trzeci z rzędu. Nike tradycyjnie pracowało nad jego rozwojem. Na koszulkach obszyte kultowymi paskami „Esther” (biała, czerwona, biała).

Czytaj Więcej

Bawarskie zestawy na sezon 2019-2020 są już prawie gotowe. W maju fani klubu mogli zobaczyć nowy domowy mundur, a ostatnio pojawił się prototyp sprzętu na mecze wyjazdowe i trzeci set. Jak teraz będą wyglądać zawodnicy jednego z pierwszych FC Monachium? Formularz domowy Tradycyjnie Adidas zajmował się rozwojem sprzętu.

Czytaj Więcej