Studium 2020

Kończąc 9. klasę w 2020 roku, planujesz wybrać jako egzamin do wyboru CSE w badaniach społecznych - oferujemy dzisiaj, aby dowiedzieć się, jakie zmiany planuje wprowadzić FIPI w KIM, a także kiedy będzie znana data GIA-9. Według statystyk ponad 60% wszystkich absolwentów wybiera nauki społeczne jako przedmiot wyboru.

Czytaj Więcej

Uczniowie, którzy ukończą 9 klasę w 2020 roku, nie mają już zbyt wiele czasu. Sugerujemy omówienie zmian ogłoszonych przez FIPI na egzaminie z informatyki, a także różnic w przygotowaniu i formacie GIA-9. Zainteresowanie informatyką rośnie z każdym rokiem, co oznacza, że ​​wzrośnie również liczba dziewiątoklasistów, którzy wybiorą informatykę w roku akademickim 2019-2020 jako jeden z przedmiotów OGE z wyboru.

Czytaj Więcej

W 2020 r. Tylko dwa przedmioty (matematyka i język rosyjski) będą obowiązkowe dla absolwentów 9 klasy, a studenci będą mogli wybrać 4 dodatkowe dyscypliny samodzielnie, przechodząc OGE z fizyki, nauk społecznych, informatyki, języka obcego i innych przedmiotów. Dzisiaj proponujemy szczegółową analizę zmian, które FIPI zaplanował w nowych KIM OGE w fizyce w 2020 roku.

Czytaj Więcej

Kończąc klasę 9 i chcę racjonalnie zaplanować harmonogram przygotowań do egzaminów i dni odpoczynku na wiosnę i wczesne lato w 2020 r. - skup się na oficjalnym harmonogramie OGE, który tradycyjnie FIPI przygotowuje z wyprzedzeniem dla wszystkich regionów kraju. Wstępny harmonogram egzaminów dla klas 9 zostanie przedstawiony pod koniec października lub na początku listopada 2019 r.

Czytaj Więcej

W roku akademickim 2019-2020 studenci kończą 9 klasę, której program nauczania od 1 klasy został zbudowany z uwzględnieniem wymagań Federalnego Standardu Edukacyjnego, a FIPI ogłosiło szereg zmian w KIM OGE 2020 w matematyce, które należy kierować podczas przygotowań do egzaminów. Główne zmiany Innowacji, które niezmiennie wpłyną na GIA-9, są przede wszystkim związane z szeregiem różnic między starymi programami szkoleniowymi a zasadami Federalnego Standardu Edukacyjnego, na których oparte są wszystkie programy, począwszy od roku akademickiego 2010-2011.

Czytaj Więcej

Studenci ze wszystkich regionów Federacji Rosyjskiej, którzy ukończą klasę 9 w roku akademickim 2019-2020, przyjmą język rosyjski jako obowiązkowy w formie ustnej i pisemnej, dlatego warto teraz dowiedzieć się, jakie innowacje przygotowało FIPI i czym różni się OGE 2020 od GIA-9 z poprzednich lat . Główne zmiany W 2020 r. Nadchodzi kolejna reforma GIA-9, której głównym celem jest zrównanie programu GEF wprowadzonego w 2010 r. Z OIM KIM.

Czytaj Więcej

W roku akademickim 2019-2020 studenci zapisani do programu GEF od 1. klasy zdadzą OGE, co oznacza, że ​​sam egzamin będzie oczekiwać znacznych zmian, które wpłyną zarówno na przedmioty obowiązkowe, jak i format KIM w różnych dyscyplinach. Oferujemy bardziej szczegółowe zrozumienie, w jaki sposób OGE 2020 będzie się różnić od egzaminów z poprzednich lat, ile przedmiotów należy zaliczyć i na co zasadniczo powinni przygotować się dziewięcioklasowcy.

Czytaj Więcej

W 2020 r. Centrum fitness TRP kontynuuje prace, których celem jest popularyzacja sportu i zdrowego stylu życia wśród obywateli Federacji Rosyjskiej. Tabele standardów różnią się w zależności od grup wiekowych, które są podzielone na 11 poziomów i mają trzy poziomy trudności. Za wdrożenie normy ocenianej zgodnie z rodzajem testu uczestnik otrzymuje insygnia, dzięki którym możliwe będzie uzyskanie dodatkowych uprawnień po przyjęciu na uczelnię.

Czytaj Więcej

Uniwersytet Stanowy w Petersburgu słusznie uważany jest za jeden z największych uniwersytetów w Rosji. Wkrótce (a mianowicie 20 czerwca) rozpoczyna się przyjmowanie wniosków od wnioskodawców. Dlatego pytanie: „Ile kosztuje szkolenie na Uniwersytecie Państwowym w Petersburgu w latach 2019-2020?” jest dość istotny. Na Uniwersytecie Państwowym w Petersburgu dostępne są różne poziomy kształcenia - od ogólnego do wyższego (licencjackie, specjalnościowe, magisterskie, podyplomowe, rezydencyjne).

Czytaj Więcej

Konkurs „Pedagog roku 2020” odbędzie się pod patronatem Wszechrosyjskiego Związku Zawodowego Edukacji i Ministerstwa Edukacji Federacji Rosyjskiej. Pochodzi z 1989 r. - wtedy Gazeta Nauczyciela zaprosiła czytelników do dyskusji na temat organizacji konkursu. Już w przyszłym roku odbyła się po raz pierwszy, po czym seria igrzysk olimpijskich nauczycieli nie była już przerywana.

Czytaj Więcej

Absolwenci klas 9 i 11 mają przed sobą trudny test - egzaminy końcowe, a my proponujemy rozmowę o tym, jak oceniana będzie praca egzaminacyjna na egzaminie i egzamin z matematyki w 2020 roku. Matematyka jest jednym z najważniejszych przedmiotów szkolnego programu nauczania, ponieważ podczas studiowania algebry i geometrii nie tylko takie umiejętności są konieczne dla każdej osoby do wykonywania różnych obliczeń, ale rozwija się logiczne myślenie, pamięć i postrzeganie przestrzenne przedmiotów.

Czytaj Więcej

Twoje dziecko jest w klasie czwartej, dziewiątej lub jedenastej - czas dowiedzieć się, jaka będzie państwowa szkoła dla absolwentów w 2020 r., Którzy z uczniów czekają na poważne zmiany w formacie egzaminów, a także jakie przedmioty obowiązkowe ukończyli szkołę podstawową, średnią i średnią. Cechy GIA 2020 Nadchodzący rok akademicki 2019-2020 będzie znaczący, ponieważ będzie to pierwszy rok akademicki, w którym wszyscy uczniowie klas od 1 do 11 opanują programy, które spełniają nowy standard edukacyjny federalnego standardu edukacyjnego.

Czytaj Więcej

Programy nauczania stosowane w akredytowanych agencjach rządowych są tworzone na podstawie standardów federalnych. GEF może być okresowo zmieniany lub uzupełniany, w wyniku czego zachodzą zmiany w organizacji zajęć szkolnych. W tej chwili wiadomo już, jaki program i harmonogram dzieci będą studiować w latach 2019-2020.

Czytaj Więcej

W latach 2019-2020 system szkoleniowy w Rosji czeka na szereg zmian. Oprócz tego, że projekty rozwoju edukacji przyjęte w 2016 r. Są nadal wdrażane, opracowywane są nowe standardy edukacyjne. Władze przygotowują projekty ustaw mające na celu rozwiązanie naglących problemów. Wśród wszystkich wiadomości jest kilka głównych, które dotyczą przedszkolaków i uczniów.

Czytaj Więcej

W 2020 r. Główny egzamin państwowy (OGE) odbędzie się nieco w zaktualizowanym formacie. Powodem tego jest przejście do standardów federalnych, które są stopniowo wprowadzane w ciągu ostatnich 8 lat. Na stronie FIPI są już obiecujące modele materiałów kontrolnych, które z grubsza pokazują, co nas czeka w przyszłym roku.

Czytaj Więcej

Czas leci nieubłaganie, a OGE 2020 zbliża się każdego dnia, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby dowiedzieć się jak najwięcej o tym, jaki będzie egzamin z języka angielskiego, czy stanie się obowiązkowy dla absolwentów 9. klasy, jaka będzie struktura nowych KIM i jak znaczące będą zmiany wprowadzone przez FIPI.

Czytaj Więcej

20 czerwca 2019 MGIMO rozpoczyna przyjmowanie dokumentów od wnioskodawców. Ten uniwersytet jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych nie tylko w Rosji. Wielu marzy o studiach. W sumie Instytut ma 10 wydziałów, w tym szkolenia przeduniwersyteckie. Forma studiów - stacjonarne i niestacjonarne. Koszt szkolenia w ciągu roku ustalany jest na posiedzeniu Rady Naukowej MGIMO-MFA Federacji Rosyjskiej.

Czytaj Więcej

Przed nami nowy rok szkolny, którego ukończeniem dla wszystkich uczniów uczących się w klasie 9 będą egzaminy końcowe (OGE) - proponujemy dowiedzieć się, ile dyscyplin będzie wymaganych w 2020 r., A także jakie nowe obowiązkowe przedmioty mogą się pojawić. Główne zmiany W roku akademickim 2019-2020 pierwszy strumień uczniów będzie zdawał egzaminy w 9 klasie, której programy szkoleniowe od 1 klasy zostały opracowane zgodnie z nowym standardem edukacyjnym Federalnego Standardu Edukacyjnego, który został przyjęty w 2010 r.

Czytaj Więcej

Dla absolwentów, którzy muszą zdać egzamin w 2020 r., Zebraliśmy najważniejsze wiadomości na ten temat: możliwe zmiany i innowacje, listę przedmiotów obowiązkowych, minimalne i pozytywne wyniki, a także harmonogram sesji wstępnych, głównych i jesiennych. Przedmioty obowiązkowe Chociaż od kilku lat aktywnie dyskutuje się o zwiększeniu liczby dyscyplin, które muszą przejść wszyscy absolwenci klasy 11 bez wyjątku, lista przedmiotów obowiązkowych w USE 2020 pozostanie taka sama.

Czytaj Więcej

Egzamin Unified State egzaminu z języka rosyjskiego należy zdać w 2020 r. - zalecamy zapoznanie się ze zmianami opisanymi w specyfikacjach, a także ustalenie planu eseju i norm, które należy wziąć pod uwagę, wykonując zadanie egzaminacyjne nr 27. Struktura 2020 KIM-ów Egzamin egzaminacyjny w 2020 r. Z języka rosyjskiego składa się z 27 zadań podzielonych na dwie części: Część Liczba zadań Maksymalny wynik Rodzaj odpowiedzi I 26 (od 1 do 26) 34 krótkich (testy) II 1 (27 zadań ) 24 szczegółowe (skład) 210 minut (3,5 godziny) przeznaczono na wykonanie pracy.

Czytaj Więcej